Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Węgry demaskują plan Sorosa dotyczący uchodźców
Kategoria: Informacje   Czwartek, 05 październik 2017 22:23 Autor: admin

Węgry demaskują plan Sorosa dotyczący uchodźców

Węgierski rząd podczas sondażu narodowego rozpowszechnia ulotki demaskujące spisek międzynarodowy pod nazwą „plan Sorosa” – podaje brytyjska gazeta „The Times”.

W ulotkach czytamy, że zgodnie z planem miliardera UE planuje przenieść imigrantów z Europy Zachodniej do Wschodniej i zażądać od każdego państwa unijnego wpłacenia dużej składki na obowiązkową pomoc imigrantom. Węgierski rząd oskarżył żydowskiego miliardera George’a Sorosa o zmowę z Brukselą mającą na celu „relokację co najmniej miliona imigrantów na terytorium UE, włącznie z Węgrami” — pisze brytyjska gazeta „The Times”.

Pod pretekstem sondażu Konsultacje Narodowe 2017 na Węgrzech jest rozpowszechniana ulotka demaskująca próbę zalania Europy imigrantami. Ten spisek w ulotce jest nazywany „planem Sorosa” — czytamy w artykule. W tekście komunikatu czytamy, że UE zgodnie z planem opracowanym przez George’a Sorosa chce zażądać, by „każde państwo unijne wpłaciło 9 mln forintów (25400 funtów sterlingów) w charakterze obowiązkowej pomocy państwowej dla każdego imigranta”.

Ponadto ulotka informuje, że w ramach planu Sorosa Bruksela jest zobowiązana do relokacji imigrantów z Europy Zachodniej do państw Europy Wschodniej. Węgry również powinny wziąć udział w tym procesie. „Cel planu Sorosa polega na zmniejszeniu znaczenia języka i kultury państw europejskich w celu przyspieszenia integracji nielegalnych imigrantów” — czytamy w ulotce. Premier Węgier Viktor Orban nazywa miliardera swoim „osobistym celem” w walce z UE o politykę wobec uchodźców i krytykuje Sorosa w ramach kampanii na rzecz jego partii rządzącej, która może zostać wybrana na trzecią kadencję — podkreśla gazeta.

Niedawno Orban wzywał Węgrów do wzięcia udziału w sondażu i wypowiedzenia się w sprawie planu Sorosa. Według niego w ten sposób ludzie pomogą ochronić Węgry przed migracją. W artykule jest napisane, że kampania Orbana łączy skierowany przeciwko imigrantom eurosceptycyzm i oskarżenia o spisek międzynarodowy pod kierownictwem żydowskiego finansisty. W państwie z antysemicką przeszłością i obecną silną prawicą wywołuje to nieprzyjemne echa.

Tego lata Soros, mający podwójne obywatelstwo, USA i Węgier, odpowiedział na ataki pod jego adresem i billboard z jego śmiejącą się twarzą i napisem „Nie pozwólmy Sorosowi, by śmiał się jako ostatni”. Miliarder oznajmił, że martwi go wykorzystywanie przez węgierski rząd antysemickich obrazów w ramach celowej dezinformującej kampanii. Sam Soros jest Żydem, który urodził się na Węgrzech i wydał znaczną część swojego majątku na finansowanie grup demokratycznych i broniących praw człowieka — pisze The Times. Jego Instytut Społeczeństwa Otwartego wyśmiał „plan Sorosa” jako bezpodstawną fantazję.

Jednocześnie Victor Obran jest najbardziej znanym w Europie przeciwnikiem brukselskich kwot migrantów — podkreśla autor artykułu. Premier Węgier również krytykował UE za to, że nie była w stanie powstrzymać nielegalnej imigracji uchodźców do Europy. Węgry zaskarżyły decyzje Komisji Europejskiej w sprawie ich obowiązku przyjmowania uchodźców według kwot, natomiast decyzję unijnego sądu, który potwierdził zgodność z prawem europejskiej polityki w tej kwestii, nazwały „aktem gwałtu politycznego” — przypomina „The Times”.

Źródło: pl.SputnikNews.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(34 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 10 październik 2017 14:20
alexjones.pl NWO Informacje Węgry demaskują plan Sorosa dotyczący uchodźców