Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje 10 błędnych wyobrażeń o judaizmie i izraelu w ramach Ruchu Prawdy
Kategoria: Informacje   Sobota, 11 luty 2017 11:48 Autor: admin

10 błędnych wyobrażeń o judaizmie i izraelu w ramach Ruchu Prawdy

W przeszłości sam wpadałem w pułapkę i osobiście powtarzałem jak papuga wiele takich mylnych dźwięcznych chwytów, jak poniżej przedstawione. A zatem staram się rozumieć ludzi, którzy wyskakują z tymi bezpodstawnymi „sensacjami”. Wszyscy lubimy myśleć sobie, że tacy z nas niezależni myśliciele, lecz niestety wpadamy wskutek tego w pułapki przeinaczeń i dezinformacji.

Wiele z tych błędnych wyobrażeń krąży wciąż w obiegu alternatywnych mediów. Wiele terminów i koncepcji jest propagowane przez grupy miękkiego oporu. Ja określiłbym tę sytuację w ten sposób – są one rozpowszechniane po to, żeby nie ujawnić w pełni skomplikowania i straszliwej prawdy, jaka jest ukryta w całej tej sytuacji. Aby zabić czas, rozładować powagę tego, co naprawdę się dzieje, używa się różnych pojęć, aby wypaczyć prawdę. Grupy poprzebierane w kefije, jak ruch George’a “Shill” Galloway’a ‘Free Palestine’ czy inne lewackie ugrupowania (kierowane przez żydów) to właśnie robią.

Tacy nigdy nie ośmielili się dotknąć nawet istoty całego problemu. Używają pseudo-polityki jako swego podstawowego narzędzia. Tacy nie tylko forsują urabianą jak plastelina wersję polityki, ale cały złożony problem polega na tym, że gdy sięgamy po politykę i kierujemy się tymi „miękkimi” wersjami, wtedy łatwo da się nami manipulować. Taka agenda jest jednak sposobem postępowania, a nie tylko polityką jako taką.

Wszystkie poniżej przedstawione dziedziny są nieodłączne i wzajemnie ze sobą powiązane i trudno jest oddzielić je od siebie, aby dokonać analizy indywidualnej.

1/. izrael jest państwem apartheidu!

Piekło przez jakie przechodzili rdzenni mieszkańcy RPA było oczywiście złem pod każdym względem. Akty okrucieństwa, zniewolenia czy odczłowieczenia nie mogą się powtórzyć. Jednak postawienie znaku równości między tym aktem zbrodni, a tym, co spotyka Palestyńczyków na codzień jest nie tylko niedokładne, lecz jest dla nich obrazą. Ludzi tych brutalnie wyrzucono z ich domów, zamknięto w klatkach obozów więziennych pod gołym niebem w nędznych warunkach, gdzie traktowani są gorzej niż zwierzęta. Są bez przerwy atakowani, strzela się do nich, dokonuje najazdów na ich tereny, poniża się ich i torturuje. W przeważającej mierze zależni są od rozdawnictwa swych tyranów i katów i od minimalnej pomocy międzynarodowej; ich codzienne zajęcie to walka o przetrwanie.

2/. Nazistowskie państwo izraela

Jakie jeszcze dwójmyślenie mogłoby się tu mieścić? Możnaby tylko na ten jeden temat napisać 10 podpunktów, wraz z całą dezinformacją na temat Hitlera i nazistów. Lecz ten temat walenia Hitlerem po prostu się nie skończy. To jedyna koncepcja, do jakiej tak mocno przywarli ludzie. Każdy poszukiwacz prawdy zgadza się, że MSM bezustannie kłamie na temat WSZYSTKIEGO…jednak, wciąż wpadamy na ten stary ograny trick. I pomagamy sami propagować to kłamstwo. Z pewnością walenie w dzwony na alarm powinien budzić sam prosty fakt, że do więzienia można trafić za samo tylko kwestionowanie wydarzeń tzw. holokitu. To smutne.

3/. izrael to, izrael tamto

Wszyscy automatycznie opisujemy okupowaną Palestynę jako izrael. A to wszystko jest częścią programowania warunkowego. Nawet nowe miasta izraelskie nazywamy wg nadanych im przez żydów nazw i akceptujemy to, podczas gdy powinniśmy nazywać je zgodnie z oryginalnymi Palestyńskimi nazwami, aby pamięć o nich nigdy nie zanikła. Przez uparte nazywanie izraela okupowaną Palestyną, sami sobie przypominamy o jej istnieniu, o Palestyńczykach, o ruchu wyzwoleńczym i o okupantach tej ziemi, a także o tym, że ta ziemia wróci do jej prawowitych właścicieli.

4/. powinno zaistnieć rozwiązanie w postaci dwóch państw!

