Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Nowy Porządek Świata nie jest już teorią spiskową
Kategoria: Informacje   Czwartek, 30 maj 2013 01:25 Napisał

Nowy Porządek Świata nie jest już teorią spiskową

Od kilku lat obserwujemy coś, co dotąd wielu niedowiarkom wydawało się rzeczą niebywałą i nierealną. Nowy Porządek Świata przestaje być teorią spiskową głoszoną przez nawiedzonych oszołomów, ale staje się oficjalną strategią realizowaną przez rządy największych światowych mocarstw, także niestety NWO staje się faktem.

Jeszcze pięć lat temu doniesienia o zakulisowych posiedzeniach najwyższych głów światowych mocarstw w ramach Klubu Bilderberg, wielu ogłupionym dziennikarzom i przeciętnym obywatelom wydawały się niedorzeczne. Łatwiej, wygodniej i bezpieczniej było przylepić temu tematowi łatkę oszołomstwa i po prostu go ignorować, traktując jak kolejny wymysł chorych umysłów powielanych pocztą pantoflową przez żądnych sensacji nierobów, nie potrafiących przystosować się do jakże pięknego, wykreowanego przez media obrazu świata.

Kiedy w roku 2008 nastąpiło załamanie światowego systemu bankowego, wielu beztrosko korzystających z uciech życia ignorantów zderzyło się ze ścianą. Dotarło do nich, że ich sielanka i beztroska mogą nie trwać tak jak zakładali wiecznie, a czarna wizja przyszłości o której dotąd mówili wyśmiewani przez większość alternatywni publicyści staje się faktem. Dopiero teraz do wielu zadłużonych po uszy nieszczęśników dotarło, że niedopuszczanie do siebie niewygodnych informacji wcale nie powoduje że problem przestaje istnieć, ale konsekwencje ignorancji są znacznie bardziej dotkliwe, niż dyskomfort jakiego doznajemy kiedy burzymy piękną iluzję na temat świata w którym żyjemy.

Już od kilku tygodni wiadomo jest gdzie i kiedy odbędzie się tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg i w zasadzie nikogo już to nie dziwi, nawet tych którzy jeszcze kilka lat temu zawzięcie twierdziliby że takie spotkania są zwyczajnie niemożliwe. Przecież prezydent kraju nie spiskowałby na jakichś tajnych spotkaniach za zamkniętymi drzwiami. Przecież jest prezydentem, składał przysięgę, jemu takich rzeczy nie wolno robić. Cóż... Widocznie czasy się zmieniają.

W ubiegłym tygodniu na konferencji Asia Society, miało miejsce wystąpienie Henry'ego Kissinger'a - byłego dyrektora Rady Bezpieczeństwa Narodowego USA oraz wieloletniego sekretarza stanu w administracji Nixona i Forda - podczas którego Kissinger wezwał do współpracy Stanów Zjednoczonych i Chin przy tworzeniu światowego totalitarnego rządu. Między innymi stwierdził: "Wyzwaniem jest zbudowanie nowego ładu, po raz pierwszy w historii na gruncie światowym. Mówimy wiele o światowej społeczności, ale w rzeczywistości jeszcze nigdy w historii nie było jednej światowej wspólnoty". Asia Society jest organizacją założoną przez jednego z głównych orędowników Nowego Porządku Świata - John'a D. Rockefeler'a - który wielokrotnie chwalił dokonania oraz system stworzony przez jednego z największych zbrodniarzy XX wieku - Mao Tse-tunga. W 1973 roku Rockefeler napisał w artykule dla New York Times: "Pomimo ceny zapłaconej za chińską rewolucję (ta cena to kilkadziesiąt milionów zamordowanych Chińczyków), okazała się ona sukcesem... Chiński eksperyment pod przewodnictwem Mao jest jednym z najważniejszych w historii ludzkości".

Przerażeniem napawa wniosek, że Henry Kissinger - zaufany pupil Rockefeler'a - sugeruje, że teraz nadszedł czas, żeby cenne doświadczenia pod rządami Mao wykorzystać i zacząć stosować na całym świecie.

Czy to wszystko nie brzmi czasem jak zamiar oficjalnego wprowadzenia zbrodniczego systemu politycznego, opartego na totalitaryzmie i zbrodni, ale tym razem na skalę globalną?

I co? Znowu wygodniej nazywać to teorią spiskową?

Credo Mutwa w wywiadzie dla David'a Icke'a powiedział: "Nie nazywajcie spisków teoriami, bo teorie nie zabijają ludzi - spiski tak".

Nie prześpijmy tego tym razem, bo o trafności tych słów możemy przekonać się osobiście.

 

greendagger


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(193 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 30 listopad 2013 03:50
alexjones.pl NWO Informacje Nowy Porządek Świata nie jest już teorią spiskową