Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Macron i symbolika illuminati
Kategoria: Informacje   Środa, 10 maj 2017 07:04 Autor: admin

Macron i symbolika illuminati

Wybory we Francji i wygrana  Macrona  oprócz zguby dla tego państwa jest również ukazaniem, kto tak naprawdę pociąga tam za sznurki władzy. Jak wiadomo wybierane rządy, prezydenci to tylko przykrywki dla faktycznie rządzących elit. Jak już zapewne każdy wie nowy prezydent Francji wywodzi się z Partii Socjalistycznej i był sowicie opłacanym człowiekiem w Rothschild & Cie Banque. Jego poparcie przez środowiska żydowskie, jak i „umiłowanie” go przez muzułmanów nie daj złudzeń jaką politykę będzie prowadził.

Illuminati uwielbiają obnosić się ze swoją symboliką wciskają ją w tle, tak jakby chcieli powiedzieć wtajemniczonym, że są i rządzą, dla człowieka nie obytego z tematem nie rzucają się w oczy jednak dla „starych wyjadaczy” owe symbole rzucają się od razu w oczy. Tak też było z przemówieniem nowego prezydenta, Emmanuel Macron, tzw. kandydat niezależny, w czasie swojej powyborczej przemowy na tle Piramidy w Luwrze wpisał się w symbolikę wolnomularską zwłaszcza, że konstrukcja ze stali i szkła zdawała się być zwieńczona tzw. trzecim okiem. Zapraszam do obejrzenia filmiku (zaleca się włączenie napisów, gdyż nie jest w naszym ojczystym języku), który ukazuje i omawia ten temat:

-Sobrius –

Na podstawie: https://kauilapele.wordpress.com/2017/05/07/french-elections-the-macron-diacritical-mark-wins-illuminati-symbolisms-marks-abound/?fb_action_ids=192539958439


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 10 maj 2017 09:47
alexjones.pl NWO Informacje Macron i symbolika illuminati