Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Kissinger o kryzysie bankowym
Kategoria: Informacje   Piątek, 30 styczeń 2015 06:41 Autor: admin

Kissinger o kryzysie bankowym

Kissinger o kryzysie bankowym foto: Wikimedia Commons/CC

„To nie jest istotne, jaka jest prawda, liczy się to, co uważamy za prawdę.” – Henry Kissinger.

ED Noor: W tym przypadku, kryminalista „zdaje-mie-sie” Kissinger rzeczywiście chlapnął prawdę w tym swoim cytacie. Ponadto, jest to część porządku tej agendy naszych drogich przyjaciół, aby mogli oni potem powiedzieć, że ostrzegali nas, gdy coś pójdzie źle. W ten sposób mogą domagać się swego rodzaju niewinności przed skutkami własnych działań w stosunku do świata innowierców.

„Ci, którzy rozumieją przebieg losów świata i Ciemną Moc, która trzyma Ziemię i jej mieszkańców w szatańskim uścisku wiedzą, że nic nie dzieje się przez przypadek.

Nic ani w polityce ani na rynkach finansowych nie dzieje się spontanicznie.

Wszystko jest zaplanowane i zaaranżowane w tym globalny kryzys finansowy.

To ma na celu doprowadzenie systemu finansowego do ruiny i pogrążenie świata w chaosie w taki sposób, żeby „nowy porządek finansowy” New International Order można było stworzyć pod bezpośrednią i bezwzględną kontrolą Niewidzialnej Władzy Pieniądza.

Innymi słowy, grabież gospodarki światowej przez elity władzy jest zapowiedzią nadchodzącego Banku Światowego i Światowej Waluty zbliżania się chwili powstania Rządu Światowego”.

~ Henry Kissinger, 5 styczeń 2009. Podczas wywiadu na parkiecie New York Stock Exchange emitowanego na antenie CNBC 5 stycznia 2009 r.

Źródło: http://snippits-and-slappits.blogspot.ca/2013/04/kissinger-on-banking-crisis.html

Przygotował: Pluszowy Miś


Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 30 styczeń 2015 09:50
alexjones.pl NWO Informacje Kissinger o kryzysie bankowym