Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Według Hawkinga ludzie potrzebują rządu światowego
Kategoria: Informacje   Sobota, 11 marzec 2017 12:01 Autor: admin

Według Hawkinga ludzie potrzebują rządu światowego

W wywiadzie dla „The Times”, słynny brytyjski fizyk teoretyk przedstawił swój pogląd na ocalenie ludzkiej cywilizacji. Według naukowca ludzie są bardzo agresywnym gatunkiem, a opanować tę agresję mogą jedynie osoby zaprowadzające rozsądną hierarchię. Ogromne arsenały broni masowego rażenia wymagają kontroli w postaci logiki i zdrowego rozsądku, twierdzi badacz.

Hawking uważa, że jedynie forma rządu światowego może uratować ludzi przed zagładą. Dodaje jednak, że nie jest to panaceum na wszystkie problemy, ponieważ obecność rządu światowego może wiązać się także z zaprowadzeniem globalnej dyktatury.

Fizyk teoretyczny zyskał światową sławę jako popularyzator nauki. Stało się to po publikacji jego książki „Krótka historia czasu”, co wpłynęło znacznie na jego wizerunek, jako znanego futurystę. Przepowiednie naukowca są zawsze szeroko omawiane w prasie oraz społeczności naukowej.

Warto jednak dodać, że przewidywania Hawkinga są często ponure i przerażające. Jedno z ostatnich dotyczyło wniosków, według których ludzka cywilizacja weszła w najtrudniejszy okres swojej historii, z dotkliwymi nierównościami społecznymi. Fizyk uważa także, że pozaziemska inteligencja stanowi wielkie niebezpieczeństwo dla ludzi i może doprowadzić do całkowitego zniszczenia cywilizacji ziemskiej.

 

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 11 marzec 2017 15:44
alexjones.pl NWO Informacje Według Hawkinga ludzie potrzebują rządu światowego
Unable to open file!