Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Czy Nikola Tesla zginął przez swój wynalazek?
Kategoria: Informacje   Środa, 09 sierpień 2017 03:26 Autor: Kaszuszka

Czy Nikola Tesla zginął przez swój wynalazek?

Wiele historii opisuje burzliwe życie wybitnego naukowca Nikola Tesli. Dla ówczesnych był obrazem geniuszu, którego pomysłu zrewolucjonizowały świat. W chwili śmierci, miał ponad 300 patentów na prototypy wynalazków. A jego odkryciom zawdzięczamy obecnie między innymi zdalne sterowanie, prędkościomierze, maszyny rentgenowskie, bezprzewodowe radio, oświetlenie neonowe i elektryczne tory kolejowe.

Nikola Tesla zmarł na zawał serca w 1943 roku w pokoju, numer 3327 na trzydziestym trzecim piętrze nowojorskiego hotelu w Nowym Jorku. Miał osiemdziesiąt sześć lat. Wszystkie jego notatki zniknęły z pokoju hotelowego jak twierdził najbliższy krewny. Teoria głosi, że wszystko przejęło FBI, które od lat próbowało przejąć kontrolę nad niektórymi z projektów inżyniera. Podejrzenia wynikały z paranoicznego zachowania Tesli, na niedługi czas przed śmiercią, które przez najbliższych tłumaczone było wiekiem. W późniejszym czasie zaczęto plotkować na temat niezwykłego wynalazku nad którym pracował i który miał pośrednio przyczynić się do nagłej śmierci.

Jeden z ostatnich projektów nad jakimi pracował dotyczył broni wykorzystującej plazmę i stałe cząsteczki, „wyrywające światło”. Broń miała być sprawna i trafiać bezbłędnie w cel oddalony o nawet pięćdziesiąt mil. Oznaczało to w praktyce, że broń była zdolna do zestrzelenia nisko lecącego samolotu. Swój projekt przedstawił rządowi USA, który w ostateczności zdecydował się jednak na dofinansowanie programu nuklearnego.Źródło: Kod Władzy


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 09 sierpień 2017 10:47
alexjones.pl NWO Informacje Czy Nikola Tesla zginął przez swój wynalazek?