Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje W Holandii już rozpoczęły się eutanazje alkoholików! Kto będzie następny?
Kategoria: Informacje   Środa, 07 grudzień 2016 11:27 Autor: admin

W Holandii już rozpoczęły się eutanazje alkoholików! Kto będzie następny?

W Holandii wciąż poszerza się krąg osób, które można legalnie pozbawić życia. Są to: chorzy psychicznie, osoby starsze, osoby z depresją itp. Obecnie krąg ten obejmuje także alkoholików! Na portalu lifenews.com przedstawiona została historia Marka – alkoholika, który zamiast leczenia, otrzymał śmiertelny zastrzyk.

Holenderski dziennikarz Marcel Langedijk opisał historię swojego młodszego brata, który był alkoholikiem i nie potrafił poradzić sobie z nałogiem. Przez osiem lat walczył, był na odwyku, jego małżeństwo się rozpadło. Nim samym zajmowali się rodzice.

W końcu mężczyzna poprosił o eutanazję. Fizycznie miał być bardzo chory, psychicznie również cierpiał. Spełniał więc minimalne wymogi holenderskiego prawa, by go uśmiercić. Przyjechała do niego pielęgniarka w czarnej sukience i trampkach, zweryfikowała, czy na pewno można go uśmiercić i podała mu zastrzyk. Umarł szybko.

Historia ta pokazuje wstrząsające podejście do ludzkiego życia. Prawo cywilizowanego państwa, zamiast potencjalnego samobójcę zatrzymać, przyczynia się do jego śmierci. A wszystko to, dzieje się całkowicie legalnie.

Co będzie dalej? Czy holenderscy narkomani będą zachęcani do skorzystania z najtańszego programu leczenia uzależnień, jakim jest eutanazja? W końcu to tylko jedna igła i nałóg „znika” na zawsze…

 

Źródło: lifenews.com, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 07 grudzień 2016 17:24
alexjones.pl NWO Informacje W Holandii już rozpoczęły się eutanazje alkoholików! Kto będzie następny?