Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Pizzagate – Iluminaci zaostrzą cenzurę
Kategoria: Informacje   Niedziela, 11 grudzień 2016 09:20 Autor: admin

Pizzagate – Iluminaci zaostrzą cenzurę

Łączy ona wiele rzeczy, które nie powinny iść w parze – pizzę, ping pong, dzieci, symbole pedofilskie, ukryte drzwi i pomieszczenia, obsceniczne murale i rzeźby, praktyki okultystyczne, dziwne zdjęcia na profilach społecznościowych właściciela, jeszcze dziwniejsze komentarze jego znajomych oraz… polityczne elity Waszyngtonu. Maile Johna Podesty ujawniają chorobliwą wręcz obsesję waszyngtońskich elit na punkcie pizzy, która zaczyna nabierać zupełnie innego światła w zestawieniu ze słowami, które FBI uważa za kod używany przez siatki pedofilskie – pizza oznacza w nim dziewczynkę, hotdog chłopca itd. powiedzieć trzeba, że wszystkie występują w mailach Podesty i dzięki nim dziwne zdania zaczynają nagle mieć sens. Analiza powiązań pomiędzy użytkownikami w mediach społecznościowych nałożona na związki personalne z maili Podesty jest uderzająca i tym bardziej podejrzana, że wszystko o czym pisze Reddit i 4chan zaczyna znikać. Pizzeria zmienia logo, profile społecznościowe stają się prywatne, a zdjęcia takie jak te z profilu właściciela, Jamesa Alefantisa, dostępne są już tylko w archiwum. Podobnie jak list, w którym Hillary Clinton dziękuje mu za ostatnią zbiórkę pieniędzy. Wszystko to zestawione razem wygląda bardzo dziwnie i trudno przejść obok tego obojętnie.

Iluminaci są w trybie paniki. Coraz więcej ludzi uznaje straszną prawdę, że świat stał się własnością i jest kontrolowany przez wyznawców diabła, którzy pokazują swoje oddanie, angażując się w rytuały satanistyczne, zdeprawowani mordercy i pedofile. Iluminaci i ich media tuszują wszelkie doniesienia o ich okrucieństwie, w sprawie „Pizzagate” próbują wyciszyć sprawę metodą: sprawić by społeczeństwo uznało je za „fałszywe wiadomości”.

Papież ogłosił „szerzenie fałszywych wiadomości” grzechem. Nazywa fałszywe wiadomości „żrącymi”, „głęboko niepokojące” i zasugerował, że to prowadzi do przemocy. [http://mobile.reuters.com/article/idUSKBN13W1TU] Chiny pchają internet ku cenzurze w odpowiedzi na „fałszywe wiadomości”, jest to istna histeria. Oto niektóre przykłady wybitnych medialnych sztuczek, zauważ ich język, aby zmniejszyć wiarygodność dochodzenia:

– The Washington Post donosi: „Jak inaczej wytłumaczyć szkodliwy potok witriolu, jadem i zagrożeniem wymierzonym niedawno przeciwko popularnej w Northwest Washington pizzerii, która była przedmiotem niedorzecznych teorii spiskowych twierdząc, że jest to centrum wykorzystywania dzieci - nadużycie, rakieta prowadzona przez Hillary Clinton i przewodniczącego jej kampanii, Johna Podesty”. „Zarzuty przeciwko Comet Ping Pong, zgłaszane przez New York Times, są absurdalne, oderwane od jakiegokolwiek wątku pajęczyny rzeczywistości. Zarzuty mają korzenie w ciemnych szczelinach sieci i wziął wysokiego lotu dzięki platform społecznościowym” [https://www.washingtonpost.com/opinions/pizzagate-shows-how-fake-news-hurts-real-people/2016/11/25/d9ee0590-b0f9-11e6-840f-e3ebab6bcdd3_story.html?utm_term=.2303c6eb6d87]

– The BBC pisze, że dochodzenie pochodzi z doniesień dowcipnisi i ludzi paranoidalnie chorych, którzy wymyślili pierścień pedofilski z udziałem wybitnych polityków i darczyńców politycznych. [ http://www.bbc.com/news/blogs-trending-38156985 ]

– The CBC stwierdził, że Pizzagate jest tylko „dziwaczną pogłoską, że przekształcono i stworzono fałszywe informacje. Są one kulminacją przemocy.

