Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje NWO - zaszczepimy twoje dzieci wbrew twej woli
Kategoria: Informacje   Piątek, 14 kwiecień 2017 08:34 Napisał

NWO - zaszczepimy twoje dzieci wbrew twej woli

W Kalifornii weszło w życie prawo, które czyni trudniejszym dla rodziców rezygnację ze szczepienia ich dzieci. Problem ten nabrał nowego znaczenia od czasu, gdy w stanie pojawiły się ogniska zachorowań na odrę.

Stanowe statystyki wskazują, że ilość wniosków w przedszkolach o odstąpienie od szczepień ze względu na przekonania religijne spadła w ostatnim roku do 2.5% z 3.1% w 2013 r.

Czy taki niski odsetek nieszczepionych dzieci może stanowić zagrożenie (nawet gdyby one wszystkie jednocześnie zachorowały) dla 97,5% zaszczepionych? Znaczyłoby to że szczepionki są nic nie warte i nie nadają się nawet "psu na budę"!

Los Angeles Times opublikował też dane, że również w szkołach z dużą liczbą dzieci nieszczepionych oraz w przedszkolach odsetek wniosków o niedokonywanie szczepionek spadł.

Po co więc zaostrzać przepisy o zwolnieniach? Ano pewnie dlatego że szykuje się wielki przekręt.

Obecne prawo wymaga, aby rodzice twierdzący, że ich osobiste przekonania religijne wymagają zwolnienie ich dzieci od szczepionki musieli posiadać wniosek podpisany przez ich lekarza.

Biurokraci zarządzający zdrowiem publicznym martwią się o to, że choroby takie jak odra i koklusz znowu się pojawią z powodu nieszczepionych uczniów. Swoje mrzonki uważają za proroctwo. Ale jak ma zachorować te 98% dzieci zaszczepionych? Przecież powinny być odporne.

Wybuch "epidemii" odry, która pojawiła się w Disneylandzie w zeszłym miesiącu wprawił rzesze urzędasów w popłoch. Zachorowało raptem sześć tuzinów ludzi w sześciu stanach USA oraz w Meksyku, w tym większość zakażeń odnotowano w Kalifornii. I to nazwano EPIDEMIĄ.

To co można i należy nazwać epidemią to epidemia głupoty i cynizmu lobbystów koncernów farmakologicznych.

Zdecydowana większość tych, którzy zachorowali nie była szczepiona przeciwko Odrze, śwince, różyczce lub MMR. Ale mniejszość zarażonych szczepiona była i ***no im to pomogło.

Odra, która jest plagą w wielu zakątkach świata, w USA została wyeliminowana. Ale wirus zdaje się powracać w ostatnich latach, za co winą obarcza się tych, którzy z osobistych przekonań nie tylko religijnych żądają zwolnienia z przepisów, które mówią,  że dzieci muszą być zaszczepione, aby mogły uczęszczać do szkoły.

Przepisy, które same w sobie naruszają przyrodzone prawo wolności człowieka.

           

Zmusza się dzieci do szczepień, pomimo tego, że są dowody na to, że skompromitowane szczepionki przeciw odrze powodują autyzm. O ile odrę nawet nieszczepioną można wyleczyć, to tego nie da się powiedzieć o autyzmie. Są wskazania, że ADHD też ma źródła w szczepionkach.

No ale kogo to obchodzi skoro i tak dąży się do depopulacji gatunku ludzkiego.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 13 kwiecień 2017 20:55
alexjones.pl NWO Informacje NWO - zaszczepimy twoje dzieci wbrew twej woli