Na Palestynę dokonano najazdu i przywłaszczyła ją banda demonicznych pasożytniczych dzikich lokatorów oraz rabusiów. Jeżeli twój własny dom najedzie banda rzezimieszków, zabije członków twojej rodziny, zniszczy większą część twego domu, obrabuje cię z całego majątku, a potem nadal będzie cię terroryzować i poniżać codziennie cię strasząc – to sam powiedz – czy ma jakiś sens próbować negocjować i wdawać się w cywilizowany dialog z tymi morderczymi grabieżcami?

Czy byłbyś w stanie dojść do jakiegoś zadowalającego porozumienia, na podstawie którego ty masz zamieszkać w jakiejś budzie ogrodowej, a oni w ukradzionym ci domu? To jest próba stworzenia obowiązkowego sposobu myślenia w zakresie tego niedorzecznego rozwiązania „dwa-państwa”, gdzie ofiara i sprawca przestępstwa mają rozejść się w pokoju i cieszyć się wspólnym spokojem. Totalny nonsens. Palestyna należy WYŁĄCZNIE do Palestyńczyków! A każdy dziki lokator ma się stamtąd wynosić. I dość tego bełkotu.

5/. to syjonizm, nie judaizm

Syjonizm = zło, judaizm = dobro. Kolejny bullshit. Sam się wstydzę, że dałem się niegdyś na to nabrać. Dalszy etap programowania warunkowego, więcej pół-prawd. Syjonizm i judaizm są zrośnięte ze sobą, jak dzieci rodzące się z jednym korpusem, ale dwoma głowami. Syjonizm to odnóże, które wyrosło z judaizmu. Termin “syjonizm” jest kolejną cwaną judaistyczną próbą odwrócenia uwagi, abyśmy zgubili instynktowny trop. Gdyby to był judaizm, jaki istniał ledwie niewiele ponad 100 lat, to dlaczego zatem to judaistyczne przekleństwo ciąży na ludzkości przez okres z górą 3000 lat?

Wszystkim nam mydlono oczy od dziecka przekonując, że judaizm jest zwykłą religią, jakich wiele na świecie. JUDAIZM  NIE  JEST  ŻADNĄ  RELIGIĄ!!! To demoniczny kult, wbudowany w świadomość członków plemienia, którzy praktykują albo pośrednio wspierają okultystyczne demoniczne praktyki babilońskie.

To również wiąże się ściśle z upodobaniami Icke’a do paplaniny o tym, jak ci wszyscy „dobrzy” żydzi, którzy odmówili służby w IDF, są przeciwni syjonizmowi i protestują przeciwko apartheidowi izraela.

No cóż, jakież to urocze; lecz co ci wszyscy tzw. dobrzy żydzi robią pod koniec dnia, gdy już wrócą do „siebie” po zakończeniu swego protestu? – Wracają do swych wychuchanych żydowskich „samowoli budowlanych” postawionych na ziemi należącej do tych właśnie ludzi, w imieniu których ci „dobrzy” protestowali.

Jedyną moralną opcją, jaką mają ci dobrzy żydzi to zrobić dokładnie to samo, co zrobił Gilad Atzmon, a mianowicie: (i) wyrwać się w cholerę z tej kryminalnej tożsamości – olać ją i nigdy, przenigdy do niej nie wracać. (ii) muszą oni również z całego serca wyrzec się judaistycznej tożsamości i “autentycznie” przyłączyć się do rasy ludzkiej. Jedyny dobry żyd to „z prawdziwego zdarzenia” były żyd.

6/. osadnicy robią to i tamto.

Jeszcze więcej orwellowskiej nowomowy. Terminologia ma odpowiednią wymowę, a używana jest raz za razem jako instrument kontroli umysłowej. Określenie, osadnicy, jest z premedytacją używane jako eufemizm, aby dać do zrozumienia istnienie grupy ludzi odkrywających spłachetek bezpańskiej ziemi, jaki w sposób naturalny, ekologiczny, niewinny i uczciwy zajmują, żeby rozpocząć na nim nowe życie całkowicie z owoców swojej pracy.

Tymczasem ci najeźdźcy są pasożytami i pasożytują przez cały czas. Członkowie ich plemienia ograbiają wszystkich razem i każdego z osobna bazując na oszustwie, jakie utrzymuje przy życiu ten demoniczny podmiot zwany izraelem. To nie jest ani naturalne, ani ekologiczne, ani niewinne, a tym bardziej uczciwe. To złodziejstwo, obłuda, okrucieństwo, morderstwo i zło w każdym znaczeniu tego słowa.

7/. ci syjoniści to psychole, a ten reżim jest szalony.

