Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje W jaki sposób Putin jest częścią NWO
Kategoria: Informacje   Poniedziałek, 26 grudzień 2016 12:34 Autor: admin

W jaki sposób Putin jest częścią NWO

A co jeśli – pomimo histerii „Zachód kontra Wschód” i „Nowa Zimna Wojna” podsycanej przez polityków i media głównego nurtu – obie strony w zasadzie pracują razem na rzecz wspólnego celu, używając w większości tych samych środków?

Globaliści po obu stronach konfliktu odnoszą się do swojego celu jak do kreacji „Nowego Porządku Świata”.

Ten „porządek” o którym mówią, jak pokazaliśmy, reprezentuje w zasadzie globalny system politycznej i ekonomicznej kontroli nad ludzkością. Putin, były agent KGB, podąża dokładnie za tymi samymi strategiami w kierunku światowego porządku, otwarcie wyznaczonymi przez ten sam zachodni establishment, przeciwko któremu rzekomo stoi. Często odnosi się do jego wizji jako narzucenie nowego, „wielobiegunowego” światowego porządku. Jest to dokładnie ten sam porządek wymagany przez globalistyczne, zachodnie siły.

Zamiast narzucenia totalitarnego, globalnego reżimu od razu, czołowi globaliści wyznaczyli inną strategię. W zasadzie, plan celuje w podzielenie państw i ludzi w masywne „regiony”, rządzone przez ponadnarodowe instytucje – takie jak Unia Europejska.

Były sekretarz stanu USA, Henry Kissinger, wyjaśniał tę strategię wielokrotnie. Ostatnio 29 sierpnia w „Wall Street Journal”, gdzie napisał:

„Tymczasowe zadanie dla światowego porządku będzie wymagało spójnej strategii, by założyć plan porządku wewnątrz różnych regionów i odnieść te regionalne porządki do kolejnego [porządku]”.

Ta strategia jest niczym nowym. W 1995 roku Zbigniew Brzezinski, architekt słynnej Komisji Trójstronnej Davida Rockefellera, wyznaczył dokładnie ten sam plan.

„Nie możemy wskoczyć w rząd światowy w jednym, szybkim kroku”, powiedział. „W skrócie, warunkiem wstępnym do ewentualnej globalizacji – prawdziwej globalizacji – jest postępująca regionalizacja, ponieważ możemy w ten sposób poruszać się w kierunku większych, bardziej stabilnych i bardziej współpracujących ze sobą jednostek”.

W 2011 roku Putin napisał:

„Proponujemy potężne, ponadnarodowe stowarzyszenie, zdolne do stania się jednym z biegunów we współczesnym świecie i służące jako skuteczny pomost między Europą i dynamicznym regionem Azji i Pacyfiku. Obok innych kluczowych podmiotów i struktur regionalnych, takich jak Unia Europejska, Stany Zjednoczone, Chiny, APEC i Unia Eurazjatycka, pomożemy zapewnić globalny, zrównoważony rozwój”.

„Zrównoważony rozwój”, oczywiście, reprezentuje szczyt wizji zachodnich globalistów o ich nowym porządku – scentralizowanej, globalnej kontroli nad każdym aspektem ludzkiego życia.

W końcu, jako jej część, zadaniem strategii globalistów będzie „odnieść te regionalne porządki do kolejnego [porządku]”, jak pisał Kissinger. Znów, Putin podąża za tym schematem:

„Rosja i UE zgodziły się zaakceptować uformowanie wspólnej strefy ekonomicznej i koordynowanie ekonomicznych regulacji bez zakładania ponadnarodowych struktur w 2003 roku”.

„W zgodzie z tą ideą, zaproponowaliśmy założenie zharmonizowanej wspólnoty gospodarek, która rozciąga się od Lizbony do Władywostoka, strefę wolnego handlu, a nawet stosując bardziej zaawansowane wzorce integracyjne. Zaproponowaliśmy także prowadzenie skoordynowanych działań w przemyśle, technologii, energetyce, edukacji, nauce, a także by w końcu zlikwidować wizy. Propozycje te nie zostały odrzucone, nasi europejscy koledzy dyskutują o szczegółach z nimi związanych”.

W lipcu Putin udał się do Brazylii, by pomóc założyć Wspólnotę Państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów (CELAC). W rzeczywistości Putin powiedział, że Moskwa jest „otwarta na materialną interakcję ze wszystkimi integralnymi formacjami w regionie Ameryki Łacińskiej”.

Ostatecznie Putin wyjaśnił, że cały świat będzie w to zaangażowany:

„Wierzymy, że rozwiązanie może być znalezione w opracowywaniu wspólnych podejść od dołu do góry, najpierw w ramach istniejących instytucji regionalnych, takich jak Unia Europejska, NAFTA, APEC, ASEAN, między innymi, przed osiągnięciem porozumienia w dialogu między nimi”.

„To są integracyjne cegły, które mogą być użyte do budowania bardziej zrównoważonej gospodarki globalnej”.

opr. asd

 

Źródło: thenewamerican.com, https://radtrap.wordpress.com/2016/12/25/w-jaki-sposob-putin-jest-czescia-nwo/


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 29 grudzień 2016 02:01
alexjones.pl NWO Informacje W jaki sposób Putin jest częścią NWO