Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Zoltán Kovács, rzecznik rządu Węgier, stwierdził w rozmowie z tygodnikiem „Sieci Prawdy”, że za polityką migracyjną Unii Europejskiej stoi SOROS!
Kategoria: Informacje   Czwartek, 10 sierpień 2017 02:48 Autor: Kaszuszka

Zoltán Kovács, rzecznik rządu Węgier, stwierdził w rozmowie z tygodnikiem „Sieci Prawdy”, że za polityką migracyjną Unii Europejskiej stoi SOROS!

Zoltán Kovács, rzecznik rządu Węgier, stwierdził w rozmowie z tygodnikiem „Sieci Prawdy”, że za polityką migracyjną Unii Europejskiej stoi urodzony w Budapeszcie amerykański spekulant finansowy żydowskiego pochodzenia, George Soros.

Soros, zwany w postępowych mediach „filantropem”, swój olbrzymi majątek w znacznej mierze poświęca na rozsiewanie po świecie ideologii lewicowej. Jednym ze składników „wartości” wyznawanych przez spekulanta jest multikultualizm. Krokiem na drodze w kierunku wymieszania wszystkich nacji świata są migracje.

Węgierski rząd prowadzi od kilku tygodni akcję plakatowo-informacyjną. Na ulicach Budapesztu zobaczyć można plakaty z Georgem Sorosem oraz podpis: „Nie pozwólmy, aby Soros śmiał się ostatni”. Nawiązuje to do obrony swoich granic przez Węgrów, którzy – wbrew finansiście oraz Unii Europejskiej – nie życzą sobie w kraju imigrantów z państw islamskich.

W rozmowie z tygodnikiem „Sieci Prawdy” rzecznik rządu Viktora Orbana Zoltán Kovács potwierdził stanowisko Budapesztu w sprawie spekulanta.

Wiemy, że to pan Soros stoi za tą szaloną europejską polityką imigracyjną, wiemy, że chce to samo zrobić u nas. Musimy więc jasno to powiedzieć. Wtedy mamy szansę wygrać. Nie może być tak, że obywatele wybierają parlament i rząd, a tak naprawdę zza kulis rządzi jakiś miliarder, który nie ma do tego żadnego demokratycznego mandatu. To przekonanie jest zresztą wspólne dla całej Grupy Wyszehradzkiej – stwierdził Kovács.

 

Źródło http://www.pch24.pl/rzecznik-rzadu-orbana–wiemy–ze-to-pan-soros-stoi-za-ta-szalona-europejska-polityka-imigracyjna,53682,i.html#ixzz4pIDT6hkfŹródło: NWO Report


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 10 sierpień 2017 10:43
alexjones.pl NWO Informacje Zoltán Kovács, rzecznik rządu Węgier, stwierdził w rozmowie z tygodnikiem „Sieci Prawdy”, że za polityką migracyjną Unii Europejskiej stoi SOROS!