Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Sony Xperia XCompact w przedsprzedaży
Kategoria: Inne   Środa, 19 październik 2016 16:11 Napisał

Sony Xperia XCompact w przedsprzedaży

Jesteśmy już po prezentacji nowych modeli telefonów od Sony, które zostały pokazane na targach IFA. Sony kontynuuje wprowadzanie do swojej oferty smartfonów z serii Xperia w zdecydowanie mniejszych wymiarach, ale nie rezygnując z topowej specyfikacji. Tym samym w Polsce jest już dostępny Sony Xperia XCompact. Pokazany na targach razem ze swoim większym bratem Xperią XZ są one najnowszą propozycją od Sony na ten rok. Dostępne są już w sieciach handlowych oferujących elektronikę, jak i w sklepach Sony Centre. Chcąc zostać właścicielem nowej Xperii X Compact trzeba przeznaczyć na ten cel 2199 PLN, ale za te pieniądze nie znajdziemy odpowiednika takiego smartfona na rynku.

Sony Xperia XCompact w oficjalnym sklepie sieci Sony Centre

Dodatkową zachętą do składania zamówień w sklepie internetowym Sony Centre jest możliwość zakupu wielu oryginalnych akcesoriów, specjalnie zaprojektowanych dla Xperii XCompact. Mogą być to: ładowarka do szybkiego ładowania, dzięki której czas pełnego naładowania telefonu skraca się o połowę, czy nowe etui, specjalnie zaprojektowane pod ten model telefonu przez tych samych inżynierów, którzy projektowali telefon. Takie etui jest doskonałym uzupełnieniem smartfona. Poza tym, że posiada niesamowite wzornictwo, zapewnia bezpieczeństwo i nową niespotykaną na rynku funkcjonalność. Specjalnie zaprojektowana przednia cześć etui pozwala na pełną obsługę Xperii XCompact bez potrzeby jej otwierania. Jest ona przezroczysta i umożliwia obsługę palcem przez panel. Uzupełnieniem oferty jest kilka modeli słuchawek przewodowych jak i bluetooth, dousznych i nausznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Flagowy smartfon Sony

Choć jest to mały telefon, to jednak bardzo ważny dla koncernu Sony, dlatego smartfon Xperia X Compact był zaprezentowany klientom jako flagowy produkt firmy. System zarządzający telefonem to Android w wersji 6.0 z obiecaną do końca roku aktualizacją do 7.0. Z pewnością nowa Xperia XCompact zasługuje na miano smart. Inteligentny system zarządzania ładowaniem telefonu wydłuża żywotność baterii, aparat dzięki laserowemu fokusowi śledzi ruch i doskonale oddaje ostrość w każdym kadrze, a idealna aplikacja od Sony do odtwarzania muzyki pozwala każdemu na znalezienie potrzebnych dla siebie ustawień. Przy pomocy aparatu Xperii XCompact możemy nagrywać filmy w rozdzielczości FullHd, a stabilizacja obrazu zapewnia, że każde nagranie wygląda jak kręcone przy użyciu kamery do tego przeznaczonej. Specyfikacja techniczna na papierze wygląda bardzo dobrze, ale to jak sprawdza się w użyciu to już inna para kaloszy. XCompact reaguje bardzo szybko na każdy dotyk, aplikacje uruchamiają się natychmiastowo, a sama konstrukcja nie nagrzewa się podczas wytężonej pracy, jak u konkurentów rynkowych.

Sposób wykończenia, technologia wykorzystana w tym telefonie oraz cała gama akcesoriów - wszystko to potwierdza, że mamy do czynienia z produktem flagowym. Smartfon ten ma wiele atutów, a wyróżnia się na rynku swoja wielkością, przez co doskonale wpasowuje się w potrzeby użytkowników, którzy potrzebują funkcjonalności dużych flagowych smartfonów, ale w kompaktowej wygodnej formie. Dodatkowym atutem jest cena Xperii XCompact, która jest niższa niż u pozostałych konkurentów na rynku.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

alexjones.pl Inne Sony Xperia XCompact w przedsprzedaży