Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO GMO Potworne GMO – superbyki to już rzeczywistość
Kategoria: GMO   Piątek, 09 sierpień 2013 11:21 Napisał

Potworne GMO – superbyki to już rzeczywistość

Dzięki selekcji genetycznej i eksperymentom genetycznym belgijski „Błękitny Byk” jest napakowany muskułami i mięsem. Ten zdumiewający super okaz bydła rogatego ma ponad 40% więcej masy mięśniowej (niż zwykłe bydło). Okazy tej genetycznej manipulacji nabierają zdumiewająco szybko masy mięśniowej. To co jest ukrywane przed szeroką opinią publiczną jest fakt, że te byki są genetycznie modyfikowane.

Ich przyspieszony wzrost masy mięśniowej stwarza wiele niebezpieczeństw dla zdrowia. Ich cielęta rozwijają się z powiększonymi językami i obrzękłymi nogami. Powoduje to trudności w ich poruszaniu się co jest także, z kolei, przyczyną przedwczesnej i bolesnej śmierci.

Źródło: http://vseneobichnoe.livejournal.com/1646876.html, http://3rm.info/37698-chudovischnye-gmo-byki-teper-realnost-video.html, http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nwo-i-potworne-gmo-superbyki-to-juz-rzeczywistosc-video-2013-08


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 09 sierpień 2013 11:29
alexjones.pl NWO GMO Potworne GMO – superbyki to już rzeczywistość