Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Iluminaci i ich Triada Zła
Kategoria: Informacje   Sobota, 03 styczeń 2015 12:38 Autor: admin

Iluminaci i ich Triada Zła

Mao stoi w drugim, po prawej Mao stoi w drugim, po prawej

Właśnie ukończyłem, trwające miesiące, żmudne ale i podniecające badania nad niewyraźnym ale ogromnie ważnym duchowym i świeckim (materialnym) związkiem pomiędzy trzema potęgami a mianowicie Chinami, Stanami Zjednoczonymi i Izraelem.

Nieznani dla szarego, przeciętnego człowieka, ludzcy agenci Szatana, którzy składają się z Iluminatów, aktywnie zagospodarowują zasoby Ziemi ażeby skonstruować ostateczny atak na wolność i niezależność człowieka. Te trzy państwa są osią Planu Iluminatów.

Odkryłem, że Chiny, w okresie krótszym niż 40 lat, zostały przekształcone w Kolosa Zła, nieznanego w historii ludzkości. Chińskie banki takie jak HSBC, Bank of China i inne, w harmonii z rothschildowskim „JP Morgan Chase Bank” władają rynkiem metali szlachetnych czyli złotem, srebrem, platyną, itd. Ich korporacje paliwowe w krótkim okresie 10 lat, rozrosły się i prześcignęły zachodnie koncerny paliwowe takie jak Chevron, Stell i BP, które operowały na rynku światowym od ponad 100 lat. Ponadto „Goldman Sachs”, „Morgan Stanley” i inne banki zachodnie kooperowały z tyranami w Pekinie budując także 100 tysięcy ogromnych magazynów rozmieszczonych w całych Czerwonych Chinach. Magazyny te przepełnione są całą masą cennych materiałów takich jak: drewno, tarcica, aluminium, ruda żelaza, stal, ołów, cement, cegły, szkło, traktory, buldożery i spycharki i różne inne narzędzia.Lista ciągnie się bez końca. Po co Czerwone Chiny magazynują tak wiele cennych materiałów? Czy komunistyczne przywództwo przygotowuje się do wojny?

Iracka ropa naftowa wyssana przez rothschildowski Izrael i rothschildowskie Chiny za pomocą USA

W biuletynie z ostatniego miesiąca (czytaj mój raport badawczy „Rothschild’s Black Gold Empire” dostępny na kasecie lub CD, 60 minut, 8$) ujawniłem metodę przy pomocy której rothschildowskie koncerny paliwowe i banki w zmowie ze skorumpowanymi przywódcami izraelskimi i Białym Domem Obamy, grabią niezmierzone irackie zasoby ropy naftowej i przerzucają ją przez Chiny. Z powodu tego skandalicznego mechanizmu chiński koncern PetroChina stał się teraz piątą, w światowym rankingu, największą firmą paliwową i przewiduje się, że do 2015 roku zajmie pierwsze miejsce spychając lidera rankingu Exxon-Mobil.

Nazwisko Rothschild jest legendarne we wszystkich tych trzech iluminackich państwach, Chinach, USA i Izraelu. Dynastia Rothschildów została założona w XVIII wieku przez patriarchę Mayera Amschela Bauera w Niemczech. Bauer zmienił nazwisko na Rothschild (Czerwona tarcza) i tak powtórnie odkrywamy trop połączeń pomiędzy agentami ludzkimi i Złem popełnionym przez Wielkiego Czerwonego Smoka, Niewiastę odzianą w purpurę i szkarłat (czerwień) i Bestię, której kolorem jest szkarłat (czerwień).

Kolor czerwieni zawsze symbolizował rozpustę, w wielu miastach dzielnice „czerwonych latarń” są siedliskiem burdeli. Komunizm przyjmuje symboliczny „czerwony” kolor. Lenin, zalewając Rosję i zniewolone republiki ZSRR, morderczym chaosem, ukuł termin „Czerwony terror”. Krwawe, czerwone strumienie śmierci, zatopiły miasta, wsie i obszary rolnicze ZSRR. Zachodnie media będące od dawna własnością żydowskich miliarderów i będące pod ich kontrolą, miliarderów powiązanych z trustem Rothschildów, zakamuflowały historyczną prawdę, że chazarscy, europejscy i rosyjscy żydzi, którzy zagrabili Palestynę w 1948 roku, zmasakrowali wielu rdzennych Palestyńczyków i zagrabili ich ziemię, warsztaty pracy, domy i gospodarstwa. Większość żydowskich najeźdźców było wściekłymi, komunistycznymi terrorystami. Ich broń była pochodzenia komunistycznego i jeden z tych terrorystów, szalony pierwszy premier Izraela, David Ben Gurion, był gorliwym wielbicielem Lenina i Trockiego.

( O „Czerwonym terrorze” Ben Guriona, Menachema Begina, Yitzaka Rabina, Ariela Sharona i innych izraelskich „pionierskich” potworach można poczytać w demaskatorskiej książce odważnego żydowskiego historyka, Ilan’a Pappe, zatytułowanej „The Ethnic Cleansing of Palestine”). Te chazarskie szakale żydowskie, które napadły na kraj pokojowych ludzi i zagrabili ich własność i prawa przysługujące z urodzenia, uznały za wskazane udawanie, że tworzyli oni „demokrację” w Palestynie, mit pokutujący do dzisiaj.

