Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO GMO Ostateczny Cel GMO
Kategoria: GMO   Środa, 06 sierpień 2014 00:17 Autor: admin

Ostateczny Cel GMO

Ostateczny Cel GMO foto: Rosalee Yagihara/Wikimedia Commons/CC

Teraz, w całej Ameryce, od Hawajów do Kalifornii, do północno-wschodnich stanów jak Vermont, debata szaleje nad znakowaniem żywności GMO, w wielu przypadkach, nawet nad całkowitym zakazem upraw GMO. Niektóre powiaty (Big Island na Hawajach,  hrabstwa Jackson i Josephine oraz hrabstwa w stanie Oregon) zastosowały lokalne przepisy zakazujące hodowlę upraw genetycznie zmodyfikowanych. Vermont był pierwszym stanem, który to zrobił. Ponadto, aż 60 krajów ogranicza lub zakazuje uprawy GMO. Zanim omówimy ostateczny cel GMO, zacznijmy od zdefiniowania GMO.

Co to jest GMO?

GMO jest tworzone, gdy DNA jednego gatunku roślin jest skrzyżowane z DNA zupełnie innego gatunku. To nie jest tradycyjne krzyżowanie, które było praktykowane przez tysiące lat. Różne szczepy roślin wykorzystuje się do produkcji nowych ras tzw. Hybryd, to jest naturalny proces występujący od pokoleń.

Modyfikacja genetyczna polega na sztucznym wstrzykiwaniu DNA w DNA zupełnie innego gatunki roślin. Jest opisywana jako mieszanie pionowe, a nie poziome. Takie połączenie nie występuje w przyrodzie, a więc nie mamy pojęcia jakie będą długoterminowe konsekwencje takiego procesu. Modyfikacja genetyczna jest przeprowadzona pod hasłem biotechnologii przez duże międzynarodowe korporacje takie jak Bayer, BASF, Dow, Syngenta, Dupont Pioneer i niesławne Monsanto, które zostało wybrane najbardziej znienawidzoną korporacją na świecie kilka lat z rzędu.  W ponad 50 krajach, każdego roku organizowane są „Marsze przeciwko Monsanto”!

Wielka Biotechnologia

Firmy te zostały przemianowane jako przedsiębiorstwa biotechnologiczne, ale są one w zasadzie firmami chemicznymi i farmaceutycznymi – wiele z nich ma bardzo mroczną historię. Bayer i BASF były częścią konglomeratu IG Farben, produkującego broń chemiczną dla finansowanych przez Bush/ Rockefeller nazistów. Jeśli chodzi o ciemną przeszłość, wygrywa Monsanto, które produkowało substancje rakotwórcze Agent Orange, DDT, Dioksyn i Lasso. Produkowali również RBGH (rekombinowany bydlęcy hormon wzrostu), hormon powodował choroby krów, a także ludzi którzy spożywają mleko. Jednak Monsanto przekupił FDA w wysokości 1-2 milionów dolarów , aby hormon zalegalizować.

http://www.responsibletechnology.org/fraud/The-World-According-to-Monsanto-September-2008

Monsanto przejęło także rozwój aspartamu, sztucznego słodzika którego zażywanie może wywoływać aż 92 niepożądane skutki uboczne, w tym nieodwracalne uszkodzenia mózgu i śmierć.

http://www.sweetpoison.com/aspartame-side-effects.html

Na szczycie tego wszystkiego, jest to, że Monsanto, produkowało przez 50 lat PCB (Tworzywa sztuczne klasyfikowane jako trwałe zanieczyszczenia organiczne), które są teraz praktycznie wszechobecne w tkankach ludzi i zwierząt na całym świecie.

GMO sieje spustoszenie dla zdrowia człowieka

Wiedząc to wszystko, byłoby mądrze, spojrzeć na GMO ze zdrową dozą sceptycyzmu. Badania naukowe pokazują, że sceptycyzm jest zasadny. W ostatnich latach wiele prac naukowych wykazało, że GMO jest bardzo szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Francuski naukowiec Seralini wykazał, że szczury, którym podawano GM kukurydzy Monsanto miały poważne uszkodzenia wątroby i nerek, oraz rozwinięte nowotwory złośliwe, w zaledwie 4 miesiące.

http://www.gmoseralini.org/wp-content/uploads/2012/11/GES-final-study-19.9.121.pdf

Inne badania wykazały, że GMO jest odpowiedzialne za wiele schorzeń, w tym niewydolność narządów, autyzm, alergie , astma, sterylność, śmiertelność noworodków, zaburzenia trawienne, zapalenia jelit, zaparcia, choroba nerek, choroba Crohna serca i inne.

http://www.collective-evolution.com/2014/04/08/10-scientific-studies-proving-gmos-can-be-harmful-to-human-health/

Dlaczego są takie straszne skutki uboczne GMO?  Dlatego, że GMO są to całkowicie nowe organizmy z DNA którego nigdy wcześniej nikt nie widział. Proces tworzenia GMO polega na przypadkowym łączeniu genów prowadząc do mutacji genowych. Kiedy spożywamy żywność GM, system odpornościowy naszego organizmu traktuje go jako podmiot obcy, a więc zaczyna atakować go, a ciało dostaje stanu zapalnego. GMO wywołuje stan zapalny, jest ukrytym źródłem wielu chorób autoimmunologicznych (np. zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, itp. ) oraz inne choroby, takie jak cukrzyca, choroby Alzheimera i nowotwory.

