Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Coś się kończy, coś się zaczyna
Kategoria: Informacje   Czwartek, 23 styczeń 2014 01:21 Napisał

Coś się kończy, coś się zaczyna

Sprawdzisz co jest na górze, czy będziesz sobie wyobrażać? Sprawdzisz co jest na górze, czy będziesz sobie wyobrażać?

Od dłuższego już czasu w środowisku alternatywnym z powodzeniem funkcjonuje przekonanie, że obnażanie kłamstw i draństwa w naszym świecie, jest niewskazane, bo mówienie, pisanie, czy pokazywanie dzieła zwyrodnialców kontrolujących władzę, to tylko sianie negatywnych emocji. Jestem oczywiście w stanie zrozumieć logikę osób mających takie przekonanie, co nie zmienia faktu, że podejście takie uważam za infantylne, a wręcz zwyczajnie głupie.

Nie jest przecież tajemnicą, że ruch New Age został celowo wypromowany przez elity władzy, żeby skanalizować budzącą się na świecie świadomość w kierunku bierności i ciągłego czekania na kolejne, i kolejne cudowne wydarzenia. Mamy wierzyć, że nowy wspaniały świat zbuduje się sam tylko dlatego że siądziemy sobie od czasu do czasu cichutko w kątku i go sobie powyobrażamy. A już broń panie boże, żeby to nasze pozytywne myślenie zakłócały jakieś negatywne informacje docierające ze świata. Prawda jest taka, że owszem żeby coś pozytywnego zaistniało musi najpierw być wytworzone w naszych umysłach i jak najmocniej zasilane, ale jeśli poparte będzie wyłącznie bezczynnością i naiwnym oczekiwaniem, że wszystko zrobi się samo to nie stanie się nic, a świat będzie się dalej pogrążać w manipulacji, chaosie i zniewoleniu.

Zanim będziemy mogli swobodnie budować nowy świat, musimy zadbać o dwie zasadnicze kwestie.

Po pierwsze musimy mieć na czym ten świat zbudować - nie będzie to możliwe póki w starym upadającym już systemie nie uda się stworzyć wyłomów, przez które świadomi ludzie będą mogli wydostać się z ucisku systemu. Korporacje zawłaszczyły niemal całe zasoby świata, wliczając w to grunty, systemy prawne, podatkowe, wojsko, dostęp do technologii, media, itd. Naszym najpotężniejszym orężem którego oni panicznie boją się, jest informacja - nie pozwólmy więc sobie tego oręża wytrącić, pozwalając sobie wmówić że wszystko zrobimy samym chciejstwem i wyobrażaniem sobie. System niestety jak widzimy na co dzień staje się coraz bardziej opresyjny i z dnia na dzień zostawia nam coraz mniej swobody. Obecnie trwa wojna informacyjna, zakłamane reżimowe media - przeciwko niszowym telewizjom, niezależnym portalom i prasie. Schowanie głowy w piasek i oddanie zdrajcom ludzkości pełnej inicjatywy, może okazać się naszym największym błędem. Jeśli rzetelna informacja powoduje u kogoś lęk, to powinien on w następnej medytacji zbadać skąd się to u niego wzięło, a następnie zadbać żeby się tego skutecznie pozbyć. Informacje to tylko informacje, należy nauczyć się odbierać je bez emocji, aż nagłaśniane przez alternatywne media afery przestaną wywoływać frustrację, a zaczną motywować do naturalnego sprzeciwu i czynnego przeciwdziałania!

Po drugie, nowy świat musi mieć kto budować. Na pewno nie zechcą go budować ci, którzy uważają że wszystko jest cudownie, że co prawda jest w naszym kraju kryzys, ale przecież jest on na całym świecie, a tak w ogóle to najważniejsze jest przestrzeganie prawa, płacenie podatków, a w sobotę tańce z gwiazdami. Właśnie ujawniając barbarzyńskie praktyki służące zniewoleniu ludzkości, możemy dotrzeć do setek milionów ludzi, którzy dzięki temu przestaną zasilać stare. Nie wystarczy do tego grupka przebudzonych zapaleńców. Obecnie zresztą jest bardzo dobry czas na obnażenie ukrytych mechanizmów kontroli świata. Jeśli jednak wychodząc z założenia że informacja szkodzi na pozytywne myślenie, poprzestaniemy na wyobrażaniu sobie raju na ziemi i oczekiwaniu że wszystko zrobi się samo - wtedy proces obalania starego i budowania nowego może wydłużyć się nawet o dekady. Na to właśnie liczy NWO, robią wszystko żeby odwrócić naszą uwagę i nakłonić do podążania starym, dawno ustalonym przez nich kursem, najlepiej nie rozglądając się na boki i w żadnym razie nie zadając pytań.

