Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Życie w matriksie - Zdrowie. Siedem najgorszych składników żywnościowych
Kategoria: Informacje   Poniedziałek, 13 listopad 2017 09:17 Autor:

Życie w matriksie - Zdrowie. Siedem najgorszych składników żywnościowych

Z cyklu: „S-150, 52 stan z prawami dla tubylczej ludności”

Kraj pozbawiony możliwości publikacji myśli własnych obywateli jest li tylko kolonią. Jak powszechnie wiadomo, po 1989 roku pierwsze, co Polska straciła, to były własne wydawnictwa. Zostały one sprzedane przez usłużnych trolli, głównie w „rence” niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku. Musimy pamiętać, że Niemcy są zarejestrowane w księgach handlowych jako korporacja. Czyli p. A. Merkel jest kanclerzem z nazwy, ale pełni funkcję dyrektora wykonawczego tego konsorcjum. Skład rady nadzorczej nie jest nigdzie podany.

Musimy także pamiętać, że 97% całego kapitału znajduje się w City of LONDON COOPERATIONS. Nikomu nie trzeba przypominać, że kto płaci, ten wymaga.

Mając wpływ od 1773 roku, tj. od słynnej inaczej Komisji Edukacji Narodowej, czyli tego tworu City, utworzonego do tresury lokalnych społeczności, opanowano w stopniu doskonałym sprawy oświatowe. Wystarczyło zaangażowanie kohorty lokalnych sprzedawczyków, aby społeczeństwo po paru pokoleniach straciło instynkt samozachowawczy. Po 1989 roku tresura lokalnej ludności przybrała formę tsunami, poprzez wprowadzenie rozmaitego rodzaju testów egzaminacyjnych oraz procedur.

Przykładem zakłamania historii może być chociażby Konfederacja Barska w latach 1768 - 1772. Straciliśmy całą masę najbardziej prężnej młodzieży, przyszłości Narodu. W zamian mamy w podręcznikach „wybitnych wodzów”. Efektem Konfederacji Barskiej była tzw. Koliszczyzna, czyli rewolta przeprowadzona przez Moskwicina na ziemiach polskich, której skutkiem było wymordowanie ponad 200 000 Polaków. W Polsce nadal przedstawia się to jako rzekomo chłopskie powstanie.

Nawet Kościół Katolicki chwali się tą wywrotową instytucją, jaką była Komisja Edukacji Narodowej… Co prawda trudno się dziwić, albowiem po 1989 roku to właśnie KUL był najbardziej przeciwny dekomunizacji w Kościele. Obecnie nawet nie wiemy, kto jest księdzem, a kto pracownikiem pionu propagandowo - oświatowego służb specjalnych, oddelegowanym do pracy w Kościele. Stąd np. taka ilość samobójstw młodych księży w pewnej diecezji na południu Kraju. Polskojęzyczne media niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, zwane przez naszych Ojców „gadzinówkami”, nawet nie zająkną się na ten temat. A pracownicy tych wydawnictw są wynagradzani za ogłupianie swoich rodaków.

W ostatnich latach media wykreowały Światową Organizację Zdrowia, czyli WHO, jako szczyt intelektualny od spraw medyczno - zdrowotnych. Prawda jest niestety o wiele bardziej smutna. WHO jest li tylko administracją, opłacaną przez przemysł, w celu wprowadzania określonych produktów do obiegu. Tacy producenci szczepionek, jak B.Gates, są jednocześnie sponsorami WHO.

Znalazłem ciekawy artykuł na ten temat Jona Rappaprta z 1 października 2013 roku. Analiza faktów historycznych wskazuje jednoznacznie, że mieliśmy dwa podboje kontynentów afrykańskiego, czy azjatyckiego.

Pierwszy miał miejsce w XIX wieku. Na słynnej konferencji w Berlinie w 1886 roku dokonano podziału Afryki pomiędzy imperia europejskie. Zaowocowało to masakrami np. Burów w Afryce Południowej, stworzeniem pierwszych obozów zagłady przez Anglików. Belgowie mordowali bezkarnie w Kongo. Francuzi podbijali Afrykę Środkową i północną, gdzie siedzą faktycznie do dnia dzisiejszego.

Drugi - w XX wieku zmieniono metody podboju krajów tzw. Trzeciego Świata, w tym niestety także Polski i krajów dawnego bloku wschodniego. Nie dzieje się to gwałtownie. Żadnych bezpośrednich mordów, jak do tej pory. Pomalutku, spokojnie, dokonuje się podboju ekonomicznego, przejmując bogactwa i przemysł danego kraju. Łapownictwo rozwinięte do potęgi entej.

