Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Wiceprezydent USA wezwał do stworzenia nowego porządku świata w XXI wieku
Kategoria: Informacje   Sobota, 31 maj 2014 12:45 Autor: admin

Wiceprezydent USA wezwał do stworzenia nowego porządku świata w XXI wieku

Wiceprezydent USA wezwał do stworzenia nowego porządku świata w XXI wieku foto: Wikimedia Commons/CC
Wiceprezydent Joe Biden podczas przemówienia dla kadetów Air Force Academy stwierdził, że teraz jest "niesamowita okazja do ukształtowania nowego porządku świata XXI wieku w sposób zbieżny z amerykańskimi i ogólnymi interesami".

Nowy Porządek Świata, a właściwie New World Order, lub skrótowo NWO, to jedna z teorii spiskowych zakładających, że na świecie działają pewne grupy polityczne skupione wokół niejawnych stowarzyszeń, które mają na celu przekształcenie świata w korzystny dla siebie sposób.

Nowy porządek globalny jako idea pojawił się po II wojnie światowej, która przeryła społeczeństwa powodując, że nadążyła się okazja do reorganizacji wszystkiego. Ten proces został nieco wyhamowany ze względu na to, że świat stał stanął w obliczu kolejnego konfliktu na linii wschód - zachód. Gdy tylko upadł ZSRR piewcy NWO podnieśli głowy i zaczęli otwartym tekstem nawoływać do globalnych zmian.

Jednym z założeń ideologii NWO jest depopulacja, którą obserwujemy głównie wśród społeczeństw rozwiniętych. Odbywa się to poprzez zatruwanie żywności, utrudnianie dostępu do opieki zdrowotnej, a przede wszystkim poprzez oddziaływania kulturowe.

Na temat NWO wypowiadał się w przeszłości na przykład prezydent George Bush. Okazuje się, że niezależnie od tego czy administracja jest w rękach Demokratów czy Republikanów, retoryka pozostaje taka sama. Biden określił NWO jako świat, który dąży do praw człowieka, do wolnego handlu i końca biedy oraz ucisku. Oczywiście jak to zwykle bywa słowa polityków należy odczytywać zupełnie odwrotnie.

 


Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 31 maj 2014 14:19
alexjones.pl NWO Informacje Wiceprezydent USA wezwał do stworzenia nowego porządku świata w XXI wieku