Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Królowa Elżbieta ostrzega: III wojna światowa musi rozpocząć się w 2017
Kategoria: Informacje   Piątek, 28 kwiecień 2017 15:12 Autor: admin

Królowa Elżbieta ostrzega: III wojna światowa musi rozpocząć się w 2017

Królowa Elżbieta zupełnie zrujnowała wczoraj swoje party, kiedy ogłosiła bliskim przyjaciołom i rodzinie, że „III wojna światowa musi wybuchnąć w tym roku” żeby iluminaci wpuścili ludzkość w następny etap ich chorego i pokręconego planu.

2017 jest bardzo szczególnym rokiem. W historii będzie znany jako początek III wojny światowej”, powiedziała królowa z diabelskim uśmiechem, zdaniem wtajemniczonego w Zamku Windsor.

Królowa ma oficjalne urodziny i naród brytyjski celebruje je w czerwcu – kiedy jest lepsza pogoda – pokazując defiladę wojskową. Ale 22 kwietnia są jej prawdziwe urodziny, i to jest bardziej intymna okazja tylko dla rodziny i zaproszonych gości.

Królowa mówiła jakby od podszewki znała plany iluminatów” – powiedział wtajemniczony, zastrzegając sobie anonimowość. „Co gorsze, wydawała się mieć dreszczyk emocji z powodu nowej wojny światowej”.

Do końca 2017 świat stanie się nierozpoznawalny jeśli zwiększy się siła iluminatów. Wojna na Bliskim Wschodzie od dawna jest preferowaną przez kabałę metodą wszczęcia III wojny światowej , doprowadzając do bezpośredniej konfrontacji Rosję, Chiny i Amerykę, zanim wejdzie w końcową fazę ich planu dominacji globalnej.

Królowa powiedziała: „Trzeba się przygotować, bo wkrótce obudzi się nowy świt ludzkości, który nie może nadejść bez okresu całkowitej ciemności, najczarniejszych nocy, jakich nigdy nie doświadczyliśmy”.

Rozumie się, że „okres całkowitej ciemności” odnosi się do III wojny światowej. „Nowy świt” na który wkrótce obudzi się ludzkość tłumaczy się jako Nowy Porządek Świata.

Kiedy zszokowani goście próbowali strawić deser, królowa wyjaśniała, że NWO będzie czasem kiedy rozwiniemy się technologicznie, i ludzkość będzie żyła jak jeden naród pod jednym rządem w całkowitym pokoju. Królowa „zasłabła” kiedy wyjaśniała piękno NWO, zdaniem wtajemniczonego.

Ale reszta obecnych milczała. Na zewnątrz przejeżdżał oddział Królewskiej Kawalerii Konnej z działami obok Zamku Windsor przed wystrzeleniem z 41 dział salutu rozrywającego strzałami śmiertelną ciszę.

Królowa powiedziała też jasno, że „nie zamierza odejść” aż kiedy obudzi się w tym „nowym świcie”. Wiadomość przyjęto z połowicznymi wiwatami zgromadzonych gości, dalej wstrząśniętych oświadczeniem królowej.

To nie jest pierwszy raz kiedy królowa zszokowała urodzinowych gości smutnymi przepowiedniami na nadchodzący rok. W kwietniu 2016 dokładnie przepowiedziała, że ten rok będzie „annus horribilus” dla celebrytów, z niezwykle dużą liczbą ich zgonów.

Królową podsłuchano wyjaśniającą, że „cztery ikony muszą umrzeć” w 2016 – i ta czwórka będzie bogatymi, słynnymi, wolno myślącymi celebrytami, którzy odrzucili postępy iluminatów.

Królowa ostrzegła przyjaciół i rodzinę, że zgony celebrytów w 2016 posłużą jako ostrzeżenie dla innych znanych, potężnych ludzi – dołącz do iluminatów i poddaj się władzy kultu… albo umrzyj. Wszyscy celebryci jakim pozwoli się pozostać w świetle reflektorów w 2017 będą zupełnie oswojonymi i kontrolowanymi kreaturami. To jest częścią planu iluminatów.

Tłum. Ola Gordon

http://yournewswire.com/

http://nunezreport.blogspot.com/

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(41 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 28 kwiecień 2017 15:58
alexjones.pl NWO Informacje Królowa Elżbieta ostrzega: III wojna światowa musi rozpocząć się w 2017