Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Soros przyznaje: „Popieram i finansuję KOD”
Kategoria: Informacje   Środa, 21 grudzień 2016 06:42 Autor: admin

Soros przyznaje: „Popieram i finansuję KOD”

Węgierski Żyd, znany miliarder i znienawidzony przez wielu działacz rodziny Rothschild na rzecz Nowego Porządku Świata, przyznał się otwarcie do popierania Komitetu Obrony Demokracji. Jak powiedział George Soros, finansował KOD kwotą 150.000.000 złotych. Większość z nas wiedziała o tym od dawna, ale w końcu mamy NIEPODWAŻALNY dowód, że KOD żadną oddolną inicjatywą nie jest!

Podczas światowego szczytu ekonomistów, Żyd ten powiedział, że Polacy wybrali nielojalny rząd, który należy obalić. Bankier jest mocno zaangażowany w „walkę o demokracje” na terenie naszego kraju. Soros posiada tutaj wiele antyrządowych organizacji, które dążą jedynie do skłócenia społeczeństwa. Większość z nich (np. Obywatele dla Demokracji) jest zarządzana przez Fundację Batorego, która całkowicie leży w rękach Sorosa. Wiele jego organizacji wspiera także przyjmowanie imigrantów z Afryki północnej i Lewantu, wspiera środowiska LGBT, czy feminazizm.

Fundacja Batorego oczywiście kłamie do opinii publicznej, że ich 150 milionów nie bierze się od Sorosa, tylko z finansowania Unii Europejskiej. Ale jak wiadomo, w dobie internetu niczego nie da się ukryć, a fakty i dokumenty mówią same za siebie. Dlatego wypowiedź Sorosa ostatecznie burzy ten mit oddolnych ruchów i społecznego poruszenia. To ONI ruszają społeczeństwem, wywołują niepokoje i niszczą nasze spokojne, polskie życie.

W tym wszystkim nie wolno zapomnieć nam o jednym: ten człowiek odpowiada za Majdan. Nie ma żadnych przesłanek by uważać, że z Polską nie zrobi tego samego. Jego marionetki w postaci Ryszarda Petru, czy Mateusza Kijowskiego dbają o to, by społeczeństwo pozostawało skłócone. Nie dajmy się na to nabrać – oni tylko na to czekają.

George Soros jest na usługach rodziny Rothschild, która pozostaje od wielu lat najbogatszym i najbardziej wpływowym rodem świata. Przejęli oni większość banków centralnych świata, a kraje których podaż pieniądza nie zależy od tego żydowskiego rodu, można policzyć na palcach. Za pomocą Sorosa (i nie tylko) dążą oni do wywołania kryzysów, aby na nich ugrać sobie jeszcze więcej władzy. Ta żydowska „elita” nie cofnie się przed niczym, chcąc rozszerzać swoje wpływy.

Teraz, gdy George Soros oficjalnie przyznał się do finansowania KOD-u i innych antyrządowych organizacji, zostaje nam je zbojkotować i wyrzucić za nasze granice, podobnie jak zrobiła to Rosja. Wszystko co jest związane z Sorosem i jego przełożonymi jest zagrożeniem dla naszej wolności, szczęścia i pokoju.

 

Za: odbudowarp.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(74 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 23 grudzień 2016 18:13
alexjones.pl NWO Informacje Soros przyznaje: „Popieram i finansuję KOD”