Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje „Płaska Ziemia” – operacja PsyOps judeosatanistów
Kategoria: Informacje   Piątek, 02 grudzień 2016 13:52 Autor: admin

„Płaska Ziemia” – operacja PsyOps judeosatanistów

Zwolennicy teorii płaskiej ziemi nie potrafią odpowiedzieć na wiele banalnych pytań:

– Dlaczego są pory roku?
– Dlaczego z Australii nie widać nieba północnego
– Jeśli grawitacja i księżyc nie istnieje to skąd się biorą pływy morskie?
– Jak wytłumaczyć dzień i noc polarną?
– Jeśli słońce ma 30 mil średnicy i znajduje się 4000 mil od Ziemi to dlaczego podczas wchodu i zachodu nie staje się mniejsze?

Potrafią natomiast niczym zacięta płyta w kółko krytykować (niekiedy całkiem słusznie) NASA, tylko szkoda że oprócz NASA jest ponad 50 innych agencji, i setki tysięcy astronomów amatorów, i jakoś nikt niczego nie zauważył.

Jeżeli ktoś nie potrafi odpowiedzieć czy nawet znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania tzn. że przyjął teorie płaskiej ziemi bez namysłu, na wiarę.

Większość niedorzecznych teorii takich jak teoria płaskiej ziemi zostały stworzone przez masonerię, w celu siania dezinformacji w środowiskach alternatywnych – counter information. Tak samo ruch new age promujący sztuczną równość i poprawność został stworzony przez CIA

Niemal wszystkie środowiska opozycyjne są zainfekowani judeomasońskimi agentami promującymi absurdalne idee, jak „płaska Ziemia”, negującymi wszystko co się da. Celem jest sprowadzenie do absurdu działań opozycji, skojarzenie inteligentnych obserwatorów rzeczywistości z obłąkańcami. Idea „niepoprawności politycznej” czy też „teorii konspiracji” już nie działa, wprowadzane są więc nowe metody, nad którymi przez lata pracowali specjaliści z Tavistosk Institute czy też innych juedomasońskich instytucji o charakterze ludobójczym.

Na YouTube pojawia się coraz więcej filmików sponsorowanych przez judeosatanistyczną mafię Rotszyldów mających na celu przekonanie opinii publicznej, że Ziemia jest płaska.

Okazuje się, że brednie nt. tzw „Płaskiej Ziemi” są sowicie sponsorowane z Londynu przez masonerię Illuminati. Każdy z promujących „płaską ziemię” musi się rozliczyć ze swojej skuteczności i zależnie od tego ile mu się udało wcisnąć komentarzy i ewentualnie zwabić kolejne ofiary, dostaje odpowiednią sumę. Jak pisze Henry Makov, znakomity badacz judeomasonerii, a szczególnie ich elit czyli tzw. Illuminati w artykule „Operacja psychologiczna Płaska Ziemia jest konspiracją stanowiącą rzeczywiste zagrożenie„, operacja ta ma na celu zdekoncentrowanie, podzielenie i zdyskredytowanie grup tych osób, które rozumieją, że społeczeństwo zostało zniewolone przez masonerię żydowskiego pochodzenia. Operacja ta ma na celu stworzenie dysonansu poznawczego, który w rezultacie stworzy sytuację, że wątpliwe staną się wszelkie założenia, szczególnie te, które są prawdziwe. Jest to wiec poważne zagrożenie dla prawdy obiektywnej.

„Teoria” nie odnosi się do faktów, nie wyjaśnia np. działania satelitów i GPS twierdząc, że jest to wynik działania sieci nadajników na Ziemi. Zakłada też absurdalne przejście Słońca przez „przestrzeń zerową” by mogło się pojawić nagle po drugiej stronie, by Ziemia nie pogrążyła się w długiej ciemności. Jak w każdej operacji psychologicznej dochodzi tu do manipulacji faktami i założeniami. Np. z jednej strony grawitacja jest fikcją, a z drugiej istnieje, ale tylko po to by zakrzywiać promienie Słońca – a to po oto by wytłumaczyć dlaczego nie możemy obserwować krańca płaskiego dysku Ziemi. Aby ułatwić sobie przebicie, płaskoziemcy traktują swoją „teorię” jak religię, a więc są w niej „niepodważalne” dogmaty, są też i odłamy. Jej pochodną jest m.in. tzw. niebocentryzm promowany usilnie w Polsce przez niejakiego Szczytyńskiego. Nie wiem co motywuje tego człowieka, ale jest szczególnie agresywny w promowaniu swoich bzdur. Co ciekawe, dają się na to nabierać ludzie związani z opozycją wobec żydowskiej dominacji oraz przeciwnicy bezprawia. Tam bowiem Szczytyński i jego ludzie najchętniej wszczepiają swoje „teorie”.

Jeden z głównych międzynarodowych promotorów idei „Płaskiej Ziemi”, założyciel International Flat Earth Research Society (IFERS), Eric Dubay, zakłada, że cała opozycja wobec władzy, poza jego ruchem oczywiście, jest kontrolowana. Jednocześnie promuje Adolfa Hitlera jako człowieka pokojowego, którego zniszczyły fałszywymi informacjami syjonistyczne media.

Eric Dubay, mesjasz płaskoziemców, najwyższy ziemski autorytet i słoneczko narodów.

Super mega hiper turbo ekspert od płaskiej ziemi i największy odkrywca naszych czasów, Eric Dubay – tutaj w nieco mniej znanej otoczce.

Operacja o nazwie „Płaska Ziemia”, jak i jej pochodne, są sowicie finansowane przez judeomasońskie służby. Stąd taki wysyp jej sympatyków filmików na YouTube i komentarzy na wszelkich blogach, także i na tym. Należy sobie zdać sprawę, że ci ludzie działają wbrew interesowi społeczeństwa, a nawet można założyć, że współuczestniczą w ludobójstwie, bowiem judeomasoneria jak wiadomo, ma na celu depopulację globu wszelkimi metodami. Bez unieszkodliwienia opozycji będzie to dla niej niemożliwe. „Płaska Ziemia” ma właśnie na celu unieszkodliwienie opozycji, stąd szczególny atak jej agentów w alternatywnych mediach i grupach oporu.

 

Za: nwo.report


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(20 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 04 grudzień 2016 06:36
alexjones.pl NWO Informacje „Płaska Ziemia” – operacja PsyOps judeosatanistów