Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Satanizm w Przemyśle Muzycznym i Hollywood
Kategoria: Informacje   Poniedziałek, 17 kwiecień 2017 10:28 Autor: admin

Satanizm w Przemyśle Muzycznym i Hollywood

„Programy TV, przez które jesteśmy otoczeni przez całe życie, pozycjonują nas i programują na odpowiednie postrzeganie świata. Cały świat podlega absolutnej propagandzie, propagują swoje teorie na temat pochodzenia świata w którym żyjemy.

Skąd pochodzimy, nasze korzenie, pochodzenia wszechświata i tym podobne. Projekt polega dosłownie na sekularyzacji świata. Paplacie, zajmujecie się swoimi sprawami, pomnażacie, kupujecie domy, samochody,firmy i inne rzeczy, a kiedy mówi się Wam o Bogu, religii, życiu, moralności to wy odpowiadacie „nie mam na to czasu“.

Ponieważ media są zaprojektowane aby nie zadawali drażliwych pytań, aby jedyną rzeczą o jaką się martwią jest dobra zabawa. Jedyne o co się martwią to jest ich wartość. Jedyne o co się martwią to zdobywanie większej liczby dóbr materialnych.

I dlatego dzisiaj młodzi ludzie mają problem bo jeśli wezmą udział w jakimś wydarzeniu i chcecie poruszyć ważne tematy musicie przezwyciężyć opór wielu swoich rówieśników którzy są zagubieni w tym matrixie i wolą imprezować, niż wysłuchać prawdy.

Oni wolą imprezować, robić zakupy i spędzać czas w centrach handlowych, niż stanąć w obronie sprawiedliwości…”

Michał KK

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 17 kwiecień 2017 11:59
alexjones.pl NWO Informacje Satanizm w Przemyśle Muzycznym i Hollywood