Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Francois Hollande: za atakami w Paryżu stoją illuminaci - wideo
Kategoria: Informacje   Czwartek, 15 styczeń 2015 04:02 Napisał

Francois Hollande: za atakami w Paryżu stoją illuminaci - wideo

Francois Hollande: za atakami w Paryżu stoją illuminaci - wideo foto: YouTube

Aktualnie urzędujący prezydent Francji François Hollande, w krótkim przemówieniu wygłoszonym w publicznej telewizji wprost powiedział o sprawcach masakry w redakcji Charlie Hebdo:

"Ci, którzy dokonali tych czynów, ci terroryści, ci illuminaci, ci fanatycy, nie mają nic wspólnego z muzułmańską religią".

Od razu oczywiście pojawiają się spekulacje, że prezydent w tak krótkim i jednoznacznym przecież przemówieniu, zwyczajnie się przejęzyczył i oczywiście miał coś innego na myśli. Dla mnie, Hollande podczas przemówienia nie wygląda na pijanego, roztargnionego, ani na kogoś kto nie zdaje sobie sprawy z tego co mówi. Nietrudno o stwierdzenie, że programowanie społeczeństwa w kierunku wypierania oczywistego zjawiska jakim jest NWO swoją skutecznością często przerasta klasyczne pranie mózgu.

Jeśli dla kogoś to jeszcze nie jest ostatecznym dowodem na istnienie globalnego spisku kryminalistów, to już nic nie będzie w stanie go przekonać.

Gdyby ktoś miał wątpliwości jak prawidłowo zapisuje się słowo illuminaci w języku francuskim: http://fr.wikipedia.org

 

 

greendagger


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(25 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 15 kwiecień 2016 12:34
alexjones.pl NWO Informacje Francois Hollande: za atakami w Paryżu stoją illuminaci - wideo