Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Pepsi będzie używać komórek abortowanych dzieci do poprawienia smaku napojów
Kategoria: Informacje   Czwartek, 28 sierpień 2014 11:36 Autor: admin

Pepsi będzie używać komórek abortowanych dzieci do poprawienia smaku napojów

Pepsi będzie używać komórek abortowanych dzieci do poprawienia smaku napojów foto: pic_p_ter/Wikimedia Commons/CC

Grzech kanibalizmu, przed końcem czasów, chcą przemienić w „normę”. Koncern „PepsiCo” uzyskał zezwolenie na użycie, jako wzmacniacza smaku swojego napoju, komórek abortowanych ludzkich niemowląt! Zgodnie z proroctwami licznych naszych świętych wiadomo jest, że w okresie wstąpienia na tron Antychrysta będą wielkie nieurodzaje, których konsekwencją będzie głód. Sama ziemia i żywioły będą sprzeciwiać się władzy „syna nieprawości”. W tychże przepowiedniach mówi się i o tym, że ci, którzy przyjmą znamię Antychrysta, doświadczając strasznych mąk głodowych, będą pożerać nawet…ludzkie mięso!

Uważa się, że właśnie z tego powodu spiskowy rząd światowy, z polecenia swego duchowego „pana”, któremu on żarliwie służy, rozpoczął dzisiaj systematyczne i przemyślane przygotowanie do „legalizacji” grzechu KANIBALIZMU i przekształcenia go, w masowej świadomości coraz bardziej perwersyjnej i rozpustnej ludzkości, w „normę”! W tym celu, na przykład, w niektórych restauracjach Zachodu, już teraz w menu figurują dania w postaci „przygotowanego” ludzkiego ciała lub jego części, wszystko to zrobione na razie (!) z mięsa zwykłych zwierząt ale przecież każdy człowiek rozumie, że jest to bezpośrednie zniszczenie odpowiedniego tabu w świadomości i przyuczenie do grzechu ludożerstwa, to jest jego „normalizacja”.

I co ważniejsze to takie dania są zamawiane przez klientów! W innym przypadku, na żywo w telewizji jednego z krajów europejskich (a jak Europa chełpi się swoją „cywilizacją” to my wiemy!) dwa „potworki” jedzą sobie smażone (tutaj, jak to się mówi, on-line) kawałeczki mięsa…wycięte z ciał jednego i drugiego! Wiadomo także, że w jednym z europejskich przedszkoli dawano dzieciom do spróbowania…ludzką krew.

Przypuszczam, że i niedawne „naoczne” zabijanie żyrafy w duńskim ogrodzie zoologicznym i nakarmienie lwów żywym niedźwiadkiem w innej podobnej instytucji było przeprowadzone w celu „wychowania” dzieci w duchu darwinizmu społecznego.

Przecież, sami popatrzcie, nie ma żadnego okrucieństwa w zabijaniu, przecież i w świecie zwierząt jedne zwierzęta pożerają inne-a w czym człowiek jest lepszy od zwierząt?! Znany koncern „PepsiCo” poszedł jeszcze dalej bo zdecydował się wykorzystywać, w celu polepszenia smaku swoich napojów, niektóre komórki abortowanych ludzkich płodów! Przy czym chodzi nie o wyciek informacji o tym, że koncern wykorzystuje ludzkie embriony w produktach spożywczych ale o to, że podano ten fakt do wiadomości świadomie i w sposób bardzo zorganizowany. Przecież człowiek musi DOBROWOLNIE „wchodzić” w grzech a w związku z tym POWINIEN wiedzieć, że spożywa…człowieczynę (mięso drugiego człowieka-tłum.)! Tak więc nie jest to już żadna tajemnica, że praktycznie wszystkie firmy i koncerny świata zachodniego, poprzez skomplikowane połączenia, podlegają półtora dziesiątce rodów, a poprzez nie „czarnej” elicie tak zwanego „rządu światowego”, która przygotowuje nadejście Antychrysta, i staje się jasne na czyje polecenie i w jakim celu to wszystko się robi.

