Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Niemiecka buta, naiwność czy premedytacja?
Kategoria: Informacje   Sobota, 07 styczeń 2017 14:37 Napisał

Niemiecka buta, naiwność czy premedytacja?

Trzeba sobie zdać wreszcie pytanie co kieruje niemiecką polityką imigracyjną? Niemiecka buta, naiwność czy premedytacja? Pytanie jest jak najbardziej na miejscu i czasie gdyż zaczynamy ponosić jej skutki. Właśnie pochowaliśmy Łukasza Urbana. Ciągle też niemieckie lobby w Unii straszy nas karami za nie przyjmowanie odpadów imigracyjnych.

Tak, odpadów. Takie określenie nie jet wyrazem islamofobii, ale realizmu. Spójrzmy jak jest. Niemcy potrzebują dla utrzymania swej gospodarki siły roboczej i specjalistów. Po likwidacji przemysłu w Polsce przejęli produkcje i polskie rynki zbytu.

Nieźle wyszli na imporcie taniej siły roboczej z byłej Jugosławii i Turcji. I przez Turcję właśnie szła fala wywołanego przez NWO uchodźstwa. Turcja jednak nie jest taka głupia i sama w pierwszej kolejności przebiera towar zostawiając u siebie takich specjalistów, jakich potrzebuje. Do Niemiec docierają przebiórki które dalej odsiewają. I dopiero odpady tej selekcji (Niemcy maja w tym wprawę) chcą według rozdzielnika odsyłać do byłych demoludów.

A co się znajduje w tych "plewach". Oto przykład.

Pan Sarfo, jak widać na zdjęciu Niemiec pochodzący z Ghany, został skazany w zeszłym roku w sądzie w Hamburgu za członkostwo w organizacji terrorystycznej. Aresztowano go po powrocie z Syrii do Niemiec w lipcu 2015 roku, dokąd podróżował trzy miesiące wcześniej, przyłączył się tam do państwa islamskiego, znanego jako jako ISIS lub ISIL.

Opisywany jest przez niemieckich urzędników sądowych jako model więźnia, który chętne współpracował w dostarczaniu informacji na temat państwa islamskiego. Panu Sarfo zmniejszono karę więzienia i pozwolono udzielać wywiadów agencjom informacyjnym.

Pan Sarfo stał się gwiazdą, modelem nawróconego dżihadzisty.

Byłoby wszystko pięknie, gdyby nie zemsta ISIS, które ujawniło kulisy prawdziwej działalności tej "owieczki", przy której niemieccy protektorzy opieki nad "uchodźcami" okazali się baranami.

 https://www.youtube.com/watch?v=aBVFn6eZDRY

Po ukazaniu się tego filmu niemieccy prokuratorzy oskarżyli her Sarfo, dodając do zarzutów członkostwa Państwa Islamskiego zarzuty o sześć morderstw i zbrodnie wojenne. Tak bowiem wygląda prawdziwe oblicze człowieka którego, Niemcy propagowały na całym świecie jako przykład osoby rozczarowanej i zniesmaczonej pobytem w grupie terrorystycznej.

Czy można się dziwić że do dziś tak naprawdę Niemcy nie wyjaśniły niczego, co dotyczy terrorysty który zabił Polaka i wielu innych ludzi w Berlinie. Czy stoi za tym nieudolność wynikająca z buty lub głupoty, naiwność czy może jednak jest to solidna niemiecka premedytacja. Może w tym szaleństwie jest jednak metoda?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 07 styczeń 2017 16:43
alexjones.pl NWO Informacje Niemiecka buta, naiwność czy premedytacja?