Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Taktyka działania płatnych naganiaczy od płaskiej Ziemi
Kategoria: Informacje   Środa, 30 listopad 2016 11:52 Autor: admin

Taktyka działania płatnych naganiaczy od płaskiej Ziemi

W całym internecie działają komórki mające zadanie rozbijać Ruch Prawdy wszędzie gdzie się tylko da. Jedną z takich komórek jest tzw. Towarzystwo Płaskiej Ziemi, zdeterminowane aby uciszyć każdą witrynę internetową, blog i organizację zajmującą się odkrywaniem prawdy oraz posiadającą otwartą sekcję komentarzy.

Oto jak działają:

Agenci PZ często zaczynają od zamieszczenia postu, z pozoru niezwiązanego z tematem, ale zawierającego uzasadnioną krytykę NASA o której wszyscy wiemy, że jest szemraną agencją której nie można do końca ufać kiedy mówi np. o swoich misjach kosmicznych. To żadna nowość, że NASA trzyma większość rzeczy dla siebie, a dla opinii publicznej podają tylko tyle, by kontynuować swoją finansowaną z podatków zwykłych obywateli działalność.

Płaskoziemcy wykorzystują tą powszechną niechęć do NASA aby szerzyć swoje zwiedzenie od wielu lat, zdobywając w ten sposób pewne poparcie dla swoich nonsensów o płaskiej Ziemi. Gdy nadchodzi dobry moment, przechodzą do etapu drugiego, prezentując swoje absurdalne twierdzenia na temat układu słonecznego czy wzajemnych relacji między Ziemią a Słońcem …

(…)

Gdy tylko zaczynają komentować na otwartym forum internetowym lub na czacie, rozpoczynają się kłopoty i kłótnie. Zazwyczaj wcześniej wysyłają tam swoje pluskwy [komentujących nie zdradzających na początku swoich dziwnych poglądów ani celu misji – przyp. Rad], którzy nagle, pozornie spontanicznie, zaczynają popierać wszystkie kretyńskie komentarze propagujące teorię płaskiej Ziemi. Im dłużej trwa dyskusja, tym większe prawdopodobieństwo, że jakiś czytelnik da się zwieść i uwierzy w tą teorię.

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc,2079.html

Te filmy mają miliony odsłon… tyle ludzi już w to wierzy, przecież piszą o tym w KOMENTARZACH… więc może… może Ziemia naprawdę jest płaska?

(…)

 

Potężny czarny projekt CIA

Wiele osób podejrzewa, że ta niepowstrzymana fala płaskoziemnych wynurzeń jest wynikiem zorganizowanych działań agencji rządowych, które nie chcą dalszego, niczym nie skrępowanego procederu ujawniania prawdy. CIA, FBI, DIA, NSA (plus agencje europejskie – przyp. Rad) od dawna przecież wykorzystują takie narzędzia propagandy, mające na celu zabijanie posłańców. Od zawsze preferowano niszczenie reputacji od zwykłych morderstw, ale tych też dokonują jeśli nie mają innego wyboru. W końcu najważniejszym zadaniem Firmy (aka CIA) jest przeprowadzanie swoich dezinformujących czarnych operacji.

(…)

Przykłady artykułów prezentujących dowody na obecność działań CIA w zwiedzeniu płaskiej Ziemi:

The Flat Earthers Are Being Sent Into Every Real Truth Movement To Disrupt And Destroy Them

FLAT EARTH ‘THEORY’ Demonstrates The Alarming Gullibility Of People Everywhere

Flat Earth Theory Fabricated By TPTB To Distract From Planet X

 

Ważne:

Większość ludzi wspierających ideę płaskiej Ziemi nie zdaje sobie nawet sprawy, że są wykorzystywani 24h na dobę w celu popychania tej agendy i dalszego niszczenia Ruchu Prawdy na całym globie. Gdyby zrozumieli co kryje się za cała tą teorią, większość z nich opuściłaby szeregi płaskoziemnych zwodzicieli w mgnieniu oka… Wielu z tych wierzących w płaską Ziemię, to ludzie którzy naprawdę uważają siebie za poszukiwaczy Prawdy. Zwiedzenie płaskiej Ziemi jest przeszkodą którą muszą pokonać, aby powrócić z tej krainy szaleństwa do rzeczywistości, tuż po tym jak zrozumieją w końcu, że zostali z premedytacją wykorzystani przez prawdziwych dezinformatorów. Nie różnimy się od siebie tak mocno, każdy z nas przeżywa przecież podobną historię, po tym jak budzimy się ze snu i zdajemy sobie sprawę z istnienia globalnego systemu kontroli… oraz jego potężnej sieci kłamstw. (Patrz Global Control Matrix Revealed).

Źródło: The Millennium Report (fragmenty), tłumaczenie i dodatki dla polskich czytelników: Radtrap


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(32 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 30 listopad 2016 17:52
alexjones.pl NWO Informacje Taktyka działania płatnych naganiaczy od płaskiej Ziemi