Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Pizzagate - nagrania maltretowanych dzieci
Kategoria: Informacje   Piątek, 17 luty 2017 11:44 Autor: admin

Pizzagate - nagrania maltretowanych dzieci

Uwaga, nagrania na stronie z poniższym linkiem są drastyczne. Wyglądają na autentyczne, trudno było by małym dzieciom udawać takie przerażenie. Nagrania zamieszczone są na stronie „podziemnej” organizacji WorldCorp Enterprises, która siebie określa jako „wielowymiarową korporacją Omni”. Zostały one umieszczone na ich stronie w przeciągu nieco ponad roku, mogą być jednak starsze. Na stronie dostępny jest czat, prowadzony przez „prezesa” (CEO) niemal 24 godziny na dobę. Wyjaśnia on m.in. że nagrania są autentyczne, biorą w nich udział dzieci i codziennie pojawiają się nowe. Można też przystąpić do tej organizacji, chętni muszą wypełnić spersonalizowane „testy”, które zawierają bardzo dziwne pytania, np. co do psychotycznych zachowań czy preferencji. Organizacja działa na północnym wschodzie USA, ale członkiem może być osoba z każdego regionu świata.

Są podejrzenia, uzasadnione analizą porównawczą (patrz wideo wyżej i niżej), że głos mężczyzny masakrującego dziecko, wołającego m.in. „Od dzisiaj jestem twoim ojcem, rozumiesz?!” należy do samego Johna Podesty, doradcy prezydenta USA w latach 2014–2015, szefa personelu Białego Domu w latach 1998–2001, a ostatnio szefa kampanii prezydenckiej Hillary Clinton.

Analiza nagrań wideo wskazuje na to, że mogły być one dokonane w niesławnej pizzerni Comet Pizza.

Strona istnieje w otwartym internecie od ponad roku i najwyraźniej nie budzi zainteresowania amerykańskich stróżów prawa czy Interpolu.

Dziwi tylko fakt, że jeszcze nikt tych ludzi nie pozamykał.

Linki.

Za: Monitor-Polski.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 17 luty 2017 12:34
alexjones.pl NWO Informacje Pizzagate - nagrania maltretowanych dzieci