Dzisiaj obrońcy życia wzywają do bojkotu wszystkich produktów koncernu „PepsiCo” a w szczególności nowego napoju PepsiNext, w którym wykorzystane są komórki ludzkich embrionów. A wszystko zaczęło się od tego, że administracja Baracka Obamy („laureata Nagrody Nobla w dziedzinie Pokoju”!) i Federalna Komisja Papierów Wartościowych i Giełdy (Sec) faktycznie udzieliły zezwolenia koncernowi „Pepsi Cola” na produkcję nowego napoju gazowanego ze wzmocnionym smakiem, na bazie komórek ludzkich embrionów uzyskanych podczas aborcji.

Gigant spożywczy będzie miał pozwolenie na zawarcie kontraktu z, wyspecjalizowaną w dziedzinie biotechnologii, firmą „Senomyx”, która wykorzystuje komórki nerek martwych embrionów (HEK 293, co znaczy „Human Embryonic Kidney”-ludzkie nerki embrionalne) przy opracowywaniu wzmacniaczy smaku. „Senomyx” jest amerykańską firmą biotechnologiczną pracującą nad stworzeniem dodatków wzmacniających określone smaki i zapachy w produktach spożywczych. Została ona założona w 1999 roku w Kalifornii (USA) przez Lyuberta Shtrahera, posiada 113 patentów na aropatyzatory a ponadto 300 patentów jest w trakcie rejestracji. Większość z nich jest opracowana na materiałach pochodzących od abortowanych niemowląt.

Oprócz „PepsiCo”, „Senomyx” współpracuje z takimi gigantami branży spożywczej jak japoński „Ajinomoto Co.”, szwajcarski „Firmenich SA”, amerykański „Solae” (gałąź spożywcza koncernu „Du Pont” w dziedzinie produkcji wyrobów na bazie soi GMO), amerykański „Kraft Foods”, amerykańsko-brytyjski „Cadbury Schweppes”, szwajcarsko-niemiecko-brytyjski „Nestle SA”, „Coca Cola” i innymi, których akcjonariuszom jest obojętny fakt, że otrzymują swoje dywidendy z kanibalizmu. O charakterze wykorzystania komórek embrionalnych Gven Rosenberg, żydowski wiceprezes „Senomyx”, mówi jak o procesie „czegoś w rodzaju automatycznego systemu tworzenia smaku”. Firma opracowała ponad 800 tysięcy smaków. Samo białko, które wykorzystywane jest w liniach komórkowych HEK-293 uzyskiwane jest na bazie nerek embrionalnych w Leyden (Holandia).

Wcześniej niektórzy z akcjonariuszy koncernu przerazili się planami kierownictwa i wydali rezolucję w której oświadczyli, że „polityka korporacyjna koncernu w ramach przestrzegania praw człowieka i norm etycznych uważa za niedopuszczalne wykorzystywanie szczątków istot  ludzkich zarówno w badaniach prywatnych jak i badaniach wspólnych”. Rezolucja była wysłana do SEC w październiku 2011 roku i i akcjonariusze prosili w niej o „przestrzeganie przez firmę praw ludzkich i norm etycznych zabraniających wykorzystywania abortowanych istot ludzkich”. Jednakże, zgodnie z decyzją SEC z 28 lutego 2012 roku, umowa „PepsiCo” z „Senomyx” dotycząca produkcji napojów chłodzących z wykorzystaniem abortowanych, embrionalnych tkanek ludzkich została zakwalifikowana pod określeniem…”zwykła działalność gospodarcza”.