Pestycydy przemysłowe: RoundUp (glifosat)

Niestety, to nie koniec. GMO idzie ramię w ramię z pestycydami przemysłowymi. W rzeczywistości, Monsanto opracowało GMO jako sposób aby zwiększyć sprzedaż swoich chemicznych pestycydów i herbicydów. Najgorszy jest RoundUp, którego składnikiem aktywnym jest glifosat. Glifosat jest bardzo toksyczny dla praktycznie wszystkich form życia. Kiedy spożywasz żywności GM Monsanto, dostarczasz swojemu organizmowi również dawkę glifosatu, który jest odpowiedzialny za przewlekłe zmęczenie, wady wrodzone oraz nowotwory.

http://www.cornucopia.org/2014/03/gut-wrenching-new-studies-reveal-insidious-effects-glyphosate/

To staje się jeszcze bardziej szalone.  Genetyczna kukurydza monsanto, nazywana kukurydzą Bt, został zmodyfikowany w celu wytwarzania, środka owadobójczego, który zabija szkodniki. Brzmi świetnie, ale problemem polega na tym, że kiedy ją spożyjesz, nasze trawienie nie zatrzymuje kukurydzy Bt przed dalszą produkcją pestycydów. Kukurydza Bt może zrobić z organizmu człowieka fabrykę pestycydów!

http://www.responsibletechnology.org/gmo-dangers/health-risks/articles-about-risks-by-jeffrey-smith/Genetically-Engineered-Foods-May-Cause-Rising-Food-Allergies-Genetically-Engineered-Corn-June-2007

Frankenfood

Biorąc pod uwagę te wszystkie szokujące informacje to nic dziwnego, że ludzie nazywają „żywność GM jako Frankenfood”. Niestety, GMO i biotechnologia objawiane są jako triumf nauki, podczas gdy w rzeczywistości stanowią one wielkie zagrożenie dla ludzkości. Raz zastosowane, zaczynają zanieczyszczać pola nie-GMO i tym samym niszczyć uprawy, które wcześniej były w 100% organiczne.

Tak więc, co jest ostatecznym celem GMO? Na to pytanie można odpowiedzieć na wiele sposobów. Zaczniemy od najbardziej oczywistego powodu i krok po kroku przejdziemy dalej do głębszego znaczenia, dlaczego GMO zostało stworzone.

Ostateczny cel GMO # 1: Pieniądze

Już na poziomie najbardziej powierzchownym, widzimy że Wielka Biotechnologia robi olbrzymie pieniądze sprzedając GMO. Po tym jak rolnicy przechodzą z upraw ekologicznych na uprawy GM, wchodzą cykl zależności, gdzie potrzebne są coraz większe ilości pestycydów w celu zapewnienia, że rośliny będą rosły. To jednak nie wszystko, Monsanto i im podobne korporacje produkują tzw. „nasiona terminatora”, rośliny z nich rosną tylko raz i nie wytwarzają nasion – w związku z tym rolnicy muszą kupować nowe nasiona co roku!

Ostateczny cel GMO # 2: Globalna kontrola podaży żywności

Henry Kissinger powiedział kiedyś: ” Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludzi.”Nie jest tajemnicą, że globaliści, którzy chcą skonfigurować globalną dyktaturę New World Order chcą mieć pełną kontrolę światowych zasobów żywności.  Biotechnologia unicestwia drobnych rolników z ich uprawami monokulturowymi na dużą skalę. Jeśli ta tendencja się utrzyma, może dojść do tego, że będzie kompletny monopol na dostawy żywności.

Ostateczny cel GMO # 3: Niszczenie zdrowia ludzi i wyludnienie

Możesz być pewien, że globaliści stojący na szczycie piramidy, tak jak kierownictwo firm Biotechnologicznych, są w pełni świadomi szkodliwego wpływu GMO. Jak na ironię, Monsanto ma w swojej siedzibie restaurację w której jest sprzedawana w 100% żywność organiczna!  GMO to kolejny stopień do osłabienia populacji i zniszczenia ludzkiego zdrowia. Populację chorych jest znacznie łatwiej kontrolować niż zdrowych. Obecnie wdrażanych jest wiele technik depopulacji – od fluoru do szczepionek, od chemtrails do GMO czy promieniowania EMF – są to niewidoczne „soft-kill” czyli „wolno zabijające” metody, które nie zabijają w ciągu jednej nocy (to byłby zbyt oczywisty sposób), ale raczej stopniowo obniżają twoją witalność i czynią cię zmęczonym i słabym.

