Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Bilderbergowie wyłażą na światło dzienne
Kategoria: Informacje   Piątek, 07 czerwiec 2013 16:14 Napisał

Bilderbergowie wyłażą na światło dzienne

W hotelu Grove w Watford w Wielkiej Brytanii rozpoczął się tegoroczny zjazd spiskującej dotąd w ukryciu Grupy Bilderberg. Są tam właściwie wyłącznie znane z pierwszych stron gazet nazwiska osób siedzących na najwyższych szczeblach tzw. "drabiny sukcesu" - politycy, przedstawiciele największego biznesu, mediów. Ludzie ci pod różnymi szyldami, a od roku 1954 także jako "Klub Bilderberg" układają świat na swoją modłę. Niestety ich realizowane z ogromną determinacją i konsekwencją cele nie przewidują powszechnego dobrobytu, dostatku i beztroski dla świata. Chociaż dla mentalnie zdrowego człowieka obdarzonego naturalną empatią i współczuciem wobec innych, świadome i celowe bombardowania dzieci, torturowanie niewinnych ludzi, czy doprowadzanie do skrajnej nędzy całych narodów i świata może wydać się nieprawdopodobne, to faktem jest że ci ludzie z całą bezwzględnością realizują swój diabelski plan zniewolenia całej planety, w ogóle nie licząc się konsekwencjami swoich działań.

Jeśli uważasz, że ktoś spośród iluminatów mógłby mieć jakiekolwiek moralne rozterki, to już teraz wybij sobie to z głowy. Oni nie myślą tak jak Ty. Jedynym co ich napędza to żądza dominacji, napawają się możliwością poniewierania innymi i to robią - nie bezpośrednio, ale za to na skalę globalną. Niestety to nie są narwani szaleńcy, ale bardzo inteligentni, wyrachowani psychopaci. Doskonale wiedzą jak kontrolować opinię publiczną, wyprzedzają to w jaki sposób Ty myślisz i wszelkimi sposobami (niestety zazwyczaj skutecznie) kontrolują Twoje poglądy, to czego pragniesz, a więc i co zamierzasz osiągnąć. Nieświadomie stajemy się kolejnymi trybikami w ich potężnej machinie terroru.

Tegoroczny zjazd w Watford ewidentnie pokazuje proces ujawniania tego haniebnego spiskowego procederu. Najwidoczniej uznano, że kontrolują już zasoby świata na tyle, żeby przejść do stopniowego upubliczniania swoich totalitarnych planów. W mainstreamowych mediach trudno jeszcze będzie usłyszeć cokolwiek na ten temat. Jeśli przewiną się jakiekolwiek informacje to będą podane w takim tonie, że uznasz że to w właściwe fajnie, że wpływowi ludzie się spotykają, rozmawiają o istotnych problemach świata, bo przecież jest o czym rozmawiać. Przypominam, że media są prywatne, wszystko co prywatne można kupić, a oni to kupili. Ostatnią ostoją obiektywnej informacji są małe internetowe portale i telewizje, dlatego tak mocno forsowane są ustawy typu ACTA, SOPA, itd.

Podczas tegorocznego zjazdu po raz pierwszy podano do publicznej wiadomości listę uczestników. Niektórych niezorientowanych w temacie może zdziwić fakt, że na liście uczestników znalazło się nazwisko Jacka Rostowskiego! Kim on jest - ma wypisane gębie i każdy to widzi.

Co robi?

Perfekcyjnie na polu finansów realizuje w Polsce plan globalistów - fundamentalnym założeniem tego planu jest "im gorzej, tym lepiej". Trzeba być naprawdę mistrzem, żeby przez niespełna 7 lat zadłużyć dobrze prosperujący kraj do absurdalnego, całkowicie niespłacalnego poziomu (bezczelnie każdą transzę wirtualnych pieniędzy nazywając pomocą), zniszczyć wszystkie sektory gospodarki, sprywatyzować, zadłużyć i doprowadzić do bankructwa ostatnie dochodowe przedsiębiorstwa będące własnością państwa, pozbawić naród emerytur, itd. Co jeszcze pozwolimy zniszczyć temu tuskowemu pupilowi - zdrajcy z angielskim paszportem? Szpitale i służbę zdrowia, szkolnictwo, wojsko i policję, telewizję publiczną, kolej, coś więcej nam jeszcze zostało?

Na liście Bilderberg 2013 znajdują się przedstawiciele największych mediów, także internetowych, ogromna liczba ministrów, głównie z resortów finansów, premierzy, szefowie największych banków i korporacji.

Łał, ujawnili właśnie największy spisek w historii. I co?

I nic.

 

ps.
Ilustracja do tego artykułu podpowiada jaki powinien być nasz kolejny krok.

 

greendagger


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(57 głosów)2 komentarzy

  • Link do komentarza Ekonomista Poniedziałek, 10 czerwiec 2013 14:18 napisane przez Ekonomista

    Chyba mała znajoomść ekonomi powoduje, że ten artykuł jest taki mierny i ta wzmianka o zadłużeniu heh, popatrz bracie na wszystkie kraje w europie to zobaczymy kto tutaj jest niewypłacalny. Trochę pokory i wiedzy! wiedzy i jeszcze raz wiedzy! a później można brać się za pisanie.

  • Link do komentarza admin Wtorek, 11 czerwiec 2013 20:00 napisane przez admin

    Hehe, ekonomista jeden z wiedzą z TVN. Jeśli nie zauważyłeś to ten artykuł nie traktuje o ekonomii, ale Bilderbergach, którzy zadłużają nie tylko Polskę, ale cały świat. Stąd Twój argument jakby nietrafiony. Gdybyś sobie zadał trud przeczytania tego artykułu, zanim wziąłeś się za komentowanie to by to do Ciebie dotarło. Wygoogluj coś najpierw na temat NWO i illuminati, a wtedy wróć do dyskusji.
    No chyba że pewne oczywiste prawdy Ci się w głowie nie zmieszczą, wtedy nie wracaj.
    A o moją wiedzę z dziedziny ekonomi nie martw się, mam ją chociażby z racji wykształcenia, za to sam powinieneś nadrobić zaległości, zamiast powtarzać propagandowe slogany.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 11 listopad 2015 21:22
alexjones.pl NWO Informacje Bilderbergowie wyłażą na światło dzienne