Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Brother Nathanael: III Wojna idzie zgodnie z planem
Kategoria: Informacje   Czwartek, 17 listopad 2016 01:27 Napisał

Brother Nathanael: III Wojna idzie zgodnie z planem

Najpierw uzgodnijmy sytuację wyjściową. Brother Nathanael to nie ja, ani mój brat. To nawet imię nie toż same z moim nickiem (i oryginalnym imieniem) ale bliskie.

Mam również podobne z nim poglądy, które gdybym to ja głosił byłbym okrzyknięty antysemitą.

Jemu wolno bo urodził się z rodziców, którzy oboje są Żydami i tak też się wychował. Stosowali oni zasadę "róbta co cheta" i Milton Kapner przeistoczył się w starozakonnego mnicha, ulicznego kaznodzieję, antysemitę i  wyznawcę teorii spiskowych.

Był członkiem kapeli rockowej, sprzedawcą, aż trafił do Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego poza granicami Rosji.

Brother Nathanael mówi że nie jest antysemitą, a antysyjonistą. Twierdzi, że to syjoniści kontrolują główne media i służby rządu USA oraz polityków, którzy opowiadają się za państwem Izrael.

Pod wieloma względami podpada pod antysemickie stereotypy, ale Brat Nathanael powtarza, że nie jest zwolennikiem przemocy wobec Żydów i nie szerzy nienawiści. "Nie krytykuje cech rasowych, nie mówi nic o pochodzeniu. Ja krytykuję tylko zachowanie syjonistycznych Żydów" - powiedział. Określa przy tym syjonizm jako "świecki geopolityczny ruch ukrywający się za wiarą judaizmu i używający go jako tarczy ochronnej".

 

Mówcie co chcecie, ale ten pan na pewno wie co dzieje się w naszym świecie! Warto pomyśleć o tym co powiedział i jak rodzynki z ciasta wyłuskać to, co jest prawdą.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 17 listopad 2016 01:38
alexjones.pl NWO Informacje Brother Nathanael: III Wojna idzie zgodnie z planem