Trzeba oddać sprawiedliwość, że nie wszyscy na Zachodzie wpadli w obłęd. Przewidywane pojawienie się na półkach sklepowych średnio-kalorycznego napoju „PepsiNext”, ze wzmocnionym smakiem na bazie komórek embrionalnych, wywołało ostrą krytykę ze strony zwykłych Amerykanów i, w szczególności, amerykańskich stowarzyszeń religijnych a także organizacji katolickich na całym świecie. Debbie Vinnidge, szefowa amerykańskiej organizacji „Dzieci Boga dla życia”, oświadczyła, że jest wstrząśnięta biernością i pasywnością kierownictwa „PepsiCo” i administracji Baracka Obamy. „Wykorzystywanie komórek z nerek dzieci , zabitych podczas aborcji, jako wzmacniacza smaku nie jest zwykłym działaniem biznesowym”-powiedziała Vinnidge. W tym czasie senator republikański ze stanu Oklahoma, Ralph Shorty, przedstawił projekt ustawy zgodnie z którym już nie będzie wolno produkować żywności zawierającej ludzkie embriony. Oprócz amerykańskich obrońców życia o bojkocie poinformowali także aktywiści organizacji pro-life z Kanady, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i Nowej Zelandii. Bestialsko-cyniczna decyzja „PepsiCo” jest świadectwem tego, że takie pojęcie jak „moralność”, kiedy chodzi o zyski ponadnarodowych koncernów, nic dla nich nie znaczy. „Moralność to nie jest pojęcie rynkowe. Kolonialna cywilizacja zachodnia w ogóle jest zbudowana na krwi tubylców zniewolonych i ograbionych krajów. Właściciele ponadnarodowych koncernów upajają się tym, że mogą rządzić „głupimi ludzikami” wedle własnego widzimisię, zmuszając ich do pożerania własnych dzieci”-zauważył jeden z protestujących.

Jako konsekwencja rozwoju antyludzkiej cywilizacji pojawiła się akceptacja dopuszczalności zabijania ludzi w celu pozyskiwania ich narządów wewnętrznych, jak to się dzieje w Kosowo, akceptacja wykorzystywania ludzkich zwłok do tworzenia „rzeźb” przez Gunthera van Hagensa, akceptacja wrzasku „dziecięcego” zachwytu Sekretarza Stanu USA podczas oglądania kadrów filmu z sadystycznego mordowania pułkownika Kaddafiego, mordu jego dzieci i wnuków, którzy zostali zabici lotniczymi bombami zrzuconymi z samolotów NATO.

„Pijcie zwykłą wodę, panowie i panie, według legendarnej receptury H2O. Na razie jeszcze jej nie nasycają „wzmacniaczami smaku””-taką radę daje się w jednym z artykułów poświęconych temu tematowi. W ogóle rynek aborcyjny, w ciągu ostatnich 30 lat tylko w USA, przyniósł zyski w wysokości 6 miliardów dolarów, bez uwzględnienia dochodów lekarzy, które oni mają ze sprzedaży narządów. Jesienią 1996 roku w brytyjskim czasopiśmie medycznym pojawiła się praca łącząca w sobie ponad 23 badania zależności aborcji i ryzyka powstania nowotworu gruczołu piersiowego.

W odpowiedzi Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne (AMA), Amerykańskie Towarzystwo Onkologiczne (ASC) i, występujący o legalizację aborcji i kontrolę urodzeń , adwokaci i prawnicy zjednoczyli się w sojuszu ażeby skompromitować wnioski autorów badań a także nie dopuścić do rozpowszechnienia tej informacji. W Rosji średnio w okresie lat 1992-2005, na podstawie niepełnej, oficjalnej statystyki, corocznie odnotowywano 63% aborcji wszystkich ciąż. Ponad 70% dokonywanych w naszym kraju (w Rosji-tłum.) aborcji przypada na, najbardziej sprzyjającą rodzeniu dzieci, grupę wiekową kobiet w wieku 20-34 lata.Na tle upadku ogólnej demografii, kiedy przez ostatnie 10 lat „liberalizmu” zostało zamordowanych około 80 milionów istot ludzkich.

