Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Rozpoczęły się nieformalne obrady rządu światowego, czyli Grupy Bilderberg
Kategoria: Informacje   Piątek, 02 czerwiec 2017 11:28 Autor: admin

Rozpoczęły się nieformalne obrady rządu światowego, czyli Grupy Bilderberg

Rozpoczęło się 65 spotkanie wpływowych osób skupionych w ramach tak zwanej Grupy Bilderberg, organizacji uważanej za nieformalny rząd światowy. Spotkanie zaczęło się wczoraj i potrwa do 4 czerwca. Odbędzie się ono tak jak sądzono wcześniej, w hotelu Westfields Marriott w Chantilly, zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Białego Domu w Waszyngtonie.

O ile wierzyć przeciekom, wśród tematów będzie walka z niechcianymi newsami w internecie, Donaldem Trumpem i Władimirem Putinem. Zwykle podczas takich spotkań omawiane są wytyczne odnośnie przeciwdziałania i ewentualnego zwalczania tych treści w Internecie, które są uznawane przez władzę za niewłaściwe. 

Z przecieków na temat agendy spotkania wynika, że oprócz dyskusji o palących problemach świata, takich jak terroryzm i chaos na Bliskim Wschodzie, światowi władcy zajmą się także swoimi kłopotami na drodze do budowy Nowego Porządku Świata. Zdefiniowane zagadnienia do przedyskutowania zawierają zatem takie zjawiska jak spowalniająca globalizacja, wzrost populizmu, kierunki rozwoju UE oraz polityki obronnej NATO.

Jako osobne pozycje do rozmów znajdują się takie tematy jak administracja Donalda Trumpa w USA i jej postępy, oraz pozycja międzynarodowa Rosji. Innymi słowy członkowie Grupy Bilderberg będą się pochylać nad problemami jakich we wdrażaniu NWO przysporzył rosyjski prezydent Władimir Putin i jakich może dostarczyć obecny prezydent USA, Donald Trump. 

Oczywiście jeden z tematów dotyczy również Chin i ogółu zagadnień związanych z aktywnością gospodarczą i polityczną Państwa Środka. Z pewnością podjęta zostanie w tym kontekście kwestia budowy nowego "Jedwabnego Szlaku", który ma uniezależnić dużą część eksportu Chin od żeglowności dróg morskich.

Jeśli chodzi o uczestników tego spotkania to według oficjalnej listy jest tam bardzo wielu bankierów z różnych krajów świata. Nie brakuje też wpływowych zagranicznych dziennikarzy z prasy i telewizji. Z ciekawszych gości zaproszono też Michaela O'Leary, szefa linii lotniczej Ryanair,oraz byłego Sekretarza Stanu USA Henryego Kissingera, który jest swego rodzaju pomostem między Grupą Bilderberg i jej amerykańskim odpowiednikiem tzw. Komisją Trójstronną, założoną przez Davida Rockefellera.

Polskę na tegorocznych obradach w Chantilly, będzie reprezentował były minister obrony narodowej i minister spraw zagranicznych, oraz były Marszałek Sejmu, Radosław Sikorski. W zeszłym roku oprócz niego, nasz kraj reprezentowała jego żona, Anne Applebaum, amerykańska dziennikarka gazety Washington Post, ale w tym roku nie ma jej na liście gości. Sikorski zapytany o przyczyny spotkania Grupy Bilderberg przez jednego z polskich dziennikarzy odpowiedział tylko - "Proszę o następne pytanie..."

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 02 czerwiec 2017 11:38
alexjones.pl NWO Informacje Rozpoczęły się nieformalne obrady rządu światowego, czyli Grupy Bilderberg