Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Szykuje się coś grubego. Ale nie tak jak to się przedstawia w mediach
Kategoria: Informacje   Wtorek, 27 sierpień 2013 10:56 Autor: admin

Szykuje się coś grubego. Ale nie tak jak to się przedstawia w mediach

Szykuje się coś grubego. Ale nie tak jak to się przedstawia w mediach foto: YouTube
Nie ma żadnej gwarancji, że ta informacja jest prawdziwa. Pochodzi z coraz bardziej popularnego portalu BeforeItNews.com. Portal ten nie stroni od mało rzetelnych doniesień, rodem z magazynów z sensacjami, ale można też tam znaleźć prawdziwe perełki, dlatego też jest uważnie czytany nawet przez samego Alexa Jonesa, jak niedawno przyznał się w swojej audycji słynny dysydencki prezenter radiowy z Teksasu.

W marcu 2013 na BeforeItNews.com „potwierdzono” istnienie sieci podziemnych tuneli i miast pod Stanami Zjednoczonymi. Zamieszczono nagranie wideo, w którym kierowca samochodu ciężarowego ujawnił, że zapasy w tych miastach są uzupełniane w przyspieszonym tempie, tak jakby miało nastąpić coś katastrofalnego. Podziemne miasta i tunele rozpościerają się rzekomo od tzw. Strefy 51 do lotniska w Denver, które jest bazą dla rządu NWO oraz od Maine aż do Waszyngtonu. Zapasy w marcu miały być już pełne, tzn. elity są już przygotowane na to „coś”. Tym „czymś” ma być wg. BeforeItnNews albo krach ekonomiczny, albo zbliżające się „drugie Słońce” Układu Słonecznego, nagła zmiana pola magnetycznego Ziemi czy też inne wielkie katastrofy.

Jak się zdążyliśmy już zorientować, straszeni jesteśmy tymi „katastrofami” i „wielkimi zmianami” w celu dezorientacji i odwrócenia uwagi od spraw, na które możemy reagować. Stworzono nawet rzekomą mapę działania przyszłego podziemnego rządu USA, oczywiście z dopiskiem „Top Secret”.

Tymczasem, nikt nawet słówkiem nie wspomina się o rodowodzie ludzi, którzy uzurpują sobie prawo do tworzenia rządów cieni ze światowym włącznie. Tunele i podziemne miasta, z pewnością istnieją, wszak syjonistyczni terroryści są najgorszymi tchórzami jakich Ziemia stworzyła, nie mówiąc o tym, że uważają iż ich życie jest ponad tysiąckrotnie więcej warte niż goja (link). Robią też wszystko by odwrócić uwagę od przejmowania całych krajów przez ich lichwiarskie sekty. Mówienie prawdy o ich zamiarach eksterminacji większości ludności świata określa się w ich mediach mianem „teorii konspiracji”, a przedstawianie dowodów na syjonistyczny spisek, „antysemityzmem”.

Nie dajmy się ogłupić i pamiętajmy, że na szali jest życie nasze i potomnych. Patologiczne rody Rotszyldów, Rockefellerów, Warburgów, Oppenheimerów i in. planują zamach na ludzkość już od stuleci. Teraz przystępują do realizacji ostatniego etapu – zniewolenia i eksterminacji. Zanim jednak nas zaczipują i zniewolą swoją wirtualną walutą, muszą odciągnąć od tego co im może przeszkodzić.

 Źródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 27 sierpień 2013 22:59
alexjones.pl NWO Informacje Szykuje się coś grubego. Ale nie tak jak to się przedstawia w mediach