Oczywiście to jest prawda. Wciąż łapię się na tym sam, że mówię – to są obłąkańcy. Ponad wszystko, osobnicy, którzy mogą wyjść z pomysłem, sfinansować go, zaprojektować i zastosować w praktyce – użycia białego fosforu przeciw niewinnym dzieciom, kobietom i staruszkom są absolutnie chorzy psychicznie.

Ale to idzie znacznie głębiej niż zwykłe szaleństwo – oni są opętani, poruszani demonicznym popędem. Są pijani swymi lucyferiańskimi doktrynami. Judazim jest zwyczajnym łącznikiem, formą przetrwalnikową, instrumentem tych satano-podobnych podmiotów. Ci ludzie zakorzenili się i okopali wałami obronnymi babilońskiego okultystycznego rytualnego demonizmu – nie dosyć precyzyjne jest określić to coś mianem mentalności. Oni obracają się wciąż w sferze ducha ciemności diabła/lucyfera/dżinna – satanizmu.

8/. izrael odegrał jakąś rolę w atakach 9/11

Wielu ludziom wydaje się, że wiedzą iż izrael odegrał pewną rolę w atakach z 9/11. Lecz niestety w związku z tymi wszystkimi niebezpiecznymi dezinformacjami krążącymi po świecie, oni na tym poprzestają. Ludzie zdają się mówić, że to była koalicja między MI5 (Brytyjczycy), CIA (Amerykanie) i Mossadem (izraelczycy). Tak, jakby to wszystko było zaaranżowane przez trzy odrębne mafie w jakimś wygodnym równoprawnym sojuszu. Oni po prostu nie potrafią pojąć, kto kieruje wywiadem brytyjskim i amerykańskim. Są zakleszczeni w sposobie myślenia, że izrael był zaledwie natrętem i jedną z trzech stron całego spisku, i nie mogą przyjąć do wiadomości, że 9/11 był „kolejną” fałszywą flagą żydowskiej siatki kryminalistów.

9/. to Rothschildowie są właścicielami izraela.

Dzięki Icke’owi żydowska siatka kryminalistów spakowana została w zgrabną paczuszkę „syjonizmu Rothschildów”, a biedni żydzi znowu są wykorzystywani i są takimi samymi ofiarami tej złej rodzinki Rothschildów. A izrael jest zwyczajnie wynalazkiem rodziny o jednakowym rodowodzie. To jest czysty nonsens. Cała esencja judaizmu dotyczy zagarnięcia ziem między Eufratem a Nilem dla tego plemienia oraz rozszerzenia dominacji i kontroli nad całym pozostałym światem. Wszelkie doktryny judaizmu głoszą tę ideologię – Izrael i plan gry nie są izolowanymi elementami, ani nie dotyczą wyłącznie rodziny Bauer (Rothschild).

10/. to nie są żydzi, to chazarowie.

W tę pułapkę naprawdę wpadłem po uszy i czas jakiś żywiłem się tym zakalcem. Najprawdopodobniej jest to produkt własny żydowski, jaki służy dodatkowej dezinformacji. Sprowadza się do tego, że cały judaizm jest jednym wielkim nawróceniem w historii Chazarskiego Imperium i tylko tego dotyczy.  Absolutnie nie – niestety nie da się dowieść takiego uproszczenia. Takie masowe nawrócenie chazarów mogło lub nie mogło zdarzyć się ze znaczącym udziałem w nim samych żydów; ale jest to obojętne w większej perspektywie zbioru spraw.

Ta ideologia, ta kultura czy plemię jest miszmaszem ludzi i genealogii różnego sortu. Oto dlatego właśnie żydzi NIE są rasą. To jest kierowana przez demony sekta wyposażona w narzędzie do sprawowania kontroli umysłowej złożona z mieszańców różnego pochodzenia, a jej członkowie mają wbudowany genetycznie mechanizm niszczenia, gdziekolwiek się pojawili na przestrzeni całej historii.

Podsumowanie dźwięcznych chwytów:

1/. /. izrael jest państwem apartheidu!

2/. Nazistowskie państwo izraela

3/. izrael to, izrael tamto

4/. powinno zaistnieć rozwiązanie w postaci dwóch państw!

5/. to syjonizm, nie judaizm

6/. osadnicy robią to i tamto

7/. ci syjoniści to psychole, a ten reżim jest szalony

8/. izrael odegrał jakąś rolę w atakach 9/11

9/. to Rothschildowie są właścicielami izraela.

10/. to nie są żydzi, to chazarowie.

Źródło: http://diggerfortruth.wordpress.comNWO Report


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 11 luty 2017 12:47
alexjones.pl NWO Informacje 10 błędnych wyobrażeń o judaizmie i izraelu w ramach Ruchu Prawdy