– The Guard, ” Pizzagate to szeroki problem fałszywych wiadomości, to strata wiarygodności mediów. Ale kto może obalić absurd Pizzagate? Nie The New Yorker, nie Washington Post i The New York Times , lub o to chodzi, CBS News. Oznacza to, że możemy zaprezentować czytelnikom i widzom niekończące się powody, dlaczego to absurd myśleć, że Podesta przez emaile rozmawiając o zamawianiu pizzy, w ukryty sposób mówi o prostytucji, ale niektórzy ludzie po prostu nie będą w to wierzyć, bo to my o tym mówimy.” „Oni twierdzą, że śledztwo zaczęło się, gdy Wikileaks opublikowała maile Podesty, ich uzupełnieniem jest dokument FBI czyli raportowanie kodów i symboli stosowanych przez pedofilów.

– Reddit: powołując się na swoją politykę prywatności wobec opublikowania danych osobowych innych, zakazała podawania przykładów spisku „Pizzagate” na stronie. Reddit stwierdza : „nie chcemy na naszej stronie polowań na czarownice”.

– The Washington Post: sugeruje, że całe zamieszanie jest wynikiem „wyrafinowanej” rosyjskiej propagandy, która pomogła zalać media fałszywymi informacjami, które miały wpłynąć na wynik wyborów prezydenckich.

– New York Slime: „w internecie fałszywa informacja była w centrum zażartej debaty w ciągu ostatnich kilku tygodni, może to mieć wpływ na wyniki w wyborach prezydenckich. Prezydent Obama ostrzegł w ubiegłym tygodniu, że jesteśmy „w czasach, kiedy jest tak wiele w obiegu aktywnych dezinformacji i są one bardzo dobrze zorganizowane”.

„Kamień z Rosetty” dla dochodzenia Pizzagate były odtajnione dokumenty FBI [ https://wikileaks.org/wiki/FBI-pedophile-symbols.pdf ] przedstawiające znane pedofilskie słowa kodowane i symbole, które służą do maskowania swojej przewrotnej działalności. W tym kontekście, (w nikczemną przestępczość) w zakodowane komunikaty zamieszany jest Obama, Clinton, Podesta i Comet Ping Pong Pizza.

Pamiętać trzeba podczas czytania wiadomości e-mail, że jest tam użyty kod (zamieszczone poniżej) „naukowcy przypuszczają, że słowa takie jak” ser do pizzy „i stoiska” hot dogi „dla dziewczynek i chłopców, odpowiednio inne słowa są znane w zboczonym żargonie pedofilii.

Handkerchief – kod chusteczka (znany także jako kod hanky, jest systemem kolorów, stosowanych zwykle wśród homoseksualnych mężczyzn, dorywczo poszukujących partnera, w celu wskazania preferowanych fetyszy seksualnych, jakiej płci szukają, i czy są one top / dominującym lub dolna / uległe. Kod hanky był powszechnie stosowany w 1970 roku przez homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn.

Domino – oznacza dominację w części rozpusty BDSM

Chicken Lover – slang dla dorosłego męskiego homoseksualisty, którego pociągają seksualnie do nieletni chłopcy.

Więc, czego te przykładowe maile poniżej mogą dotyczyć?

Email 30613: „Czy myślisz, że będę lepiej grać domino na ser, niż na makaron?

Email 23561: „Znaleziona chusteczka (myślę, że ma mapę, która wydaje pizze podobne)”

Email 30489: „W mego kciuka, stary królik po wyjęciu z pudełka na poddaszu, będę poświęcać kurczaka na podwórku, do Molocha.

Email 1223066: „Myślę, że Obama wydał około $ +65.000 pieniędzy podatników na dostawę lotniczą pizzy z Chicago do prywatnej osoby w Białym Domu nie tak dawno temu, zakładamy, używamy tych samych kanałów?”

James Alefantis właściciel Comet Ping Pong Pizza, zostało mu przyznane 39 miejsce najbardziej wpływowych ludzi w Waszyngtonie [ http://www.gq.com/gallery/50-most-powerful-people-in-washington-dc ]. Był częstym gościem w Białym Domu Obamy, miał homoseksualny związek z Davidem Brockiem, ale tak naprawdę to bardzo niepokojące są treści publikowane przez Jamesa Alefantis (w języku francuskim, fonetycznie zbliżone do J’aime les Enfants oznaczające „Lubię dzieci”), która wzmacnia istniejące poszlaki.

