Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Merkelowej EUCCP czyli "ein volk, ein reich, ein führer"...
Kategoria: Informacje   Niedziela, 25 czerwiec 2017 06:41 Napisał

Merkelowej EUCCP czyli "ein volk, ein reich, ein führer"...

Jeśli myślicie że im przeszło to się bardzo mylicie. Marzyli o władaniu Europą, próbowali ją podbić militarnie najpierw Franc(j)a  przez Napoleona potem Niemcy poprzez Adolfa. Teraz łączą swoje wysiłki Adolfina i kolejny francuski kurdupel.

Teoretycznie mówi się o "politycznym (i militarnym) jednoczeniu Europy" i konieczności opracowania nowego traktatu. Czasem idzie o krok dalej i wspomina do Europie dwóch prędkości podzielonej na strefę panów i zniewoloną resztę.

 image

Merkel wielokrotnie wypowiadała się że integracja polityczna jest niezbędna dla skutecznego równoważenia i pogłębiania integracji ekonomicznej krajów członkowskich EU - w rezultacie uzdrowienia  kryzysu eurozony. Jak na razie jedynym uzdrowionym stała się Wielka Brytania, która oprzytomniała i uciekła z Brukselskiego psychiatryka.

Ostatnia niemiecka próba integracji europejskiej była podjęta w 1939r. zakończyła się przejściowo fiaskiem. Może jednak teraz uda się ją pani Merkel  dokończyć.

   image   image

Ten geścik, ach, ten geścik...

Niemieckie próby integracji Europejskiej jaką nam proponują nie są nowe...

Wielcy socjaliści III Rzeszy marzyli przecież o tym bez ustanku. W książce pod tytułem, nomen omen, Wspólnota Europejska z 1940 roku skazany w Norymberdze nazistowski minister gospodarki Walther Funk pisał proroczo o potrzebie „centralnej Unii Europejskiej” i „europejskiej strefy ekonomicznej” akcentując że żaden naród w Europie nie może osiągnąć samodzielnie najwyższego poziomu wolności ekonomicznej współmiernej z wymogami socjalnymi... Formacja wielkich obszarów ekonomicznych jest konsekwencją naturalnych praw rozwoju…. Musi istnieć gotowość do podporządkowania własnych interesów… interesowi wspólnoty.


Inny nazistowski teoretyk Heinrich Hunke pisał, Klasyczna gospodarka narodowa przestała istnieć… wspólnota przeznaczenia którą jest gospodarka europejska, jej los i zakres europejskiej współpracy zależy od nowego wspólnego planu gospodarczego.

Wtórował mu jeszcze inny nazistowski specjalista od wspólnot, Gustav Koenig, Przed nami wielkie zadanie Wspólnoty Europejskiej… Jestem przekonany że ten wysiłek tworzenia Wspólnoty przetrwa koniec wojny.

A najbardziej ze wszystkich przekonany był nie kto inny jak minister propagandy III Rzeszy Joseph Goebbels który od teorii przeszedł do czynów. W 1940 nakazał tworzenie …wielkoskalowej integracji gospodarczej w Europie wierząc że …w ciągu 50 lat nikt nie będzie myślał w kategoriach państw narodowych.


Pierwsze podejście do „wielkoskalowej integracji europejskiej” pod przewodnictwem niemieckim zakończyło się jak wiadomo niepowodzeniem. Narody europejskie z jakichś powodów nie chciały się zanadto integrować. Z wielkoskalowej integracji został więc głównie wielkoskalowy terror i wielkoskalowe zbrodnie. Ale niestrudzeni proponenci integracji europejskiej tak łatwo się nie zniechęcają.

Po historycznym przegrupowaniu sił i powojennych wprawkach z unią znowu są w natarciu.

Sądząc po  podpisaniu „paktu fiskalnego” w którym 25 prowincji euro imperium dobrowolnie zrzekło się resztek suwerenności na rzecz centrali, kolejne niemieckie podejście do wielkoskalowej integracji europejskiej może okazać się większym sukcesem niż poprzednie. Coraz łatwiej bez większego oporu, bez jednego wystrzału, setki milionów ludzi w Europie poddaje się ochoczo wielkoskalowemu eksperymentowi maszerując na komendę do swoich baraków.

dwagrosze.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 25 czerwiec 2017 08:56
alexjones.pl NWO Informacje Merkelowej EUCCP czyli "ein volk, ein reich, ein führer"...