Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje George Soros: samozwańczy „bóg”, który powinien być w więzieniu. Cz. I
Kategoria: Informacje   Czwartek, 26 styczeń 2017 13:48 Autor: admin

George Soros: samozwańczy „bóg”, który powinien być w więzieniu. Cz. I

George Soros: samozwańczy „bóg”, który powinien być w więzieniu. Cz. I foto: Wikimedia Commons/CC

George Soros, który wyobraża sobie, że jest „bogiem” i zamierza przemienić świat, jest Panem Chaosu i realizuje porządek świata, który jest DEMONICZNY, a nie boski.

„Muszę przyznać, że zawsze nosiłem w sobie przesadzone pojęcie o swojej samo-ważności, a tak mówiąc szczerze, to uważałem siebie za jakiegoś boga.” Tak wyznał George Soros  w swej książce z 1987 roku, pt: „Alchemia Finansow”.

Zastosowanie przez  Georga Sorosa czasowników w czasie przeszłym w powyższym stwierdzeniu może zasugerować, co u niektórych czytelników wrażenie, że jego  psychologiczny „kompleks uważania  się za bóstwo”,  był tylko chwilowym objawem narcyzmu, że  starzejący się miliarder to przezwyciężył w przeciągu tych trzech dekad, które upłynęły od owego wyznania. To byłoby błędne założenie; Jeśli już, to ów 86-letni spekulant od walut, JESZCZE BARDZIEJ wzrósł w swej megalomani z każdym upływającym rokiem. „Jest to pewien rodzaj choroby, jeśli  uważasz siebie za pewnego rodzaju bóstwo, stwórcę  wszystkiego, ale ja czuję się KOMFORTOWO z tym, odkąd zacząłem tego doświadczać (przeżywać).” Soros powiedział brytyjskiej gazecie: The Independent, w 1993 roku.

Tak, ten potentat funduszu hedgingowego „przeżywa” swe urojeniowe fantazje, czasami wznoszące się od zaledwie bycia „bóstwem,  do faktycznie bycia „Bogiem”. Naturalnie,  twierdzenie, że się posiada takie nadprzyrodzone cechy pociąga za sobą więcej niż odrobinę szaleństwa, co zresztą Soros również publicznie dyskutował, częściej niż  jeden raz.

„Obok moich fantazji o byciu Bogiem, ja też mam bardzo silne fantazje o byciu szaleńcem…,  Soros raz to wyjaśnił  w brytyjskim wywiadzie telewizyjnym. „W rzeczywistości mój dziadek miał rzeczywiście paranoję. W mojej rodzinie było dużo szaleńców. Do tej pory uniknąłem tego”.

Czyżby ten pełen urojeń miliarder naprawdę uciekł szaleństwu? Powiedział on swemu biografowi, Michaelowi T. Kaufman, że postrzega siebie JAKO „SUMIENIE ŚWIATA”, i wydaje on  miliardy dolarów, aby przemienić świat tak aby ów świat wpasował się w jego fantazje.

Jeśli jakiś bezdomny obłąkaniec zadeklarowałby, że jest „Bogiem i sumieniem świata”, to byłby on zignorowany, odrzucony, lub zamknięty; SZALEŃCY, KTÓRZY MAJA BOGACTWO i WŁADZĘ są chwaleni i otaczani stadami pochlebców.

Rzymscy cesarze Neron i Kaligula są notorycznie znani z ich morderczej megalomanii. Oni przypisali  sobie status „Boga”, ale rządzili jak obłąkane demony. Soros może nie posiada ich dyktatorskich mocy, ale z drugiej strony, oni nie posiadali jego bogactwa i globalnych wpływów.

Zamierzamy w tym artykule zbadać niektóre z wielkich sieci aktywistów i kampanii politycznych, które finansuje George Soros.

Oczywiście, super-bogaci powinni mieć takie samo prawo, jak inni obywatele, do uczestnictwa w systemie politycznym, który rządzi nami wszystkimi. Ale Soros wydaje się mieć wszelką bezkarność w operowaniu zarówno wewnątrz, jak i poza prawem, po to aby niszczyć (on by pewnie powiedział „zreformować”), nasz system polityczno-gospodarczy. W swej książce: „Soros na temat Sorosa”,  to niedoszłe „bóstwo” mówi: „Nie zgadzam się z regułami narzucanymi  przez innych”. Po latach bezkarnego działania, on stał się tak bezczelny, że nie wydaje się martwić  robieniem czegoś nielegalnego lub niemoralnego. To jest nasze stwierdzenie, że prima facie dowody przestępczej działalności Georga Sorosa i tych, których on opłaca, są wystarczające aby domagać się OFICJALNEGO ŚLEDZTWA – przez Kongres USA, Departament Sprawiedliwości i prokuratorów. Wykorzystując wezwanie i inne uprawnienia śledcze, które nie są dostępne dla zwykłego obywatela, ci urzędnicy mają obowiązek wzięcia się za te potężne interesy, które są zgorszeniem i podważaniem praworządności w Ameryce – i zagrażają tak drogiej nam  wolności.

Przynajmniej Internal Revenue Service (urząd podatkowy USA) – który niedawno odmówił statusu non-profit  grupom Tea Party – mogły odebrać status zwolnionych z podatku wielkich fundacji Sorosa, lub zmusić je do zaprzestania finansowania radykalnych grup. A jeśli władze federalne wykażą nawet ułamek gorliwości, którą wydali oni na ściganie i prześladowanie konserwatywnego komentatora Dinesha D’Souza, Soros, ten „bóg-człowiek”, mógłby skończyć w więzieniu.

Tłumaczenie/skrót: Renata

 

Źródło: naturalnews.comWolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 26 styczeń 2017 15:10
alexjones.pl NWO Informacje George Soros: samozwańczy „bóg”, który powinien być w więzieniu. Cz. I