Grafika umieszczona tam jest niepokojąca [http://i.sli.mg/lwgIgH.jpg] Kilka przykładów zdjęć pokazuje ich dziwne zamierzenia, bynajmniej niezrozumiałe:

– dziecko z rękami przyklejonymi taśmą do stołu

– wilgotne piwnice z komentarzem tym #murder (od Alefantis), #killroom i „po prostu spłukać kiedy skończysz”

– Alefantis komentował ” kochanka kurczaka” na zdjęcie małego dziecka – „numerous” pizzy, erotyka zdjęć przedstawiających akty homoseksualne i pedofilii.

To prawda, do tej pory to tylko poszlaki (szczególnie straszne i podejrzane), ale istnieje wiele za dotyczących wysokiego szczebla operacji zorganizowanego dziecięcego handlu i (czyli Lolita Express, prowadzonych przez pedofila miliardera Jeffrey’a Epstein’a), aby zagwarantować większą pracę detektywa. Iluminaci pilnie potrzebują jakiegoś przekierowania do podjęcia ciepła Comet Pizza i Alefantis.

Te szczególne oszustwo mediów głównego nurtu, jest częścią eskalacji wysiłku aby demonizować skandal Pizzagate. Czemu? Poza bezpośrednim „misdirection”, że jest przeznaczony do kształtowania kryzysu, kierunku pożądanego rezultatu: cenzura. Google i Facebook już ogłosiły, że będą reagować na takie sytuacje, stwierdzając: „że nie będą tolerować takiej dezinformacji poprzez zaostrzony celem na fałszywych stron News” źródeł przychodów. – See more at: http://www.henrymakow.com/#sthash.V4HsOPnu.dpuf szczególnie oszustwo dużych mediów jest częścią eskalacji wysiłku demonizowania wirusowego Pizzagate skandalu. Czemu? Google i Facebook już ogłosiły, że będą reagować, stwierdzając: „że nie będą tolerować takiej dezinformacji, poprzez zaostrzoną cenzurę, celem usunięcia fałszywych stron informacyjnych.”

Google rozpoczął działanie w poniedziałek po południu, kiedy powiedział, że „zakaz” stron internetowych, które rozpowszechniają fałszywe wiadomości urzeczywistnią z pomocą jego obsługi reklamowy online. Kilka godzin później, Facebook , serwis społecznościowy, aktualizował język w swoim Facebooku, polityki Audience Network, co już mówi, że nie będzie wyświetlać reklamy w witrynach, które pokazują, mylące lub nielegalne treści, będą zawierać fałszywe witryn z wiadomościami.

NIE MOŻESZ znieść prawdy Trzeba pamiętać, że to konkretne miejsce „pizza” jest to tylko jeden węzeł dochodzenia do znacznie większej pracy. W rzeczywistości, John Podesta był nazywany przez Andrew Breitbart (założyciel Breitbart News) w 2011 roku, w jego wpisach: „Jak prog-guru John Podesta nie jest powszechnie znany jako światowej klasy guru sex niewolnic”

Fałszywe wiadomości dają pretekst Illuminatom do utworzeniu Ministerstwa orwellowskie Prawdy – odpowiedzialnej za fałszowanie rzeczywistości. Kwestia ta została zwięźle podsumował przez David Seaman – niedawno zwolnionego przez Huffington Post za umieszczanie artykułów na temat zdrowia Hillary Clinton – który udokumentował dochodzenie Pizzagate dla społecznego przekazu.

On stwierdza: ” Sprawa PizzaGate jest całkowicie prawdziwa, być może dlatego masowe media głównego nurtu próbują tuszować fakty – do znakowania PizzaGate jako” fałszywy atak informacyjny”(cokolwiek to znaczy), bez przeglądu każdego z istotnych faktów lub Wikileaks maile – tak niepokojące dla tych z nas z kompasem moralnym. Oni kryją się na ringu handlu dziećmi i nadużywaja władzy w Waszyngtonie, to nie jest w porządku. Nic z tego nie jest w porządku. „

Autor: Henry Makow, tłumaczenie: Sobrius

http://henrymakow.com/2016/12/pedophile-media-in-damage.html

Za: nwo.report


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 11 grudzień 2016 12:37
alexjones.pl NWO Informacje Pizzagate – Iluminaci zaostrzą cenzurę