Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Fake News - powiedzą ci co masz myśleć i jak głosować. BBC, AFP, Google, Facebook zmawiają się i tworzą koalicję propagandy
Kategoria: Informacje   Czwartek, 02 marzec 2017 17:41 Napisał

Fake News - powiedzą ci co masz myśleć i jak głosować. BBC, AFP, Google, Facebook zmawiają się i tworzą koalicję propagandy

Co potrafi Facebook już doświadczyliśmy i to nie raz. Cenzura z Mysiej może się chować ze wstydu w mysiej dziurze. W ślad za "pejsbukiem" idzie Google który przygotowuje system cenzurowania komentarzy w sieci, komentarze "niewygodne" i lewacko niepoprawne będą ukrywać lub bezapelacyjnie usuwać. Tworzy się na tym polu szersza koalicja libertyńskich mediów.

Próba generalna ma nastąpić przy okazji wyborów we Francji.

Google i Facebook będą współpracować z mediami głównego nurtu, by wmówić wyborcom "w co wierzyć i komu ufać", w tym będą "polecać - memy, komentarze i serwisy informacyjne", chcąc w ten sposób wpłynąć na wybory francuskie.

Dwóch medialnych gigantów o "liberalnym nastawieniu", zamierza powołać "koalicję weryfikacji wiadomości" składającą się z 37 międzynarodowych mediów, w tym BBC, AFP (Agence France Presse) i BuzzFeed News.

Na oficjalnym blogu Google twierdzi "CrowdTangle" zostaje powołana "w celu udzielenia pomocy francuskiemu elektoratow wi zrozumieniu komu zaufać w ich mediach społecznościowych, wyszukiwarkach internetowych i ogólnie "nauczą" przygłupich żabojadów jak mają być lewomyślni". Aż strach pomyśleć co by było gdyby udało się już dzisiaj sklonować Goebellsa.

Oto najlepsi nauczyciele Francuzów:

Łatwo sobie wyobrazić jakie loga polskich ścierwomediów znajdą się w jadłospisie (antypisie) dla Polaków.

A wszystko to tylko po to, aby zatrzymać słabą kobietę Marine Le Penn. Czy takie armaty wystarcza na Kaczyńskiego?

Po wyborze Donalda J. Trumpa na prezydenta USA - kolejna prawicowa liderka kwestionująca obecny establiszmęt polityczny atakowana jest przez wiele liberalnych mediów, wmawiających wyborcom przy pomocy tak zwanych "fałszywych wiadomości", że są oszukiwani, nie dopowiadając, że to właśnie one są tymi oszustami. W ten sposób wynik wyborów może być zdyskredytowany. Metody "na Putina" we Francji zastosować się nie da.

"Dzięki połączonej wiedzy wielu mediów i technologii, CrossCheck ma na celu zapewnienie, że żarty, plotki i fałszywe twierdzenia będą szybko obalone, a wprowadzające w błąd lub mylące historie zostaną skonfrontowane ze stanem faktycznym", stwierdza Google. To tak jakby lis zapewniał kury w kurniku że jest jaroszem.

Na początku tego roku Facebook uruchomił swoje macki w Niemczech, podobno w celu zwalczania fałszywych wiadomości. Władze niemieckie stwierdziły, że tolerowanie informacji niezgodnych z punktem ich widzenia mogą pomóc prawicy w tegorocznych wyborach i zagroziły pozwami sadowymi, jeśli niekorzystne dla nich treści nie będą wystarczająco szybko usunięte.

Witryna social mediów współpracuje od grudnia 2016 z Unią Europejską pod pretekstem cenzurowania "mowy nienawiści", a także pomaga organom władzy w zwalczaniu "kryminalnych aktów" i wyłapywaniu "pojedynczych ich  sprawców", a co najważniejsze "w promowaniu niezależnych kontrargumentów", które będą  sprzyjały biurokratom Unii Europejskiej.

Rządy krajowe są również zainteresowane kształtowaniem treści publikowanych online. Niemieccy urzędnicy zaproponowali utworzenie specjalnej jednostki rządowej do zwalczania fałszywych wiadomości, a brytyjski parlament zamierza w tym roku podjąć działania w celu blokowania wszystkiego, co ich zdaniem, osłabia demokrację.

PS. Nie trudno zgadnąć że - Fillon i Macron okażą się osobnikami całkowicie godnymi zaufania, podczas gdy Le Pen będzie "niebezpieczna", "rasistowska" i "dogłębnie zła".


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 06 marzec 2017 14:12
alexjones.pl NWO Informacje Fake News - powiedzą ci co masz myśleć i jak głosować. BBC, AFP, Google, Facebook zmawiają się i tworzą koalicję propagandy