Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Atak na niezależne media trwa, wypuścili plotkę o śmierci Sorosa
Kategoria: Informacje   Poniedziałek, 21 listopad 2016 03:51 Napisał

Atak na niezależne media trwa, wypuścili plotkę o śmierci Sorosa

O tym w jakiej desperacji znalazł się Nowy Porządek Świata po przegranych wyborach w USA pisałem wczoraj. Niestety kolejne wydarzenia zdają się potwierdzać stawiane tam przeze mnie tezy. Dzisiaj na wielu stronach internetowych, m.in. na blogu Benjamina Fulforda, pojawiła się informacja o tym, że z jakiegoś niejasnego powodu nazywany przez niektórych filantropem George Soros, został zamordowany przez środowiska związane z Clintonami i Bushami. Krążą też plotki o tym, że zmarł na zawał serca.

“The word is out that Soros is dead. It is being discussed at the Pentagon as well. He was taken out. One by one the Bush/Clinton/crime syndicate is being removed. I will update you as I have more data”.

Benjamin Fulford przez wiele osób uważany jest za whistleblowera, najbardziej zasłynął po przeprowadzeniu w 2007 roku wywiadu z Davidem Rockefellerem - czyli jednym z największych dinozaurów NWO. Dlaczego Rockefeller wybrał akurat jego?

Problem - reakcja - rozwiązanie, czyli klasyka

Mechanizm tej prowokacji jest bardzo czytelny. Problemem, który należy wyeliminować są tym razem małe, niezależne, ale też skuteczne media internetowe, których słabym punktem jest to, że z oczywistych względów niektóre z nich nie mają możliwości stuprocentowego potwierdzenia każdej pozyskanej informacji, dlatego są one podatne na prowokacje. Reakcją była więc fałszywa informacja wypuszczona przez sprawdzone kanały, informacja ta została podjęta przez niektóre zachodnie media, a w internecie natychmiast zrobiono na ten temat szum. W kilka godzin po wypuszczeniu plotki, także w polskim internecie znalazłem o tym wzmiankę, oczywiście z zastrzeżeniem że nie jest to informacja sprawdzona, podane było też pierwotne źródło informacji. Jest to jednak wystarczająco sensacyjna wiadomość, żeby została podchwycona przez czytelników i żeby rozniosła się po mediach społecznościowych. I o to właśnie chodziło. Znalazłem co najmniej kilkadziesiąt stron, które w kilka godzin po opublikowaniu tej informacji, powieliły ją. Anglojęzyczne media syczą już o tym jakim to złem są internetowe portale propagujące "fake news" oraz niekontrolowane sieci społecznościowe. Niestety, wiele wskazuje na to, że George Soros nadal żyje i ma się dobrze, a cała akcja miała na celu przekonanie nieświadomą część społeczeństwa do tego, że wolność słowa to zło, którego jak najszybciej należy zakazać. Zaproponowanym rozwiązaniem będzie to o co od samego początku chodziło - czyli nagonka na niezależne media, a w konsekwencji zakaz propagowania informacji, które zbyt odbiegają od tego co propagują korporacyjne media, a więc od tego co władza chce żebyśmy myśleli.

Oczywiście bohater całego zamieszania - George Soros, od 13 listopada nie pokazuje się publicznie, jest więc jeszcze nikła szansa, że rzeczywiście szlag go trafił (oczywiście nikomu nie życzę źle, także jemu). Niemniej bacząc na okoliczności i ewidentnie schematyczny rozwój wypadków, stawiam dolary przeciwko orzechom, że facet w końcu pojawi się w którejś telewizji z krzykiem o tym jakiej to zbrodni na jego prywatności dokonały okrutne internetowe redakcje, a co trzecie zdanie słychać będzie hasło "fake news". Listy portali "fake news" już są skrupulatnie tworzone, jedną z nich można znaleźć tutaj. Mądre głowy też już zapewne pracują nad bardzo skutecznym prawem nakładającym kary za informacje niezgodne z oficjalną narracją władzy, bądź zakazującym im działalności w ogóle.

W końcu w ciekawych czasach żyjemy.

Łukasz


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(26 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 21 listopad 2016 14:24
alexjones.pl NWO Informacje Atak na niezależne media trwa, wypuścili plotkę o śmierci Sorosa