Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje ISIL to grupa terrorystyczna stworzona i finansowana przez CIA
Kategoria: Informacje   Poniedziałek, 16 luty 2015 17:21 Napisał

ISIL to grupa terrorystyczna stworzona i finansowana przez CIA

Były współpracownik CIA Steven Kelley powiedział, że Państwo Islamskie to grupa terrorystyczna stworzona i finansowane przez Stany zjednoczone.

Na zarejestrowanym nagraniu Kelley stwierdza:

To jest całkowicie sztucznie stworzony wróg. ISIS jest w całości finansowane przez Stany Zjednocznone i ich sojuszników, stworzono je po to, żeby ludzie myśleli że w Syrii i Iraku jest jakiś śmiertelnie niebezpieczny wróg, którego trzeba zaatakaować. Jest to farsa, ponieważ jest to coś od początku do końca kontrolowanego przez CIA.

Kelly twierdzi, że prezydent USA Barack Obama jest pod presją i stara się o aprobatę kongresu dla rozszerzenia wojskowej kampanii powietrznej na cele ISIL w Iraku oraz w sąsiedniej Syrii.

Pentagon dokonał już w tym miesiącu co najmniej 100 nalotów na pozycje bojowników ISIL w północnym Iraku, ponieważ Obama wyraził zgodę na użycie siły wobec terrorystów.

Natomiast Biały Dom twierdzi, że nie potrzebuje wyraźnego upoważnienia Kongresu dla działań działań militarnych w tym rejonie, ponieważ służą one ochronie amerykańskich obywateli oraz amerykańskich interesów na Bliskim Wschodzie.

Sekretarz prasowy Białego Domu Josh Earnest powiedział w poniedziałek, że Obama "nie zawaha się użyć swego autorytetu", aby zapewnić Amerykanom bezpieczeństwo, ale dodał też, że wszelkie decyzje związane z atakiem na cele ISIL w Syrii, zostały podjęte w porozumieniu i po konsultacjach z kongresem.

Dodał też: "Jeśli chcemy dotrzeć do sedna problemu nazywanego ISIL, to pierwszą rzeczą którą musimy zrobić, to pozbawić ISIL finansowania oraz wyciągnąć konsekwencje wobec osób i instytucji odpowiedzialnych za stworzenie tej grupy".

Na koniec stwierdził, że jest przekonany terroryści z ISIS mogliby być bardzo łatwo pokonani przez syryjskie wojska Bashara al-Assada, a najgłębszym źródłem tego problemu są elity finansowe sterujące wydarzeniami na świecie, często kojarzone z nazwiskiem Rothschild.

 

 

Za: opposingviews.com, tłumaczenie: alexjones.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 17 luty 2015 23:30
alexjones.pl NWO Informacje ISIL to grupa terrorystyczna stworzona i finansowana przez CIA