Dzisiaj stosunek do aborcji w przybliżeniu jest taki sam jak do leczenia zęba. Ogłoszenia o „tanich  aborcjach z rabatem dla stałych klientów” można napotkać na każdym kroku. Ale za to produkcja kosmetyków, lekarstw i napojów zyskała wysokiej jakości materiały a koncerny zyskały dobry geszeft. Kanibalizm „pokolenia NEXT” nie tylko nastawiony jest na samowystarczalność ale jest bardzo dochodowy…NWO (Nowy Porządek Świata) (o którym w 1991 roku powiedział George Bush starszy) nie tylko zakłada karmienie nas nienarodzonymi dziećmi ale ucieka się do wszystkiego. Materiały aborcyjne wykorzystuje się w produkcji drogich szczepionek i „elitarnych” kosmetyków. Istnieje minimum 14 rodzajów szczepionek, które są wytwarzane z wykorzystaniem ludzkich zarodków uzyskanych w wyniku aborcji. Nawiasem mówiąc „odmłodzenie” za pomocą komórek macierzystych jest niczym innym jak odmianą KANIBALIZMU!

Kiedy ktoś zdecydował się na taki sposób „poprawienia swojego zdrowia” to powinien wiedzieć, że uczynił to… kosztem życia nienarodzonego, zamordowanego niemowlęcia! Teraz już rozumiecie dlaczego podczas konsultacji lekarskich dla przyszłych matek tak często nakłania się je do aborcji, z powodu różnych, na poczekaniu wymyślonych powodów dotyczących rzekomo „ujawnionych” patologii płodu! Niestety, w ten zbrodniczy ale bardzo zyskowny biznes włączyli się i niektórzy lekarze naszej „opieki zdrowotnej”, którzy już dawno zapomnieli o przysiędze Hipokratesa i którzy stali się dobrowolnymi pomocnikami diabła w realizacji jego planów na Ziemi.

Nawiasem mówiąc obserwuje się bezpośredni związek pomiędzy aborcjami (składaniem dzieci w ofierze) a kultem Baala z którym z taką żarliwością walczył, w swoim czasie, święty prorok Eliasz. Na cmentarzach odkrytych w pobliżu miejsc kultu Baala zostały odkryte szczątki ponad 20 tysięcy dzieci. Grecki historyk Klejtarchus opisuje składanie Baalowi ofiar z niemowląt na 300 lat przed Chrystusem. Współczesne źródła „inicjacji na stopień Sklepienia Królewskiego (Royal Arch) pokazują, że żydomasoni rzeczywiście oddają cześć Baalowi: „Żydomasoneria, tak jak i wszystkie religie, wszystkie misteria, hermetyzm i alchemia, ukrywają swoje tajemnice przed wszystkimi za wyjątkiem swoich adeptów i mędrców, wybranych, i wykorzystuje fałszywe objaśnienia i błędne interpretacje jej symboli w celu wprowadzenia w błąd tych, którzy zasługują tylko na to żeby być wprowadzonymi w błąd. W celu ukrycia prawdy, którą oni nazywają Światłem, przed „profanami” i odwrócić od niej ich uwagę”. (Albert Pike-”Morals and dogma”).

Na świecie dokonano setek milionów aborcji (praktycznie rytualnych morderstw!) nienarodzonych dzieci, złożonych w ofierze na ołtarzu Szatana i wszystkie dokonano pod pozorem wygody i pomyślnego rozkwitu handlu narządami, szczepionkami i kosmetykami! Wszystkie powyżej wspomniane szczepionki są produkowane przez wielkie koncerny farmaceutyczne (w tyn obecne w Rosji „GlaxoSmithKline”, „Merck & Co”, itd.).

