Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Zmarł Zbigniew Brzeziński, amerykański polityk i wielki zwolennik NWO
Kategoria: Informacje   Niedziela, 28 maj 2017 09:32 Autor: admin

Zmarł Zbigniew Brzeziński, amerykański polityk i wielki zwolennik NWO

Dzisiaj poinformowano, że w wieku 89 lat zmarł Zbigniew Brzeziński, jeden z najbardziej wpływowych politologów na świecie oraz strategów polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych. Zostanie też zapamiętany jako współzałożyciel Komisji Trójstronnej (Trilateral Commission), prywatnej pozarządowej organizacji stworzonej z Davidem Rockefellerem na wzór Klubu Bilderberg.

Zbigniew Brzeziński był doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego USA  (1977-1981) za czasów prezydentury Jimmiego Cartera, tego samego, który odszedł w niesławie na skutek afery Watergate. Jednak jego działalność trwała nadal i obrastała legendami i licznymi teoriami spiskowymi. Brzeziński był uważany za wielkiego orędownika tak zwanego NWO, a jego działalność w Komisji Trójstronnej odbierano jako próbę realizacji tego celu.

Gdy Brzeziński odwiedził Polskę w 2012 roku,ostrzegał elity światowe przed niebezpieczeństwem zagrażającym projektowi New World Order. Jego zdaniem plan jest zagrożony z powodu globalnego ruchu sprzeciwu szerokich mas przeciwko narzuconej z zewnątrz kontroli.

Jak stwierdził wtedy Zbigniew Brzeziński, sprzeciw społeczeństw bierze się z narastającej politycznej aktywności szerokich mas. W swoim wystąpieniu w kanadyjskim Montrealu w 2010 roku, na zebraniu Rady Stosunków Zagranicznych, Brzeziński ostrzegł swoich kolegów po fachu, że „globalne przebudzenie polityczne” razem z wewnętrznymi sprzecznościami w środowiskach globalnych elit, zagrażają urzeczywistnieniu projektu New World Order.

Prezydent USA, Obama, nazwał kiedyś Brzezińskiego jednym „z naszych najważniejszych myślicieli”. Ten amerykański polityk polskiego pochodzenia z pewnością zapisał się w historii zarówno USA jak i Polski. Odszedł kolejny po Davidzie Rockeffelerze,  pozostający w cieniu, gracz światowej sceny politycznej.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 28 maj 2017 12:00
alexjones.pl NWO Informacje Zmarł Zbigniew Brzeziński, amerykański polityk i wielki zwolennik NWO