Ostateczny cel GMO # 4: modyfikowanie genetyczne ludzi

Wreszcie dochodzimy do tego, co może być największym celem GMO: wymiana ludzkiego kodu genetycznego. Decyzja o „uwolnieniu” GMO „na wolność” i pozwolenie by było uprawiane na otwartych polach, miała ogromne znaczenie. Dżin został wypuszczony z butelki, a teraz będzie bardzo trudne lub wręcz niemożliwe, aby kiedykolwiek umieścić go w niej z powrotem. Jak wspomniano powyżej, uprawy GMO zanieczyszczają i uniemożliwiają uprawy roślin niezmodyfikowanych genetycznie. Stało się tak w 2013 roku w stanie Oregon, gdzie pszenica GMO trafiła na pola pszenicy niezmodyfikowanej genetycznie. Kraje takie jak Japonia i Chiny odmówiły i odesłały duże transporty upraw z USA z powodu skażenia genetycznego!

http://freedom-articles.toolsforfreedom.com/gm-wheat-contamination-oregon-fields/

Ci, którzy chcą dostępu do zdrowej żywności, czeka ogromna bitwa aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się GMO. Aby zwiększyć zniewagę szkody, Monsanto ma zwyczaj pozywać rolników ekologicznych za kradzież ich „własności intelektualnej”, gdy nasiona GMO porwane przez wiatr, przypadkowo zapylają pola ekologiczne!

Wszystko to jednak nie jest przypadek. Każdy, kto zdecydował puścić GMO w świat musiał wiedzieć, że skażenie genetyczne będzie ostatecznie nieuniknione .

Cała istotą sprawy jest: Wymiana ludzkiego DNA i genetyczna modyfikacja ludzkości.

Kiedy spożywasz produkty GMO, Twój kod genetyczny jest przepisany i zastąpiony. Jak wykazano w badaniach, niektóre formy żywności GMO rzeczywiście uciszają pewne geny – to jest bardzo niebezpieczne terytorium. Dzieci, które urodziły się z wyciszonymi genami zazwyczaj umierają w wieku 5 lat, a jako dorośli bardzo chorują. Pozwalając na to aby Twoje geny były bez Twojej świadomej zgody modyfikowane i manipulowane, godzisz się z atakiem na najbardziej podstawowe aspekty Twojego istnienia: zdrowie, suwerenność i autonomię.

http://safefoodfoundation.org/2012/09/11/expert-scientific-opinion/

 Pytanie za milion dolarów

Teraz jest pytanie za milion dolarów: „Dlaczego chciwi menedżerowie firm biotechnologicznych lub inni elitarni planiści pozwalają na używanie GMO, wiedząc, że mogą zainfekować całą planetę i ostatecznie siebie też?”

Istnieje kilka odpowiedzi: albo w jakiś sposób, mogą uciec pladze GMO i znaleźć bezpieczne schronienie z nieskończonymi zapasami żywności ekologicznej (mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę wysokie prawdopodobieństwo krzyżowego zapylenia);  mogą korzystać z zaawansowanych technologii (która nie jest dostępna dla mas) i leczyć każdą chorobę spowodowaną przez GMO. Ale możemy pójść jeszcze głębiej.

Czego pragnie „Ciemna Siła” stojąca za GMO

Agenda GMO wspiera transhumanizm, który próbuje połączyć człowieka z maszyną. Jest w tym coś wyraźnie nieludzkiego. Globalistów nie obchodzi, że jakaś konkretna jednostka ludzka umiera, ponieważ działają oni z innego poziomu, chcą kontrolować ludzi oraz ich umysły. Oni korzystają z GMO aby osłabić zdrowie ludzkości, by trudniej było nam oprzeć się ich psychicznym atakom.

Jeśli ludzie naprawdę zdołają pojąć ogrom tego, co jest stawką w tej walce – integralność genetyczna naszej planety, roślin i zwierząt – być może zrozumieją tą ogromną zbrodnię przeciwko ludzkości jaką jest GMO. Może wtedy ludzie zrozumieją dlaczego producenci GMO powinni być traktowani jak terroryści.

Należy robić wszystko, aby uniknąć GMO! Kupować żywność z certyfikowanych ekologicznych lub nie-GMO upraw.  Należy czytać etykiety opakowań żywności w celu wykrycia składników genetycznie zmodyfikowanych.

Dołącz do kampanii  „STOP DLA GMO W POLSCE” oraz „POLSKA WONA OD GMO”

podpisz petycje na stronie http://www.icppc.pl/antygmo/ oraz http://www.polska-wolna-od-gmo.org/

Przyszłość ludzkości zależy od Nas!

Michał KK

 

Źródło: freedom-articles.toolsforfreedom.com, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 06 sierpień 2014 12:22
alexjones.pl NWO GMO Ostateczny Cel GMO