Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Zgadnij, kto prowadzi bank BRICS
Kategoria: Informacje   Poniedziałek, 27 lipiec 2015 17:44 Autor: admin

Zgadnij, kto prowadzi bank BRICS

Zgadnij, kto prowadzi bank BRICS foto: Wikimedia Commons/CC

BRICS to określenie grupy państw rozwijających się – Brazylii, Rosji, Indii, Chin oraz od 2011 Republiki Południowej Afryki. Nazwa pochodzi od pierwszych liter nazw tych państw. Czy to nowa siła, która jest jedynym ratunkiem przed USA, UE i Izraelem?

Jak donoszą mainstreamowe media:

Powołując wspólny bank państwa BRICS robią kolejny krok, by przeciwstawić się dominacji Zachodu w międzynarodowym świecie finansów.

Czy ludzkość po raz kolejny da się zrobić w konia?

Jak wiemy, banki centralne Chin, Rosji, Indii, Brazylii, a także RPA, są w posiadaniu klanu Rothschildów. Tak samo, jak banki centralne USA, Izraela i krajów UE.

Wiemy też, że Putin jest w różnoraki sposób zależny od tych samych osób, od których są zależni również prezydenci Stanów Zjednoczonych i krajów UE.

 

Kto zatem będzie prowadził bank BRICS?

Jego prezydentem będzie Kundapur Vaman Kamath z Indii, który jest jednym z „chłopców Davos”.

W Davos, w Szwajcarii, odbywa się co roku Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), jest spotkaniem prezesów najbogatszych światowych korporacji, przywódców politycznych (prezydentów, premierów i innych) oraz wybranych intelektualistów i dziennikarzy.

Jego wice-prezydentem będzie Paulo Nogueira Batista Jr., który jest dyrektorem wykonawczym IMF (Międzynarodowego Funduszu Walutowego), który podlega Departamentowi Skarbu USA, a więc Rezerwie Federalnej, a w konsekwencji, Rothschildom, i który „dozbrajał” Ukrainę w starciu z Rosją! 

Z oficjalnej strony IMF dowiadujemy się, że zarząd IMF odpowiedzialny jest za prowadzenie działalności instytucji z dnia na dzień. Batista musi spotykać się z innymi ludźmi z zarządu zazwyczaj kilka razy w tygodniu.

Spójrzmy teraz bliżej na postać tego pana…

Jezuici…

I brytyjski establishment…

Kolejnym wice-prezydentem banku będzie Zhu Xian, wice-prezydent Banku Światowego, podlegającego pod Rothschildów.

Tak naprawdę obie strony grają do tej samej bramki, a cała reszta to teatrzyk dla mas. Nie dajcie się wciągnąć w tę fałszywą walkę!

Na podstawie: http://investmentwatchblog.com/globalist-agenda-watch-2015-update-51-guess-whos-running-the-new-brics-bank/

Opr. Girion

 

Źródło: uderzwfalsz.wordpress.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 27 lipiec 2015 22:11
alexjones.pl NWO Informacje Zgadnij, kto prowadzi bank BRICS