Nie tylko w sposób bezpośredni, jak to robi ambasador USA, wynosząc kartony dolarów, konkretnie 15 lub 60 milionów, w zależności od wersji, dla p. Millera, szefa tego rządu warszawskiego, jako wynagrodzenie za tworzenie więzień dla CIA. I proszę popatrzeć, tak zazwyczaj bezwzględny fiskus nawet nie mrugnął okiem na te lewizny. A biedna kioskarka z braku paragonu na kwotę 2 złotych dostaje mandat na 1000 złotych.

Łapownictwem są także kontrakty i etaty w tzw. organizacjach międzynarodowych. Taki na przykład prof. Kostrzewski z PZH, po otrzymaniu etatu eksperta WHO, natychmiast w 1975 roku wprowadził przymus szczepień na odrę itd. Odbyło się to przy głośnym proteście pediatrów, którzy uznawali, że odra jest tak błahą chorobą, że nie warto nic robić, a tym bardziej wstrzykiwać bezpośrednio do krwioobiegi dziecka rozmaitego rodzaju toksyn. Te parę tysięcy dolarów za etat w WHO miało jednak decydujące znaczenie we wprowadzaniu przymusu szczepień.

http://www.polishclub.org/2015/03/23/dr-jerzy-jaskowski-odra-0-zgonow-po-chorobie-108-zgonow-po-szczepionce/

http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-matrix-epidemia-powiklan-poszczepiennych-odra/

http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-jak-utrwalac-strach-odra-i-jej-skutki-nie-tylko-dla-matek-i-przyszlych-matek/

http://educodomi.blog.pl/2017/06/18/odra-straszenie-ignorantow-epidemia/

 

Jaka jest wartość merytoryczna tej wszelkiej maści ekspertów? Poniżej podam kilka przykładów w celu uzmysłowienia PT Czytelnikowi poziomu intelektualnego tzw. ekspertów. Nie mówię o cwaniactwie.

Nie istnieje prawdopodobieństwo, by człowiek kiedykolwiek dotknął siły atomu” - Robert Milikian, prof. fizyki, Nagroda Nobla w dziedzinie fizyki 1923r. W 10 lat później mieliśmy pierwsze elektrownie atomowe. W 20 lat później mieliśmy pierwsze bomby atomowe.

„Cięższe od powietrza maszyny latające są niemożliwe do skonstruowania” - lord Kelvin, prezes Royl Society 1895. W 10 lat później latały samoloty.

„Komputery w przyszłości mogą ważyć więcej aniżeli 1500 kg” - Populars Mechanics 1949 rok.

„Superkomputer jest niemożliwy do zbudowania, wymagałby do chłodzenia całej wody z Niagary” - szef IBM, New York University.

Nie ma powodu, aby ktoś chciał mieć komputer w domu” - Ken Olsen, założyciel Digital Equipment Company 1977 r.

 

Te kilka przykładów powinno otworzyć Czytelnikowi oczy na rozmaitego rodzaju bzdury, ogłaszane przez media polskojęzyczne, niemieckich właścicieli, ustami wykreowanych przez siebie ekspertów.

 

Podbój i podporządkowanie krajów trzeciego świata obecnie odbywa się przy pomocy WHO i przemysłu szczepionkowego. Proszę zauważyć, tylko aktorzy sceny politycznej rządu warszawskiego, jako jedyni na świecie [plus Bułgaria, ale to to samo] na 196 państw wprowadzają przymus szczepień już w pierwszej dobie po urodzeniu.

Czyli, mamy taką sytuację. Wszyscy lekarze na świecie w 195 krajach to wybitni idioci, ponieważ nie chcą skorzystać z takiego dobrodziejstwa, jakim jest podatnie toksyn bezpośrednio do krwioobiegu własnym dzieciom w postaci szczepionek, a tylko eksperci rządu warszawskiego zgadzają się na trucie podległych obywateli.

Musisz, Dobry Człeku, pamiętać zawsze „kto czerpie zysk z danego posunięcia”.

 

Tutaj sprawa jest jasna.

Zysk jest przenoszony do City of London.

 

A to, że paru cwaniaków dostanie po te przysłowiowe 100 dolarów więcej? Liczy się przecież skóra, fura i komóra. No nie?

Do pomocy w realizacji planu depopulacji ludności zmuszono właśnie Służbę Zdrowia w tych Krajach Trzeciego Świata.

 

Podam konkretne przykłady.

