Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Człowiek - najbardziej zagrożony gatunek
Kategoria: Informacje   Niedziela, 26 marzec 2017 19:36 Napisał

Człowiek - najbardziej zagrożony gatunek

''Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany, wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek'', mawiał niegdyś David Rockefeller, najmłodszy i ostatni wnuk Johna D. Rockefellera potentata petrochemicznego i pierwszego amerykańskiego miliardera. Rockefeller dzięki ogromnemu majątkowi i wpływom był  jednym z czołowych kreatorów polityki światowej. Propagator idei konsolidacji establishmentu bankowego stworzył w 1973 Komisje Trójstronną, której celem było przejęcie wpływów w tym sektorze i wynarodowienie centrów władzy oraz utworzenie światowej władzy ekonomicznej.

Wspominając życiorys Davida Rockefellera nie sposób pominąć coroczne uczestnictwo w tajnych obradach grupy Bilderberg, najbardziej wpływowych osób na świecie. 

Również Klub Rzymski, którego był ojcem założycielem miał w zamyśle przewartościować globalną politykę z zakresu ochrony środowiska. Prawda jest zgoła inna. Klub Rzymski został utworzony jako kryzysowy think tank specjalizujący się w tworzeniu kryzysów. Głównym celem tego think tanku było zorganizowanie kryzysu, który zjednoczyłby świat i przyzwyczaił nas do idei globalnych rozwiązań dla lokalnych problemów. Idąc dalej ów kryzys ekologiczny ma za zadanie nakierować społeczeństwo przeciw nam samym, co ma wywołać konkluzje, że światowa populacja wymyka się spod kontroli; i przyzwyczaić nas do myśli, że  jedyną drogą na uzdrowienie i ochronę ziemi jest depopulacja planety.

Globaliści, entuzjaści teorii  Darwina i Malthusa uważają, że jedynym skutecznym rozwiązaniem kurczących się zasobów ziemi jest ogólnoświatowa kontrola urodzeń. W swej egoistycznej, krótkowzrocznej polityce, upatrują rozwiązania wszystkich globalnych problemów trapiących planetę, twierdząc, że  tylko światowy rząd regulujący wszystkie aspekty życia jednostki jest gwarantem przetrwania gatunku ludzkiego. Problem w tym, że taki eksperyment już wcześniej miał miejsce w Chinach, kiedy komuniści wydali nakaz posiadania tylko jednego dziecka. Skutki tej polityki zaczynają być odczuwalne już teraz, charakteryzując się ogromną dysproporcją między kobietami i mężczyznami, które uważane za mniej przydatne są masowo eliminowane z życia. Zaburzenia w demografii pomiędzy liczbą osób opuszczającą rynek pracy ,a tymi, które na rynek wchodzą wywołają kryzys z którym nawet bogate Państwo Środka może sobie nie poradzić.

Globaliści mający dostęp do funduszy, nauki i technologii nie podejmują wyzwania na największe bolączki współczesnego świata; głodu, miejsc pracy, służby zdrowia, schronienia itd, które trapią mieszkańców Afryki i Trzeciego Świata. Zamiast tego ich celem jest pozbycie się kilku miliardów istnień ludzkich, liczby o której Hitler, Stalin i Mao Zedong mogli tylko marzyć.

Proces depopulacji, czy raczej eksterminacji ludzi już od dawna się zadomowił we współczesnym świecie, oto kilka przykładów.

- ogromne środki wydaje się na promocję aborcji, eugeniki, eutanazji (premier Kanady sfinansuje aborcje w krajach ubogich i wyda na ten cel 650 mln dol.)

- coraz bardziej powszechne obowiązkowe szczepienia, za skutki uboczne których nikt nie ponosi odpowiedzialności (Bill Gates promotor masowych szczepień powiedział  ''Dzisiejszy świat  zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent'').

- obniżanie jakości produktów spożywczych i monopolizowanie całego sektora z tym związanego, celem wyparcia z rynku lokalnych wytwórców (umowa CETA,TTIP, NAFTA).

- zanieczyszczanie ziemi uprawnej środkami ochrony roślin, która po kilku sezonach staje się jałowa i nieurodzajna, promując tym samym biedę i głód, jednocześnie zezwalanie na stosowanie niesprawdzonych technologii upraw (GMO i rakotwórczy Glifosat). 

Wdrażanie depopulacji przybiera coraz wyraźniejszą formę. To co jeszcze do niedawna mogłoby posłużyć jako temat futurystycznego thrillera, za sprawą globalistów i wielu organizacji promujących ''Nowy porządek świata'', nabiera rozpędu oswajając nas z nową wizją postrzegania człowieka jako szkodnika, o którego losie decyduje popyt i podaż.

eco-edukacja.blogspot.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 26 marzec 2017 20:22
alexjones.pl NWO Informacje Człowiek - najbardziej zagrożony gatunek