Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Tornado w Moore dziełem ludzi
Kategoria: Informacje   Środa, 22 maj 2013 12:40 Autor: admin

Tornado w Moore dziełem ludzi

To, o czym za chwilę napiszę może być wyrafinowaną dezinformacją. Jeśli nawet tak jest, to należy sobie zadać pytanie po co powstają tego typu fałszywki. Oczywiście, może to być zwykła farsa i prawdopodobnie nią jest. Ciekawe jest jednak to, że Alex Jones we wczorajszym programie nie wykluczył użycia nowoczesnej broni pogodowej lub tektonicznej w Oklahomie. Wg. Jonesa, to rząd właśnie stoi za nagłymi pojawieniami się tzw. sinkholes, czyli dziur w ziemi. Modyfikacja pogody staje się wg. niego tak powszechna, że nawet kompanie ubezpieczeniowe używają jej by nie płacić ośrodkom wypoczynkowym za brak śniegu.
Na stronie Alexa Jonesa Infowars.com pojawił się dzisiaj ciekawy artykuł nt. katastrof klimatycznych „Are We Entering The Worst Period For Natural Disasters In U.S. History?” (Czy USA wchodzi w najgorszy okres jeśli chodzi o katastrofy naturalne?). Autor, Michael Snyder, zauważa, że tornada stają się coraz silniejsze i częstsze, coraz więcej jest tzw. „dzikich pożarów” (wildfires), kraj trawią najgorsze susze od 100 lat,  a wielkie dziury w ziemi (sinkholes) pojawiają się coraz częściej. Tornado w Oklahomie było o tyle wyjątkowe, że wiało bardzo długo, przez ok. 40 minut, podczas gdy „normalne” trwają góra kilka minut. Siła tego tornada była o wiele większa niż bomby atomowej zrzuconej na Hiroszimę (tu jest nagranie). W stolicy Oklahomy pojawił się grad wielkości grejpfrutów! W innych regionach tego stanu też zaobserwowano dziwną pogodę.

Podobne tendencje obserwuje się jeśli chodzi o trzęsienia ziemi - jest ich coraz to więcej, choć jeszcze nie było tego „wielkiego”.  Autor zastanawia się co jest przyczyną tych zmian, choć sam nic nie sugeruje. Sam Alex Jones jest znacznie ostrzejszy w wyrażaniu opinii – sugeruje, że w wojnie ze społeczeństwem stosowana jest nowoczesna broń tektoniczna i pogodowa.  Jako przykład jej użycia były wg. niego ulewy sprzed kilkunastu lat, podczas których zginęło kilkadziesiąt osób. Jak się później okazało, ulewy były wywołane sztucznie przez Siły Powietrzne USA. Jones nie jest pewien, czy w przypadku Oklahomy doszło do użycia broni pogodowej lub tektoniczej, jednak jest pewien, że „rząd może wytworzyć i sterować tornadami”. O możliwości użycia takiej broni może świadczyć np. obecność helikopterów lub małych samolotów w pobliżu chmur.

Ciekawe jest to, że po tej audycji na Alexa Jonesa zaatakowano w różnych mediach powiązanych z syjonistycznym rządem USA, takimi jak Media Matters (zob. link). Nie podważa się oczywiście faktów, o których mówi Jones, lecz atakuje go jako paranoicznego zwolennika „teorii konspiracji”, wg. których to rząd stoi za atakami terrorystycznymi takimi jak 911 czy niedawny w Bostonie. Jak się przekonali czytelnicy tego bloga, to właśnie Jones ma rację, a nie syjonistyczne ścierwomedia, które za wszelką cenę chcą z niego zrobić wariata. Jednak to już nie działa, Alexa Jonesa i jemu podobnych „konspiratorów” słuchają miliony Amerykanów. To też powoduje, że Amerykanie gwałtownie się budzą z letargu, także dziennikarze w mediach tzw. „oficjalnych”.  Zaczyna się robić coraz ciekawiej.

Wróćmy jednak do strasznego tornada w Oklahomie. Dutchsinse na swoim kanale na YouTube tydzień temu zamieścił zdjęcia satelitarne, na których widać manipulacje pogodowe za pomocą radarów (http://www.youtube.com/watch?v=oSzhAd3kYSQ \), właśnie m.in. na terenie Oklahomy. Wkrótce doszło do uderzenia tragicznego tornada.
Niektórzy jednak próbują obrócić konspirację w żart. Nastronie Before it News, w artykule „Oklahoma Tornado Proven False Flag Conspiracy” (Tornado w Oklahomie udowodnioną konspiracją fałszywej flagi) anonimowy autor podaje szokujące „fakty” oparte na rzekomych zeznaniach jego znajomych, byłych mieszkańców zniszczonego Moore:

  • Przed godziną 15-tą wojsko i policja przeczesywały domy w okolicy, która obecnie jest całkowicie zniszczona
  • Podczas opuszczania domów, mieszkańcy widzieli buldożery i wielkie kule służące do demolek
  • Jeden ze znajomych autora widział projektor holograficzny wielkości budynku. Gdy odjeżdżał, włączono projektor i pojawiło się „tornado”, które wkrótce zakryło całe niebo nad zaatakowaną okolicą.
  • Gdy nad głowami pojawiło się holograficzne tornado, buldożery rozpoczęły akcję zniszczenia. Kierowcy buldożerów nosili na głowach jarmułki i mieli wielkie nosy, a na pojazdach było logo komapani izraelskich. (Cha!)
  • Świadkom tych „wydarzeń” ponoć zakazano mówienia komukolwiek o tym co się tam działo, pod presją finansową.
  • Jeden ze znajomych słyszał ponoć jakiegoś syjonistę, który rozmawiał z shape-shifterem (np. reptylianinem, który może się zmienić w człowieka) na temat podziemnych konstrukcji jakie się odbywają w Oklahomie. Rasa żydowska, która ma zamiar gwałtownie wzrosnąć, buduje potężne osiedla dla Żydów i obozy dla Palestyńczyków, a powodem wyboru Oklahomy jest hebrajskie „ak-la ham aer” zbliżone w brzmieniu do „Oklahoma”, co oznacza „Żydzi są najlepsi, do diabła z resztą”...?


Źródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 23 maj 2013 19:03
alexjones.pl NWO Informacje Tornado w Moore dziełem ludzi