To nie kto inny dokonywał depopulacji Indian w Kanadzie jeszcze w XX wieku, jak właśnie protestanci. Pisałem o tym kilkakrotnie. Jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku mordowano w tym „demokratycznym” państwie ludzi ujawniających te fakty.

http://3obieg.pl/wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-iii

https://www.facebook.com/JJaskow/posts/385412221791410

 

Potężna epidemia polio w Indiach w 2012 roku - 61 700 zachorowań na porażenie wiotkie - miała miejsce po wprowadzeniu przez WHO szczepionki. Poprzednio w Indiach chorowało ok. 200 dzieciaków rocznie. Akcję przymusowego szczepienia przerwano po zastrzeleniu przez zrozpaczonych rodziców 8 szczepionkowych naganiaczy.

Proszę zauważyć, że to WHO zmieniło definicję epidemii i pandemii, aby wprowadzić przymus szczepień w 2009 roku, tworząc fikcyjną chorobę tzw. świńską grypę.

http://www.polishclub.org/2015/09/11/dr-jerzy-jaskowski-polio-a-dekrety-urzednicze-i-straszenie-spoleczenstwa/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/polio_who_wspolpraca,p726513995

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/72875-dr-jerzy-jaskowski-szczepienia-a-demencja

 

Podobno mamy PZH z niejaką p.prof. Bucholc, która rzekomo bada skład szczepionek, ale żadnych publikacji na stronach internetowych PZH o składzie faktycznym tych szczepionek nie mamy. Mało tego. Ta Pani publicznie deklaruje, że każdy po umówieniu, może przyjść do jej zakładu i dostanie takowe informacje, a jak ludzie umówieni przychodzą, to zakazuje ich wpuszczania. Ot, takie normalne zachowanie blondynki. Ale jest profesorem i ekspertem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, utrzymywanego z pieniędzy podatnika. Co prawda, nigdy nie wyjaśniono jakiego narodu, ponieważ Polska była zamieszkiwana przez 5 narodów co najmniej.

https://www.youtube.com/watch?v=FzV_bscoj_c

https://www.youtube.com/watch?v=Y50mesZne0s

 

Jak okazało się, że świńska grypa zrobiła świństwo i nie chciała się rozwijać i zabijać ludzi, to stworzono epidemię eboli w Sierra Leone. Oczywiście nie poinformowano mniej wartościowego społeczeństwa, że w Sierra Leone znajduje się specjalny szpital, zajmujący się broniami biologicznymi, wybudowany przez Pentagon za 12 milionów dolarów. Nie poinformowano także, że Sierra Leone to największe na świecie plantacje kauczuku, zatrudniające 80 000 ludzi i drugie na świecie kopalnie diamentów. Oczywiście, zupełnie przypadkowo miały miejsce w tym samym czasie strajki w tych zakładach. I oczywiście zupełnie przypadkowo Pentagon musiał wysłać tam dywizję marines i ponad 1000 spadochroniarzy ze słynnej grypy 101, w celu walki z wyimaginowanym wirusem za pomocą nowej, genialnej koncepcji strategicznej, walki z wirusami za pomocą czołgów typu Abrams i M-16. Wiadomo, jak taki wirus zobaczy takiego Abramsa, to sam się zabije.

http://www.polishclub.org/2014/08/08/dr-jerzy-jaskowski-ebola-interes-za-100-000-000-dolarow-czesc-ii/

https://www.polishclub.org/2016/02/12/dr-jerzy-jaskowski-jak-niewiedza-przemienia-sie-w-glupote/

http://racjapolskiejlewicy.pl/ebola-dr-jaskowski/7420

 

Oczywiście wszystko było pod kontrolą City, ponieważ zarówno kopalnie, jak i plantacje, są pieczołowicie chronione. Przypomnę, właścicielem 98 % wszystkich diamentów jest Oppenheimer, nawet tych w Jakucji. Po uspokojeniu sytuacji na plantacjach okazało się, że wirus ebola zniknął.

Podobnie wyglądała sprawa epidemii tzw. wirusa zika, mającego zatuszować zwiększoną zawartość aluminium podawanego do szczepionek, wmuszanych kobietom ciężarnym w Brazylii. Wg producenta, nie wolno było tej szczepionki podawać dzieciom poniżej 4 roku życia. W Brazylii testowano szczepionkę na płodach.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-jesien-sie-zbliza-dealerzy-grypy-ruszaja-do-boju-2016-08

http://www.polishclub.org/2017/02/03/dr-jerzy-jaskowski-medycyna-strachu-grypa-zysku/

http://www.polishclub.org/2016/09/23/dr-jerzy-jaskowski-polsce-sa-wirusolodzy-zika/

https://www.polishclub.org/2016/02/12/dr-jerzy-jaskowski-jak-niewiedza-przemienia-sie-w-glupote/

http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-skandaliczne-oszustwa-naukowe-ostatnim-5-leciu/

 

Światowa Organizacja Zdrowia odgrywa niezwykle ważną rolę w handlu wszelkiego rodzaju preparatami medycznymi, posiadając możliwości nakładania sankcji na dane państwo i obrała sobie głównie Afrykę za poligon doświadczalny do testowania np. szczepionek.

