Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Inne   Piątek, 23 sierpień 2019 06:56 Napisał

Zapanuj nad wydatkami w firmie, dzięki kartom paliwowym Fleetcor

Fleetcor jest autoryzowanym dostawcą kart paliwowych oraz innych rozwiązań płatniczych, dzięki którym zapanujesz nad wydatkami w swojej firmie.

Topowym produktem, tej działającej od 2000 roku marki, jest bezgotówkowa karta paliwowa, umożliwiającą pracownikom pokrycie wydatków tankowania pojazdów i przejazdu płatnymi drogami, a pracodawcom monitoring związanych z tym kosztów. Przedsiębiorstwo od lat współpracuje z marką Shell, będącą jednym ze światowych liderów branży paliwowej. Wysoką jakość usług oferowanych przez Fleetcor, potwierdza obecność w rankingach Forbes. Firma znalazła się na 14 miejscu wśród najbardziej innowacyjnych biznesów świata oraz na 9 miejscu, plebiscytu najlepszych małych, amerykańskich firm.

Czym jest karta paliwowa

Karta paliwowa ma o wiele więcej zastosowań, niż wskazuje na to jej nazwa. Większości osób, które spotykają się po raz pierwszy z tym określeniem, wydaje się, że za pomocą karty paliwowej, zapłacimy wyłącznie za tankowanie pojazdu. Opisywanym środkiem płatniczym, pokryjesz również inne koszty związane z eksploatacją firmowego samochodu, jak chociażby przejazdy płatnymi autostradami, mostami i tunelami, korzystanie z myjni, a nawet kupno oleju bądź płynu do szyb. Podczas pełnienia służbowych obowiązków, nie zawsze jest czas na skrupulatne odliczanie gotówki i zbieranie dowodów zakupów. Dzięki kartom paliwowym nie jest konieczne gromadzenie faktur, wszystkie wydatki znajdują się na koncie użytkownika w portalu Self-Serve, gdzie można zalogować się w dowolnej chwili i je przejrzeć.

Dla kogo karta paliwowa?

Karty paliwowe to rozwiązania skierowane zarówno na małe przedsiębiorstwa, jak i duże firmy oraz przedstawicieli sektora transportowego. Ta forma płatności sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pracownicy korzystają ze służbowych samochodów, a pracodawcy chcą mieć nad tym kontrolę. Ważną informacją jest fakt, że karty paliwowe EuroShell, obsługiwane przez firmę Fleetcor są akceptowane w ponad 400 stacjach w Polsce oraz tych znajdujących się w wielu Europejskich krajach. Oferta skierowana jest zarówno do partnerów biznesowych, posiadających duże floty i mniejszych przedsiębiorstw, wysyłających w trasy kilka samochodów. Rozwiązanie płatnicze Fleetcor, to dobry wybór dla przewoźników towarów i dużych ładunków, jak i tych, którzy trudnią się transportem osób.

Jakie rachunki można płacić kartą paliwową?

Karty paliwowej, jako środka płatniczego możesz użyć także w innych miejscach, niżeli stacja benzynowa. Za jej pomocą zapłacisz opłaty drogowe, związane z przejazdem przez płatne części autostrad i dróg ekspresowych, we wszystkich krajach Europy. Darmowe często nie są także przejazdy tunelami i mostami, tutaj wydatek może wynosić nawet kilkaset euro. Z opisywanym rozwiązaniem, nie musisz martwić się o posiadanie w portfelu takie sumy, wystarczy mieć przy sobie swoją EuroShell card. Kolejne miejsca gdzie przyda się karta, to promy i kolejowy przewóz pojazdów ciężarowych, gdzie zapłacisz nią za rezerwację przeprawy promowej oraz inne usługi ROLA. Jeśli w czasie podróży spotka Cię niespodziewana przykra sytuacja, karta paliwowa pokryje koszt zakupionych na stacjach olei, płynów do szyb i chłodnic, a także w razie potrzeby płatności związanych z wezwaniem pomocy drogowej.

Powyższy artykuł pozwolił na przytoczenie podstawowych korzyści, płynących z korzystania kart paliwowych EuroShell. Dziedzina ta stale się rozwija, a lista miejsc, w których możemy użyć wskazanej formy płatności, jest coraz dłuższa. Karty paliwowe to duże ułatwienie dla pracowników i przedsiębiorców, którzy w jednym miejscu mają zgromadzone wszystkie faktury kosztowe, związane z eksploatacją firmowych pojazdów. Dostępne statystyki pokazują, że coraz więcej firm transportowych ułatwia sobie zarządzanie kosztami i decyduje się na opisane rozwiązanie.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Artykuły powiązane