Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Potwory z Grupy Bilderberg (4)
Kategoria: Informacje   Piątek, 05 październik 2018 07:03 Autor: Andreas

Potwory z Grupy Bilderberg (4)

Ostatni z zaproszonych – wybraniec kapituły Grupy Bilderberg – to Grzegorz Hajdarowicz. Porównać go z tandemem Sikorskich nie sposób, nie ten format, aczkolwiek jest to człowiek światowy i do tego bezwzględny w interesach. Ze zgromadzonych w Instytucie Pamięci Narodowej dokumentów Służby Bezpieczeństwa wynika, że Grzegorz Hajdarowicz w czasach PRL był działaczem opozycji, należał do Konfederacji Polski Niepodległej (KPN), zajmował się też publikacjami w drugim obiegu. Z tego czasu datują się znajomości z politykami, którzy po latach trafili do Platformy Obywatelskiej, w tym z Pawłem Grasiem, jednym z najbliższych współpracowników Donalda Tuska. Przedsiębiorca kontrolował trzy spółki notowane na giełdzie Jupiter, KCI i Eurofaktor – zajmujące się m.in. działalnością deweloperską i pośrednictwem finansowym. W świecie mediów Hajdarowicz – znany jest od ponad 10 lat z kupowania upadających firm, uzdrawiania i odsprzedawania z zyskiem. Po zakupie Przekroju deklarował wprawdzie, że w piśmie nie będzie rewolucji, ale szybko zabrał się do zwalniania. Według dziwnego klucza, bo wypowiedzenia dostali dziennikarze piszący… najwięcej. Redakcję przeniesiono do mniejszej siedziby, a części personelu polecono pracować w domu. Dla niezadowolonych miał dosyć prostą odpowiedź – poinformował, iż nie jest Unią Europejską, a poza tym w Brazylii, gdzie ma interesy są ludzie, którzy pracują w klatkach i nie narzekają. W Brazylii, gdzie jeździ uprawiać kitesurfing, kupił plantację – 50 tys. palm kokosowych razem z plażą. Za 80 mln zł kupił 51 proc. udziałów w spółce Presspublica, wydającej dzienniki Parkiet i Rzeczpospolita oraz tygodnik Uważam Rze.

Nowy właściciel mógł być ciosem w konserwatywną opozycję i takim ciosem był! Kryzys tego tytułu trwał od kilku lat, gdy Grzegorz Hajdarowicz postanowił rozstać się z niemal całą redakcją pisma, zwalniając jego redaktora naczelnego, Pawła Lisickiego. Zasłynął z nocnych spotkań z rzecznikiem rządu PO, Pawłem Grasiem przed publikacją Rz o śladach trotylu na wraku Tu-154M. Słynie również ze znajomości z Leszkiem Czarneckim, dziś upadającym biznesmenem. Notowania GPW Idea Banku w ciągu roku poszły o 80 proc. w dół, akcje Getin Holding, grupy finansowej, założonej przez Leszka Czarneckiego, która kontroluje cztery banki i trzy firmy leasingowe w Europie Środkowo-Wschodniej, przez ostatnich 12 miesięcy straciły 70 proc.

Czarnecki w wieku 18 lat podpisał zobowiązanie do współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa jako TW Ernest, nr rej 42601. W połowie 1982 Czarnecki podpisał inne zobowiązanie do współpracy, tym razem z wywiadem PRL. W październiku 1983 założono mu teczkę pod numerem 15538, jako kontaktowi operacyjnemu o pseudonimie Ternes. Od 2017 roku jest właścicielem Alvernia Studios, gdzie produkuje filmy polskie i produkcje dla Hollywood. Hajdarowicz czasem żartuje, że jest najlepszym w Polsce specjalistą od zwalniania ludzi, bo zwolnił ich już tysiące …

Grupa Bilderberg, z jej wizją nowego lepszego świata, jest ucieleśnieniem boskiego porządku, tym razem ustanowionego przez śmiertelnego człowieka miliardom śmiertelnych. Pieniądze miast budować, dziś przyczyniają się do niszczenia. My, obywatele jeszcze pozornie wolni, nie możemy na to niczego poradzić, bowiem daliśmy się wciągnąć w wykreowany przez te potwory internetowy system globalnej kontroli. Portale społecznościowe i świat na wyciągnięcie ręki… Dzięki Internetowi otoczenie jest tylko ułudą, rzeczywistością są brzęczące kajdany uzależnienia i niewoli człowieka!

Grupa Bilderberg wieszczy nasz koniec?

Roman Boryczko,

wrzesień 2018

 

.

 Źródło: Się Myśli


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 04 październik 2018 22:30
alexjones.pl NWO Informacje Potwory z Grupy Bilderberg (4)