Proszę zauważyć, sprowadza się miliony tzw. emigrantów do Europy i WHO nie protestuje i nie nagłaśnia możliwości wybuchu epidemii w państwach europejskich. Mało tego. Żaden z tych tzw. ekspertów epidemiologii, zdrowia publicznego, nie zabiera głosu w sprawie kwarantanny dla tych ludzi i przymusowego ich szczepienia. Nie widzimy tych klakierów szczepionkarskich w rodzaju prof. mgr Brydak, czy Guta, podobno słynnych wirusologów. Nie wspomnę tutaj o takich tuzach gazetowych, jak dr. Grzesiowski, czy prof. Semonides, Jackiewicz itd.

Proszę zauważyć, mija 11 miesięcy od ogłoszenia nagrody 100 000 doalrów dla osoby przedstawiającej pracę o nieszkodliwości i celowości szczepień i żaden z krajowych tuzów wakcynologii nie zglosił sie po nia. Czyżby byli tylko klakierami ogłupiającymi polskie społeczeństwo?

Cała ta kohorta wakcynologów w sprawie emigrantów nabrała wody w usta i udaje, że nie ma problemu. A przecież każdy, średnio wykształcony maturzysta wie, że ludzie ci mogą przenosić choroby tropikalne, różnego rodzaju pasożyty do naszego kraju, itp.

Widać więc wyraźnie, że stworzono tych ekspertów tylko w jednym celu: ogłupiania społeczeństwa pomiędzy jeszcze Odrą i Bugiem. Stworzony system jest bardzo dochodowym dla City. Oni nie muszą płacić za reklamy, robią to trolle rodzime za pieniądze podatnika. Fałszowanie danych przez wakcynologów jest powszechne. Nawet pracownicy koncernów np. Mercka, nie mogąc wytrzymać tego krętactwa, ujawniają, w jaki sposób fałszowano np. szczepionkę rzekomo przeciwko odrze. Proszę zauważyć, że pomimo ujawnienia tych faktów, minister Radziwiłł nie podjął żadnej akcji w celu ochronienia polskich dzieci. Pomimo dowodu sądowego o nieistnieniu wirusa odry, minister Radziwiłł nie zareagował i nadal niemowlaki otrzymują szczepionki MMR o nieznanym składzie chemicznym.

Nie wspomnę tutaj aparatczyków z Izb Lekarskich, którzy wyraźnie pogubili się w tym dawaniu Panu Bogu świeczki i diabłu ogarka. Również pomimo wyroków sądowych wiążących autyzm ze szczepionką MMR, biuletyny Izb Lekarskich nadal nie ujawniają tych faktów. Ale za to pełne są informacji o karaniu rodziców i lekarzy za nieszczepienie.

Pomimo wyroku sądowego Najwyższego Trybunału w Niemczech, o braku dowodów naukowych o istnieniu wirusa odry, w tzw. biuletynach Izb Lekarskich nadal brak na ten temat informacji.

Sam musisz się domyśleć Szanowny Czytelniku, jakie tu mechanizmy grają najważniejszą rolę.

Podpowiem.

Na pewno nie jest to aktualna wiedza medyczna.

 

Czwarty najgorszy dodatek do żywności - glutaminian sodu MSG

Ten wzmacniacz smaku najczęściej kojarzony jest z kuchnią chińska. W sklepach chińskich zraz przy wejściu znajdują się worki 5 kg z MSG. Glutaminian dodawany jest do zdecydowanej większości produktów przetworzonych, od obiadów i sałatek, do chipsów. Glutaminian jest exitoksyną uszkadzającą komórki i prowadzącą do ich śmierci. Objawy to dysfunkcja mózgu, trudności w uczeniu się, choroba Parkinsona, demencja, choroba Lou Gehringa i wiele innych.

Sam musisz wybierać, czy i jak chcesz się truć.

dr J. Jaśkowski

 

Nie próbuj używać zdrowego rozsądku, ani elementarnej wiedzy,

do oceny współczesnej medycyny rockefellerowskie. jj

 

Celare fraudem fraus est - ukrywanie oszustwa oszustwem jest!

rzymska maksyma prawna

Gda. 08.XI.2017 r.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(26 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 13 listopad 2017 09:40
alexjones.pl NWO Informacje Życie w matriksie - Zdrowie. Siedem najgorszych składników żywnościowych