Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Świat powinien wiedzieć o przygotowanej III Wojnie Światowej…
Kategoria: Informacje   Sobota, 13 maj 2017 09:51 Autor: admin

Świat powinien wiedzieć o przygotowanej III Wojnie Światowej…

Hakerska grupa ANONYMOUS, która stała się głośna ostatnimi laty, wyemitowała nowe video w którym zwraca się do ludzi całego świata z krótkim przesłaniem: USA i Korea Północna, tak jakby szachowe figury, ustawiły na szachownicy wszystkie strategiczne elementy na polu bitwy. Teraz przygotowujcie się do ostatniej wojny na świecie.

W złowieszczym, sześciominutowym video hakerzy przemawiają przerażającym, zrobotyzowanym, głosem: „Wszystkie oznaki nadciągającej nad Półwysep Koreański wojny są oczywiste, my jedynie obserwujemy jak każda ze stron przemieszcza elementy militarne na przewidziane pozycje. Tylko, że w odróżnieniu od poprzednich wojen światowych to starcie będzie bezlitosne, okropne i błyskawiczne. I wywoła ono globalne zniszczenia zarówno na poziomie gospodarczym jak i ekologicznym”. „To będzie prawdziwa wojna z prawdziwymi globalnymi konsekwencjami, wojna z udziałem trzech supermocarstw kiedy inne narody i kraje będą zmuszone do podjęcia wyboru stron konfliktu żeby stać się czarnymi lub białymi pionkami czyli figurami na globalnej szachownicy”.

Według słów ANONYMOUS dwukrotne testowanie przez USA międzykontynentalnej rakiety balistycznej Minuteman, pospieszne rozwijanie i rozmieszczanie (wdrażanie) THAAD, przebazowanie z Seulu sztabów wojskowych, koncentracja bombowców na wyspie Guam, przemieszczenia Floty Wojennej USA i ostrzeżenie oficjalnych osobistości japońskich w kwestii przygotowania się Japończyków do ewentualnego ataku jądrowego, to wszystko są ogniwa jednego łańcucha.

Ponadto Chiny usilnie wzywają swoich obywateli do opuszczenia Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej albowiem „pragmatyczni Chińczycy zaczynają, jak się wydaje, tracić cierpliwość”.

Administracja Trumpa także prowadzi intensywne rozmowy z Australijczykami dając im zestawy instrukcji i wysyłając do kraju dodatkowy kontyngent wojskowy ponieważ Australia, w ostatecznym rachunku, uważana jest za „strategiczny przyczółek USA na Oceanie Indyjskim”.

Jednakże w opinii ANONYMOUS najpewniejszą oznaką tego, że działania wojenne są nieuniknione są niedawne rozmowy pomiędzy prezydentem Trumpem a prezydentem Rodrigo Duterte: „Kiedy tak wielka figura jak prezydent USA zaczyna osobiście zadawać się z prezydentem takiego malutkiego państwa jak Filipiny ażeby zapewnić go, że oni znajdują się po tej samej stronie, to trzeba się poważnie zastanowić”.

Video kończy się, jak zwykle, dość przerażającą informacją: „Gotujcie się do tego co będzie dalej. Jesteśmy ANONYMOUS i jesteśmy legionem. My nie zapominamy i nie przebaczamy”.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Tłumaczenie Tamara

Za:

http://3rm.info/main/67367-mir-dolzhen-znat-o-prigotovlennoy-tretey-mirovoy-obraschenie-ot-hakerov-anonymous-video.html

Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 15 maj 2017 11:40
alexjones.pl NWO Informacje Świat powinien wiedzieć o przygotowanej III Wojnie Światowej…