Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Bank głosów – w jaki sposób zamówić nagrania lektorskie z banku głosów przez internet?
Kategoria: Inne   Piątek, 30 sierpień 2019 10:01 Napisał

Bank głosów – w jaki sposób zamówić nagrania lektorskie z banku głosów przez internet?

Internetowe bazy głosów są obecnie bardzo popularne i chętnie wykorzystywane przez wielu klientów. Za ich pośrednictwem możemy także zamówić różnego rodzaju nagrania. Jak to zrobić? Zapraszamy do sprawdzenia!

Reklamy radiowe i telewizyjne, audiobooki, nagrania telefoniczne, prezentacje multimedialne czy też gry komputerowe – to jedynie parę zastosowań profesjonalnych nagrań lektorskich. Teraz zamówienie tego typu nagrań jest znacznie prostsze niż kiedyś. Internetowy bank głosów to w tym przypadku najlepsze rozwiązanie!

Bank głosów – wybierz najlepszego lektora on-line!

Dzisiaj znalezienie właściwego lektora do wykonania nagrań lektorskich może zająć dosłownie chwilę. To wszystko za sprawą internetowych banków głosów, które możemy sprawdzić już teraz on-line! Internetowy bank głosów - https://www.powitania.pl/bank-glosow/ umożliwia skorzystanie z pomocy wielu lektorów – kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży, a także obcokrajowców. Próbki głosów lektorów możemy sprawdzić bez potrzeby logowania się na stronie, aby przekonać się, jakie mamy możliwości. Gdy uda nam się wybrać odpowiedniego lektora, za pośrednictwem internetowego banku głosów możemy także złożyć zamówienie na konkretne nagrania. Jak to zrobić?

Jak zamówić nagrania lektorskie przez bank głosów?

Praktycznie każdy bank głosów działa przy studiu nagraniowym, dlatego też możemy od razu zdecydować się na złożenie zamówienia na odpowiednie nagrania lektorskie. Zrobimy to całkowicie przez internet! Gdy udało nam się wybrac odpowiedniego lektora z banku głosów, kontaktujemy się ze studiem nagraniowym. Możemy zrobić to za pośrednictwem specjalnych platform on-line, dlatego nie ma potrzeby dzwonienia czy osobistego spotykania się z pracownikiem studia. Za pośrednictwem platformy dodajemy następnie pliki z tekstem do odczytania i swoje wskazówki. Już w przeciągu paru dni po złożeniu zamówienia możemy otrzymać nagrania przygotowane przez wybranego lektora! Podsumowując, gdy potrzebny jest dobry lektor, warto sprawdzić banki głosów on-line już teraz, a następnie od razu możemy złożyć swoje zamówienie na nagranie!

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)alexjones.pl Inne Bank głosów – w jaki sposób zamówić nagrania lektorskie z banku głosów przez internet?