Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Soros: Trump jest "niedoszłym dyktatorem", który zagraża Nowemu Porządkowi Świata
Kategoria: Informacje   Poniedziałek, 02 styczeń 2017 17:54 Autor: admin

Soros: Trump jest "niedoszłym dyktatorem", który zagraża Nowemu Porządkowi Świata

Miliarder i globalista George Soros napisał ostatnio paniczny artykuł, w którym potępia prezydenta elekta Donalda Trumpa jako „niedoszłego dyktatora”, który zagraża przyszłości Nowego Porządku Świata.

W artykule dla „Project Syndicate”, Soros wspomina jak na Węgrzech żył zarówno pod rządami nazistów, a potem sowietów i twierdzi, że obecnie „wzrastają różne formy zamkniętych społeczeństw – od faszystowskich dyktatur do państw mafijnych”. Argument ten jest nieprawdziwy przez sam fakt, iż „Udział populacji żyjącej w świecie demokracji zwiększa się w sposób ciągły”.

Soros pisze, że głosując na Trumpa, Amerykanie „wybrali na prezydenta oszusta i niedoszłego dyktatora” i że porażka Hillary Clinton oznacza, że Ameryka nie będzie „w stanie chronić i promować demokracji w pozostałej części świata” (która to polityka zadziałała tak dobrze w Iraku, Afganistanie, Syrii i Libii).

Soros atakuje również nowy gabinet Trumpa jako zawierający jedynie „niekompetentnych ekstremistów” i „emerytowanych generałów”.

Wyjaśniając, że wspiera Unię Europejską ponieważ jest to udana próba „inżynierii społecznej”, Soros ubolewa dalej nad faktem, że to ciało staje się „coraz bardziej dysfunkcjonalne” i jego rozpad został przyspieszony „najpierw przez Brexit, a następnie przez wybór Trumpa w Stanach Zjednoczonych, a 4 grudnia przez odrzucenie przez włoskich wyborców szerokich reform konstytucyjnych”.

Soros opłakuje także domniemany wpływ na wybory prezydenta Rosji Władimira Putina. „Na początku starał się kontrolować media społecznościowe. Następnie, w wyniku szybkiego ruchu wykorzystał model biznesowy firm społecznościowych do szerzenia dezinformacji i fałszywych wiadomości, dezorientując elektorat i destabilizując demokracje. W ten sposób Trump wygrał wybory” – pisze Soros.

Soros mówi, że Putin „czuł się zagrożony przez” kolorowe rewolucje „w Gruzji, na Ukrainie i poza nią”, nie wspominając, że sam Soros odegrał kluczową rolę w finansowaniu tych powstań, oraz że kolorowa (purpurowa) rewolucja jest obecnie podsycana przeciwko Trumpowi. Ironia ultrabogatych elit, które finansują obalenia niezliczonych rządów podkreślając, że troszczą się o „demokrację” i wolę ludu, jest szczególnie bezkresna.

Cały ton artykułu jest wyraźnie obarczony obawami, że rozprzestrzeniający się na Zachodzie populistyczny kierunek stwarza bezpośrednie zagrożenie dla plutokratycznego Nowego Porządku Światowego, nad którego budową Soros spędził całe swoje życie.

Soros konkluduje artykuł ostrzeżeniem, że „Unia Europejska jest na skraju załamania” z powodu stagnacji wzrostu gospodarczego i kryzysu migracyjnego (który Soros sam pomógł stworzyć).

Paul Joseph Watson

Źródło: PrisonPlanet.com, PrisonPlanet.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(17 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 02 styczeń 2017 18:08
alexjones.pl NWO Informacje Soros: Trump jest "niedoszłym dyktatorem", który zagraża Nowemu Porządkowi Świata