Koncerny wspierają specjalne czasopismo medyczne „Zarodek jako dawca dla transplantacji: naukowe, społeczne i etyczne perspektywy”, założone przez Petera McCullough, immunologa z Uniwersytetu Zachodniej Australii. Opisuje się w nim niektóre z tych straszliwych technologii, które wcześniej wykorzystywano do pozyskiwania embrionalnych tkanek mózgowych. Na przykład w Szwecji przekłuwano łożysko ciężarnej kobiety będącej w 14 do 16 tygodnia ciąży, następnie mocowano na głowie niemowlęcia zacisk, wyciągano głowę przez szyjkę macicy, wiercono otwory w głowie niemowlęcia a następnie za pomocą specjalnej maszyny wysysano komórki mózgowe. Były wykorzystywane zdrowe zarodki ludzkie w wieku od 7 do 21 tygodni, pozyskane w trakcie legalnych aborcji. Wątroba i nerki zarodka szybko usuwano i ważono. Takie aborcje w okresie od 16 do 21 tygodnia ciąży nazywają się prostaglandynowymi. Do macicy wstrzykuje się specjalną substancję i dziecko pojawia się na świat przedwcześnie. W 50% przypadków pojawia się na świat żywe ale ten fakt nikogo nie powstrzymuje! Po prostu rozcinają brzuszek dziecka bez żadnego znieczulenia w celu pozyskania wątroby i nerek…Pod naciskiem protestów „PepsiCo” jednak zaniechała wykorzystywania komórek pochodzących od zamordowanych nienarodzonych dzieci.

Odpowiedni list podpisany przez wiceprezesa oddziału globalnej publicznej polityki koncernu „PepsiCo”, Paula Boykasa, został wysłany do organizacji walczącej z tą potworną praktyką. W liście tym informuje się, że „koncern nie dopuści do wykorzystywania linii komórkowej HEK-293, otrzymywanej z nerek ludzkich embrionów”. Po uzyskaniu potrzebnych smaków kanibalistyczny koncern publicznie oświadczył, że „nie będzie prowadzić lub finansować badań, w tym badań prowadzonych przez strony trzecie, w których wykorzystuje się wszelkie tkanki organizmu ludzkiego albo linie komórkowe pochodzące od embrionów”. Wiadomość o decyzji „PepsiCo” wywołała prawdziwy „entuzjazm” wśród przeciwników aborcji.

Po tym liderka jednej z proaborcyjnych organizacji oświadczyła, że poszczególni ludzie i całe rodziny bojkotujący produkcję „PepsiCo” w związku z rozważanym problemem, powinni teraz napisać do koncernu i podziękować jego dyrektorowi generalnemu za podjęcie etycznej decyzji a „następnie kupić sobie wasze ulubione produkty „PepsiCo” ażeby uczcić to wydarzenia”. I to zamiast tego żeby na zawsze powstrzymać biznes satanistów! Znaczący fakt: nie wiem jak wam ale mnie się wydaje bardzo opatrznościowe to, że sławny piłkarz krajowy, który reklamował „Pepsi” w Rosji, dzisiaj utracił całą swoją byłą popularność a znany w przeszłości hokeista, także zaangażowany (miejmy nadzieję, że nieświadomie) w takiej reklamie… znalazł się w szpitalu z powodu ataku serca! Uratuj Boże ich dusze! Tym niemniej, jak uważają eksperci, wszystkie pozostałe spożywcze koncerny-giganty, które współpracują z „Senomyx”, ciągle jednak wykorzystują komórki ludzkich embrionów. Dlatego dobrze pomyślcie zanim kupicie sobie, lub swojemu dziecku, napój gazowany albo słodycze znanej, zachodniej marki!

 

Za: dsnmp.yomu.ru, Wolna Polska

Przekład: RX


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(31 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 03 listopad 2016 14:22
alexjones.pl NWO Informacje Pepsi będzie używać komórek abortowanych dzieci do poprawienia smaku napojów