Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Dochodzenie odszkodowań – kiedy warto skorzystać z takiej oferty?
Kategoria: Inne   Wtorek, 20 sierpień 2019 19:29 Napisał

Dochodzenie odszkodowań – kiedy warto skorzystać z takiej oferty?

Jesteś ofiarą wypadku i nie możesz uzyskać stosownego odszkodowania od ubezpieczyciela? W takim przypadku warto poszukać profesjonalnej pomocy!

Zbyt niskie odszkodowanie, a może odmowa jego wypłacenia? Niestety, to nadal częsty problem również w Polsce. Towarzystwa ubezpieczeniowe stosują różnorodne metody na to, aby nie wypłacić poszkodowanym odpowiednich sum za doznane przez nich szkody. Nagminne jest zaniżanie wysokości odszkodowania w przypadku wypłaty gotówkowej. Zdarza się też, że ubezpieczycie uznaje, że poszkodowanemu nie należy się odpowiednia kwota i odmawia wypłaty. Co można zrobić w takim przypadku?

Profesjonalne dochodzenie odszkodowań

Samodzielna walka z towarzystwem ubezpieczeniowym może być nie lada wyzwaniem, gdy nie posiadamy odpowiedniego przygotowania prawnego. Na szczęście, możemy skorzystać z fachowej pomocy – kancelarie, których specjalnością jest dochodzenie odszkodowań - http://apo24.pl/ mogą zapewnić swoim klientom profesjonalne wsparcie. Specjalnością kancelarii są różnego rodzaju odszkodowania, w tym między innymi odszkodowania komunikacyjne, w tym także te dla pieszych, odszkodowania za błędy medyczne czy też odszkodowania za wypadki przy pracy.

Skorzystaj z pomocy prawnej bez wstępnej wpłaty

Kancelarie, które prowadzą dochodzenie odszkodowań dla swoich klientów, mogą zagwarantować im kompleksowe wsparcie. Obejmuje ono nie tylko poradnictwo prawne, ale także pomoc polegającą na przygotowaniu dokumentacji oraz reprezentowaniu klienta w kontaktach z towarzystwem ubezpieczeniowym oraz przed sądem. Klient kancelarii nie musi przy tym ponosić wstępnej opłaty. Koszty pokrywane są wówczas z odszkodowania uzyskanego przez klienta. Najczęściej jest to od 10 proc. do 15 proc. wysokości odszkodowania wywalczonego przez kancelarię dla klienta. To najkorzystniejsza opcja związana z dochodzeniem odszkodowań, które nie wymaga posiadania dużej kwoty do zapłaty na start. Dokładne informacje dotyczące ofert kancelarii prawnych specjalizujących się w dochodzeniu odszkodowań można znaleźć na ich stronach internetowych.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 20 listopad 2019 19:31
alexjones.pl Inne Dochodzenie odszkodowań – kiedy warto skorzystać z takiej oferty?