Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO GMO Jak Monsanto może Cię zabić: GMO a ważne funkcje komórkowe
Kategoria: GMO   Środa, 07 wrzesień 2016 19:35 Autor: admin

Jak Monsanto może Cię zabić: GMO a ważne funkcje komórkowe

Jak Monsanto może Cię zabić: GMO a ważne funkcje komórkowe foto: alexjones.pl/Wikimedia Commons/CC

Ludzie to istoty ułomne, które mając możliwość wyboru, komu służyć, często stają po ciemnej stronie, która zmusza ich do tworzenia dowodów promujących kłamstwa, czego przykładem są oszuści głoszący bezpieczeństwo Roundupu i GMO. Łasi na swoje korporacyjne wypłaty są ślepi na wojnę, która się toczy wokół nich. Są też i tacy, którzy dobrze wiedzą, co robią, działając w zmowie ze swoim nadzorcą, który pragnie zabijać, kraść i niszczyć.

Kontrola dostaw żywności jako sposób na globalne ludobójstwo jest oczywista. Na szczęście, są jeszcze ci, którzy walczą z kłamstwem i poszukują prawdy za pomocą wiarygodnych naukowych metod badawczych. To oni pokazują, że spożywanie żywności GMO może mieć katastrofalne skutki dla mitochondriów naszego organizmu, których zadaniem jest przekształcanie żywności w niezbędną nam energię.

Uznany autorytet w dziedzinie zaburzeń czynności mitochondriów, dr Alex Vasquez, mówi, że lista związanych z tym chorób obejmuje chorobę Alzheimera, chorobę Parkinsona, autyzm, nadciśnienie, cukrzycę, dowolny typ reakcji alergicznej, choroby autoimmunologiczne, stany zapalne i wiele innych. Podkreśla też, żeby nie uważać glifosatu za jedynego winowajcę, ale mieć na względzie także kumulatywne skutki innych przemysłowych chemikaliów, rozpuszczalników, środków powierzchniowo czynnych, materiałów pędnych i wielu innych szkodliwych substancji, którymi jest przesycony nasz świat.

Dr Vasquez wyjaśnia, że glifosat jest „pestycydem, antybiotykiem i toksycznym związkiem chemicznym, który powoduje uszkodzenie DNA u ludzi, toksyczność reprodukcyjną u wielu zwierząt (przypuszczalnie również u ludzi) oraz dysfunkcję mitochondriów”.

Według organizacji GMO Free USA glifosat, główny składnik wszechobecnego herbicydu Roundup firmy Monsanto, został opatentowany w roku 1964 przez firmę Stauffer Chemical. Był stosowany jako chelator metali używany do czyszczenia lub usuwania kamienia z kotłów i rur. Glifosat wiąże i usuwa takie minerały, jak wapń, magnez, mangan, miedź, cynk, które mają ogromny wpływ na zdrowie”. Człowiek jest zbudowany z „prochu ziemi” (gleby) i nasze zdrowie zależy od jej zdrowia. Na całym świecie rozpylono już setki tysięcy ton tej trucizny, a wraz z tym rośnie liczba chorych. Monsanto ma za sobą długą listę trucizn,
którymi skażone zostało nasze środowisko, obejmującą między innymi PCB, DDT i Agent Orange.

Poprzez dobrze opłacanych lobbystów, kongresowych piesków salonowych, uniwersytety łase na dotacje od firm biotechnologicznych Monsanto głosi, że glifosat jest bezpieczny. To kłamstwo wspiera wiele innych organizacji i instytucji, takich jak Fundacja Billa i Melindy Gatesów, Amerykańskie Towarzystwo Medyczne, WTO, Bank Światowy i ONZ. Co możemy w tej sytuacji zrobić? Jedyne wyjście to bojkotowanie wszystkich produktów GMO i nieustanne głoszenie prawdy o tych truciznach.

D. Samuelson, tłum. Nexus

 

Źródło: newstarget.com, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 08 wrzesień 2016 21:44
alexjones.pl NWO GMO Jak Monsanto może Cię zabić: GMO a ważne funkcje komórkowe