Nieraz, żeby zwrócić ludziom uwagę na pewne niewygodne prawdy, muszą wydarzyć się wielkie tragedie. Tak było chociażby w przypadku katastrofy polskiego Tupolewa pod Smoleńskiem. Paradoksalnie ta straszliwa katastrofa i późniejsza parodia śledztwa, skłoniły wielu wcześniej naiwnie przyjmujących telewizyjną wersję rzeczywistości za jedyną prawdę o świecie, do bardziej krytycznego odbioru informacji i budowania własnego światopoglądu w oparciu o swoje przemyślenia, zamiast wciągania medialnej papki jak leci. Jest tutaj zresztą pewna analogia. Tak, jak NWO chciałoby nam wmówić, że interesowanie się niewygodnymi dla nich faktami jest właściwie dla nas niewskazane, bo przecież mówienie o niektórych tematach tak straszliwie dewastuje naszą równowagę. Tak samo polskie władze usiłują obrzydzić nam temat smoleński, wmawiając że w zasadzie to nic wielkiego się nie stało, zwyczajnie niedouczony pilot przeszarżował i brawurowo rozbił samolot o pancerną brzozę. Masz w to wierzyć bo powiedzieli tak znajomi z Rosji, a ty jak oczekujesz jakichkolwiek potwierdzeń tego, w jaki sposób zginął prezydent twojego kraju, to będziesz wyśmiewany jako oszołom i teoretyk spiskowy. Jest to zresztą bardzo sprytnie pomyślane. Mówiącego niewygodną prawdę nie wolno bezpodstawnie obrażać, pobić, ani aresztować, ale wyśmiewać już tak. Właśnie ośmieszenia ludzkie ego często boi się najbardziej. Zauważcie jak ludzie reagują na hasło "spiskowa teoria dziejów" - śmiech automatyczny. Tak, tak, ludzi też się programuje.

Żeby nowy wspaniały świat nie dorównał swoją absurdalnością stworzonej przez Aldousa Huxleya fantasmagorii, warto na poważnie rozważyć sens słów Andrzeja Sapkowskiego, które posłużyły mi za tytuł tego artykułu. Żeby zaczęło się nowe, stare musi się skończyć. I skończy się, ale to właśnie od naszej determinacji zależy, czy na tą prawdziwą zmianę załapiemy się także my, czy dopiero nasze wnuki.

To właśnie dzięki informacjom z alternatywnych mediów została przełamana kurtyna oszczerczej propagandy przed planowaną inwazją na Syrię, nie udało się podbić tego kraju tak łatwo jak było to w przypadku Libii, właśnie nagłaśniane alternatywnymi kanałami informacje o planowanym ludobójstwie za pomocą szczepień, GMO, chemtrails wychodzą na światło dziennie i udaje się je hamować. Było całe mnóstwo prób na drodze do zamknięcia ludzkości w horrorze rodem z powieści Orwell'a, jednak wiele z tych prób zakończyło się fiaskiem. Bo to właśnie w wojnie propagandowej NWO ponosi największe porażki.

Dla mnie nadal absolutnym priorytetem jest ujawnianie i nagłaśnianie imperialistycznych zapędów globalistów, co nie znaczy że już nie jest czas także na tworzenie podwalin nowej cywilizacji. Kiedy przyjdzie moment, w którym uznam że większość energii warto koncentrować na tworzeniu nowego, wtedy ta strona całkowicie zmieni profil, zostanie zastąpiona nową lub po prostu zniknie. Nie wiem za jaki czas to nastąpi, mogą to być miesiące, albo lata. Zależy to od nas wszystkich, od tego czy pozwolimy zamknąć się w próżnych wizualizacjach popartych bezczynnością, czy może podejmiemy odpowiedzialność za czas w którym żyjemy i odważnie wyjdziemy na przeciw wyzwaniom.

 

greendagger

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(25 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 01 luty 2015 12:47
alexjones.pl NWO Informacje Coś się kończy, coś się zaczyna