Żydowskie korzenie maoistowskiego reżimu komunistycznego w Chinach

Inną rewelacją o której amerykańskim i zachodnim dziennikarzom i historykom nie wolno pisać jest to, że czerwona, chińska rewolucja Mao Tse-tunga ma korzenie żydowskie.

W rzeczywistości Mao był głupim i niekompetentnym chińskim chłopem, który był przeszkolony przez „Skull and Bones” i inicjowany do internacjonalistycznej Loży Masońskiej przez socjalistycznych żydów ze Stanów Zjednoczonych. Było to przeprowadzone za milczącą zgodą prezydenta Franklina Delano Roosevelta, masona z 32 stopniem wtajemniczenia i, później, prezydenta Harry S.Trumana, masona z 33 stopniem wtajemniczenia. Mao od samego początku był kukłą ściśle kontrolowaną przez żydowskich rewolucjonistów, ludzi takich jak Israel Epstein i Sidney Shapiro, którzy mieszkali w Chinach i trzymali w ręku cugle władzy nad dwoma kluczowymi instrumentami komunistycznego rządu pekińskiego czyli nad skarbem (pieniądze) i nad mediami (propaganda). Co ciekawe to syjonistyczni żydzi zarządzają dzisiaj tymi samymi dwoma instrumentami rządu amerykańskiego.

Żydowscy szpiedzy przekazują Chinom amerykańskie tajemnice wojskowe

Tajna żydowska kontrola nad Mao Tse-tungiem i Chińską Partią Komunistyczną wyjaśnia dlaczego skazany żydowski szpieg Jonathan Pollard, uznany winnym kradzieży tysięcy tajnych dokumentów z Departamentu Obrony, gdzie pracował, przekazał te materiały swoim panom czyli izraelskiemu Mossadowi działającemu w USA, a Izraelczycy z kolei przekazali te cenne tajemnice wojskowe bezpośrednio tyranom czerwonych Chin w Pekinie. Pollard, żyd urodzony w Galvestone (Texas) siedzi dzisiaj w więzieniu federalnym. Ostatnio, kiedy premier Izraela, Netanyahu, przybył do Ameryki to odwiedził Pollarda w więzieniu i zapewnił nikczemnego renegata, izraelskiego szpiega, że rząd izraelski pracuje zakulisowo z Białym Domem Obamy nad ułaskawieniem skazanego szpiega. Tymczasem Pollard jest bohaterem narodowym w Izraelu szanowanym za obrabowanie Ameryki z najcenniejszych tajemnic, które Izrael przekazał komunistycznym Chinom!

Wraz z wyborem ich kukiełki, Baracka Obamy, na stanowisko prezydenta, żydzi i Izrael mają teraz skuteczną kontrolę nad tym ogromnym bogactwem i zasobami tego wielkiego państwa.

Żydowscy kanciarze usadowieni przy władzy w Waszyngtonie przez Obamę, tacy jak Ram Emanuel, David Axelrod, Ben Bernanke i Timothy Leithner, wraz z ich syjonistycznymi kumplami w Kongresie, pracują bez wytchnienia nad przekazaniem amerykańskiego bogactwa do Izraela i do Czerwonych Chin. Stany Zjednoczone są represjonowane za pomocą tak zwanej „Kreatywnej Destrukcji”. Jest to niewyobrażalny rabunek po kryjomu na skalę nigdy nie spotykaną w historii.

Ameryka poddana procesowi wypierania przez Chiny

Czerwone Chiny zostały wybrane do roli wzorca i modelu iluminacko-hegeliańskiej syntezy komunizmu i kapitalizmu. Tymczasem Stany Zjednoczone są z premedytacją duszone i zwalczane. Obce prądy filozoficzne i fale niemoralności są stosowane do niszczenia ludzkiej mentalności i duchowości podczas kiedy dranie z Wall Street kontynuują realizację swego planu manipulacji. Rezerwa Federalna, pod kierownictwem żydowskiego bankiera Bena Bernanke, regularnie przelewa ogromne ilości elektronicznej gotówki do zagranicznych banków w Chinach. Dzięki tej chmurze dolarów wraz z bilionami dolarów uzyskanych z zagrabionej ropy irackiej, chińska gospodarka galopuje do przodu wzrastając w tempie 10% rocznie. A niepełnosprawna gospodarka amerykańska ciągle obsuwa się w niebyt i ku ostatecznemu krachowi gospodarczemu, który w każdej chwili może być przyspieszony przez elitę. Złoto nie uratuje Ameryki. Chiński HSBC Bank twardo trzyma w garści rynek złota.

Ropa naftowa nie uratuje nas ponieważ biurokraci środowiskowi Obamy odmawiają wydawania amerykańskim kompaniom naftowym zezwoleń na odwierty w celu poszukiwania ropy naftowej podczas gdy Chiny wybudowały ostatnio 25 nowych rafinerii a chińskie zbiorniki magazynujące ropę pęcznieją od ropy irackiej.

Jedyna rzecz, która liczy się naprawdę

Zdumiewający gospodarczy i militarny wzrost potęgi iluminackiej Triady Zła oznacza, że być może zbliżamy się do ostatecznego aktu proroczej historii. Miejmy w takim razie wzrok utkwiony w proroctwach Pisma Świętego i przywrzyjmy sercem i umysłem do jednej sprawy, która naprawdę się liczy, do naszej relacji z Jezusem Chrystusem.

Tłum. RXŹródło: http://www.texemarrs.com/092010/triad_of_evil.htm, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 03 styczeń 2015 16:33
alexjones.pl NWO Informacje Iluminaci i ich Triada Zła