Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Pokojowa islandzka rewolucja – temat niewygodny dla mediów
Kategoria: Informacje   Niedziela, 26 styczeń 2014 10:25 Autor: admin

Pokojowa islandzka rewolucja – temat niewygodny dla mediów

Pokojowa islandzka rewolucja – temat niewygodny dla mediów foto: Jacques Descloitres, MODIS Rapid Response Team, NASA/GSFC/Wikimedia Commons/CC

"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym." – George Orwell

Czy słyszałeś o pokojowej islandzkiej rewolucji, która odbyła się na przestrzeni kilku ostatnich lat? Rewolucji, która jest koszmarem polityków, a cichym marzeniem polskiego narodu?
Jeśli nie, to prawdopodobnie dlatego, że media głównego nurtu w ogóle nie poruszały tego tematu. Trzeba było dobrze "nadstawić ucha", żeby usłyszeć coś o islandzkich wydarzeniach. A w tym kraju dzieją się rzeczy epokowe. 

Dlaczego media, które donoszą nam o sytuacji w bardzo odległych krajach, od Afganistanu po Zimbabwe, nie informują nas o historycznych wydarzeniach, które rozegrały się w europejskim państwie? Dlaczego coś tak monumentalnego jest ukrywane przed opinią publiczną?

Poznając powód rewolucji, poznasz odpowiedzi na powyższe pytania. Zobacz to więc na własne oczy —> 

Wszystko zaczęło się w okresie burzliwych zawirowań na światowym rynku finansowym. Media w każdym kraju donosiły o ogromnej pomocy finansowej udzielanej bankowcom przez polityków, w celu utrzymania bankrutujących banków na powierzchni. Taka pomoc zawsze pochodzi z kieszeni podatników. 
W Islandii jednak historia potoczyła się inaczej niż w większości krajów. Islandczycy odmówili ponoszenia konsekwencji za machinacje bankowe, zjednoczyli się i przeciwstawili narzuconej woli. Zmusili polityków do ugięcia się, a chciwych bankowców do ucieczki z kraju, w obawie przed karą więzienia. Sytuacja Islandii wciąż nie jest unormowana, niemniej wydarzenia do jakich doszło w tym kraju są warte nagłaśniania. Naród postawił na ZJEDNOCZENIE.

DLATEGO żadne wiadomości, na żadnym kanale, nie informowały o tym bezprecedensowym wydarzeniu. Gdyby ludzie na świecie dowiedzieli się, że Islandczycy jak jeden mąż stawili czoła bezdusznej machinie bankowo-politycznej, mogłoby to zainspirować całe narody do rewolucyjnych działań we własnych krajach. 

Rewolucja (z wczesnośredniowiecznej łaciny revolutio – przewrót) – znacząca zmiana, która zazwyczaj zachodzi w stosunkowo krótkim okresie.


Nie jestem autorem zamieszczonego filmu.

——————–

"Polecam link na youtube. Pamiętam jak parę lat temu media delektowały się informacją że w Islandii po raz pierwszy premierem została lesbijka. Okrzyknięto to kolejnym zwycięstwem rewolucji seksualnej i uznano za najważniejszy fakt tego co się dokonało w Isalndii. A potem cisza… A tymczasem prawdziwa i najważniejsza zmiana dla tego kraju dokonała się w narodzie, między zwykłymi ludźmi. Wyszli na ulice by przeciwstawić się perspektywie zadłużania całego narodu i to wiele lat. I udało im się doprowadzić do obalenia rządu. Ale o tym media w Europie nie zająknęły się ani słowem. Niesamowite jaką władzę mają bankierzy nad mediami, a przez to nad tym jak postrzegamy rzeczywistość. Jeszcze rozumiem prywatne media, ale publiczne? Nic przecież nie słyszałem o rewolucji islandzkiej nie tylko w TVN, Polsacie, RMF, ZET ale też w TVP. W tej sytuacji powiedzenie że świat to globalna wioska brzmi jak kpina. Bankowcy a za nimi media uczynili z rewolucji islandzkiej temat tabu, bo przestraszyli się, że inne kraje europejskie pójdą w ślady Islandczyków. Islandczycy pokazali bowiem że istnieje prosta droga do wyjścia z kryzysu finansowego – bankructwo banków, które zaciągały długi, a nie bankructwo obywateli. ale tej drogi nie wybiorą politycy, bo są na to zbyt słabi, uwikłani w różne interesy i tchórzliwi lub po prostu jeszcze na tym kryzysie zarabiają i zaklepują sobie przyszłość w Brukseli. Dopiero lud, który ich wybrał do władzy, może ich do tego zmusić. Czy jest na świecie jakiś kraj, gdzie lubią bankowców i o którym można by powiedzieć że to głównie dzięki bankom, a nie pracy jego obywateli rozwija się jego gospodarka?"

Łukasz Dyzma Siwiec

 

Źródło: FacebookPadre


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(19 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 26 styczeń 2014 15:42
alexjones.pl NWO Informacje Pokojowa islandzka rewolucja – temat niewygodny dla mediów