Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Głos z piekła. Henry Kissinger o nadchodzącej wojnie
Kategoria: Informacje   Sobota, 02 lipiec 2016 08:28 Autor: admin

Głos z piekła. Henry Kissinger o nadchodzącej wojnie

Kissinger i Mao Kissinger i Mao foto: Wikimedia Commons

Ciekawy artykuł z 2012 roku, minęły tylko 4 lata, a jak zmieniła się percepcja wydarzeń na świecie oraz rozkład sił:

Żeby nie słyszeć bębnów wojny trzeba być głuchym

New York - USA. Doniosłe wyznanie Henry Kissingera, byłego, za prezydentury Nixona, Sekretarza Stanu USA, pokazuje to co się obecnie w świecie dzieje a zwłaszcza na Bliskim Wschodzie. Wypowiedział je w swoim luksusowym domu na Manhattanie najstarszy działacz państwowy, który ukończy w maju tego roku 89 lat, patrząc daleko w przyszłość i analizując bieżącą sytuację w świecie na forum geopolityki i gospodarki.

„Stany Zjednoczone minimalizują Chiny i Rosję a ostatnim gwoździem do ich trumny będzie Iran, który oczywiście, jest głównym celem Izraela. My pozwoliliśmy Chinom zwiększyć ich potęgę militarną, daliśmy czas Rosji żeby wylizała się z sowietyzacji, daliśmy im poczucie wyższości, oczywiście fałszywe, ale to wszystko razem szybko ich doprowadzi do zguby.

My tak jak wyśmienity strzelec, nie musimy wybierać broni tak jak czynią to nowicjusze i kiedy oni podejmą próbę to my zrobimy „pif-paf”.

Nadchodząca wojna będzie na tyle poważna, że tylko jedno supermocarstwo będzie mogło wygrać i to będziemy my. Oto dlaczego Unia Europejska tak się spieszyła żeby stworzyć swoje supermocarstwo, ponieważ oni wiedzą co nadchodzi, a aby przetrwać, Europa będzie musiała być jedną całością spójnego państwa. Ta niezwłoczność mówi mi, że oni dobrze wiedzą czego można od nas oczekiwać. Och, jak bardzo marzyłem o tym zachwycającym momencie.

Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludy.”

Pan Kissinger dodał następnie: „Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem to możesz przygotować się do wojny, wyjechać na wieś, ale powinieneś wziąć broń ze sobą ponieważ wszędzie będą wędrować hordy głodujących. Chociaż elita będzie miała własne schrony i bunkry dla specjalistów to powinna ona być na tyle ostrożna w czasie wojny jak zwykli obywatele, ponieważ ich schronienia także będą zagrożone”.

Po kilku minutach milczenia żeby zebrać myśli, pan Kissinger ciągnął:

„Mówiliśmy naszym wojskowym, że będziemy musieli zająć dla siebie siedem bliskowschodnich krajów ze względu na ich zasoby bogactw naturalnych i oni praktycznie wykonali to zadanie. Wiecie jaką mam opinię o naszych wojskowych, ale powinienem powiedzieć, że tym razem wypełniali rozkazy zbyt gorliwie. To jest zaledwie ostatni krok ponieważ Iran naprawdę zakłóca równowagę. Jak długo Chiny i Rosja będą stać i patrzeć jak Ameryka je wypiera? Wielki rosyjski niedźwiedź i chiński smok będą zmuszone wybudzić się ze snu, a w tym czasie Izrael będzie musiał walczyć ze wszystkich sił żeby zabić jak najwięcej Arabów, tylu ilu tylko będzie mógł. Mam nadzieję, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to połowa Bliskiego Wschodu będzie należała do Izraela. Nasza młodzież szkoliła się przez ostatnie dziesięciolecie, lub coś koło tego, w grach komputerowych i to jest interesujące widzieć w nowych grach takich jak „Call of Duty” i „Warfare 3”, to, że one odzwierciedlają dokładnie to co nadchodzi w najbliższej przyszłości z jej inteligentnym programowaniem.

Nasza młodzież w USA i na Zachodzie jest gotowa, ponieważ została ona zaprogramowana żeby być dobrymi żołnierzami, mięsem armatnim, a kiedy dostaną oni rozkaz wyjścia na ulice i walki z tymi obłąkanymi Chińczykami i Rosjanami to oni będą wykonywać rozkazy.

Z popiołów będziemy budować nowy świat a w nim będzie tylko jedno supermocarstwo i to będzie globalny rząd, który wygrywa zawsze. Nie zapominajcie, że Stany Zjednoczone mają najlepszą broń, której nie ma żaden inny naród i my pokażemy światu tę broń kiedy nadejdzie odpowiedni czas.”

Po zakończeniu wywiadu naszego reportera wyprowadził z pokoju ochroniarz Kissingera.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(26 głosów)1 komentarz

 • Link do komentarza Meir Sobota, 02 lipiec 2016 18:33 napisane przez Meir

  Oto wyartykułowana przez wroga ludzkości kwintesencja tego, co ze względu na ładunek prawdy nigdy nie będzie nazwane po imieniu: syjonazizmu!!! Zdradził to, o czym od lat mówią trzeźwo myślący ludzie przez syjonazistowskie światowe żydomedia nazywani "wyznawcami teorii spisowej dziejów" co nosi w sobie duży niewypowiedziany ładunek pogardy dla "myślących inaczej" co w języku politpoprawnych knujów i knowledesów oznacza psychocznie niezrównoważonych półgłówków... Rebe Kissinger dał głos - i nareszcie prysnęły wszelkie wątpliwości: on i jemu podobni obrzezańco-popaprańcy chcą popędzić miliony goim na wyniszczającą wojnę naiwnie wierząc, ze gdy opadną płomienie oni - jak szczury z nor - wychyną by z popiołów odbudować swój ukochany NWO... Zapomniał nieźle również na mózgu obrzezany archeparch światowej polityki że z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością będą to popioły "gorące" przez tysiące lat i kiedy wyjdą ze swoich bunkrów - to tylko po to by wespół w zespół zdechnąć na popromienną sraczkę...a czego Reb Kissingerowi i jego klanowi z całego serca życzę...
  -------------------------------
  Daremne modły, rejwach, trud,
  rabinów mocne pienia!!
  Ten podły bliskowschodni Bund
  jest do wykorzenienia!
  Kpią sobie z boga, z Sądów,
  ból, jaki zadają Światu
  sprawi, że dnia pewnego Srul
  zginie z rąk "Kalifatu"!
  Jahwe'go nie lękają się
  Ni "Wszechświata Królowej"
  więc niech przynajmniej boją się
  choć... bomby atomowej!?
  Pers jądra zbiera już od lat
  aż dnia pewnego wreszcie
  Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw
  do cna zawszonym mieście.
  Zniknie na zawsze gniazdo os
  zginą świata pijawy,
  Na Łono Abrahama Pers
  pośle ten klan ryszawy...

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 02 lipiec 2016 14:35
alexjones.pl NWO Informacje Głos z piekła. Henry Kissinger o nadchodzącej wojnie